Killzone 2

fr3

New member
W gdańskim MM bundle jest za 1290 zł. Do tego zrobili identyczna promocje i jest gra + helikopter za 199 zł. Do saturna jak narazie gry jeszcze nie dotarły.
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Mały update do tego co wcześniej napisałem o SATURNie w Bydgoszczy. Otóż do SATURNa jeszcze nie dotarła nawet gra, ale w Bydgoskim MediaMarkt jest już dostępny zestaw Killzone 2 + Helikopter w Ogniu. Przez telefon gość podał mi cenę 200 zł. Powiedział też, że mają masę tych zestawów, więc z pewnością będą dostępne co najmniej przez parę dni. Ja niestety muszę czekać do jutra, ale skoro czekałem parę lat to i 24 godziny też wytrzymam ;]
 
Ostatnia edycja:

fantattoo

Member
Ja obskoczyłem markety Carrefour w Łodzi. Pomimo tego, że od dziś obowiązuje gazetka promocyjna z grą za 169 zł, żaden market nie posiada jeszcze gry. Być może dzisiaj dotrze, ale pewności nie mają.
 

dienekes' shade

New member
To samo w Warszawie. Już wczoraj, podczas rozmowy telefonicznej pracownik informował mnie, że u nich "premiery najczęściej się opóźniają"... Jednocześnie mówił, że gra "powinna być".

Czyli S.O.S.D.D. :rolleyes:
 

Banzai

New member
Ja także objechałem carrefoury w Łodzi i rzeczywiście lipa. Pojechałem do Game Over i zaraz zaczynam grać :D
 

Dawidowski1000

New member
WoW

Gra mnie podeptała, zmiażdżyła i wprawiła w osłupienie ! Dzwięk w LPCM 7.1 poprostu leje! A grafika zmasakrowała moje gałki oczne ! W skrócie to tyle.
 

Banzai

New member
No tak :D Cóż by tu rzec :roll:
Jest naj...naj...naj..., tylko te doczytywania mogą trochę drażnić, ale są w mało istotnych momentach.
 

mataman

New member
Bez reklam
A dziś wraca mój x360 z serwisu (prawie miesiąc) i z tej podniety pogram w race pro a killzone 2 kupie pewnie dopiero w sobote :D
 

arsenal

Moderator
VIP
Miało być demo Race Pro na Live i nie ma niestety. Z recenzji zagranicznych można wyczytać, że grafa mocno średnia ale model jazdy po wyłączeniu wszystkich ułatwiaczy to prawdziwe Pro. Bez kierownicy nie podchodź.
Wracając do tematu - nigdzie w okolicy nie ma K2 więc dziś nici z wrażeń LPCM7.1 .
 

hazbi

New member
W Saturnie w Gdańsku jest dostępny Killzone z BHD w pakiecie. Dopiero się rozkładali ale kupiłem:) Teraz mam BHD na VHS, DVD i BR:) Niech już będzie 16 i koniec tyry!!!!
 

Dawidowski1000

New member
Ja zwolniłem się z pracy na godzinkę aby szarpnąć w K2 (niby do lekarza :rolleyes:), ale już jestem z powrotem:( Do 17.00...
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
Przeczytałem na innym forum, że gość kupił w warszawskim EMPIKu (niestety nie wiem w którym) Killzone 2 za 209 zł w metalowym pudełku + gra w platynie za 1 zł + koszulka Killzone 2 z metką Sony. Ciekawa alternatywa dla "SATURNowskiej" promocji.

EDIT: Podobno w centrum obsługi klienta informują, że jest to ogólnopolska akcja w EMIPKu.

EDIT 2: Podobno koszulki dostały tylko największe salony w Polsce. W lubelskim EMPIKu jest Killzone 2 za 239 zł + gra w platynie za 1 zł więc jak widać cenowo też jest różnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry