Killzone 2

fantattoo

Member
A ja nie wytrzymałem i właśnie podczas wypadu "służbowego" kupiłem w euro rtv za 199 zł. Kit z koszulką i jakimś innym szmelcem, w który i tak prawdopodobnie nigdy nie zagram :) Teraz tylko wytrzymać jeszcze jakoś 2 godziny w pracy ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Sierżancie słuchawkę masz raczej dobrą, pozostaje kwestia przepustowości łącza Twojego i Twoich kompanów w grze.

Pozdrawiam,
 

mataman

New member
Bez reklam
Najlepszy szpec byl w empik-junior. Na moje pytanie czy maja K2 w wersji limited odpowiedzial: na PC ? Tiaaa...

Generalnie okazuje sie ze praktycznie wszystkie empiki maja tego mase, kwestia tylko co maja z platyny.
 

mietek099

New member
Dowiedziałem się przed chwilą, że w EMPIKu owszem można nabyć grę z platyny za 1 zł, ale tylko z tych, które wydało Sony. Lista jest więc krótka, a liczyłem na Burnout'a Paradise ;] Pozostaje mi więc wybrać się do SATURNa po Killzone 2 + film.
 

mataman

New member
Bez reklam
Pomysl dobry, tylko nie wiem czy mam tyle czasu.

A gdzie nasza maskotka beamer/bambolo ? Masz juz gre ?
 

dienekes' shade

New member
Nigdy nie należałem do "organizacji" tego typu a sam mam niewiele czasu na giercowanie. Nie stoi to jednak na przeszkodzie żeby oflagować się i wspólnie rezać obcych graczy :mrgreen: Nie zaszkodzi spróbować.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Sierżancie słuchawkę masz raczej dobrą, pozostaje kwestia przepustowości łącza Twojego i Twoich kompanów w grze.

Pozdrawiam,
No właśnie Masta kurde łącze mam 4mbit i 512 uploadu a na x360 i live wszystko chula tip-top tylko na tym g.. wszystko się pieprzy. Sony i to ich psn to jedna wielka porażka,wstyd i żenada. Przed chwilą próbowałem troszkę pomordować online i co? G. tyle Wam powiem, znowu błąd, tyle że tym razem nr 931, zmarnowałem na ten żałosny szajs już dwie godziny życia od wczoraj, próbując zagrać online (udało się zagrać całe 6 meczy..).I będziesz mi BEAMER pitolił takie bzdury że psn jest równe live. Stary...psn NIE UMYWA SIĘ POD ŻADNYM WZGLĘDEM DO LIVE. Nie da się wysłać wiadomości głosowej, invite`y dla ziomków do gry to jakaś czarna magia, słuchawa za którą dałem 100zł wydaje z siebie jakieś dziwne dzwięki i tylko czasem usłyszę jakąś normalną mowę,logowanie trwa wieki,porównanie trophies trwa godzinę,zamulone to wszystko że szkoda gadać i mógłbym tak wymieniać jeszcze długo. Zamiast grać i cieszyć się z wydanych 1200zł na ten czarny szajs, wk!@# się i marnuję czas bo debilna firma sony nie spodziewała się że tyle ludzi będzie chciało szarpać w sieci w ich najlepszą grę. To ja pieprzę taką zabawę. Nie jestem fanem żadnej firmy/konsoli ale jak x360 wróci z serwisu to nie pozwolę mu ostygnąć. A sony niech sobie liczy na graczy/klientów o większej cierpliwości ode mnie. Po tych całych próbach zagrania online mam chęć wywalić ps3 przez okno.

P.s fajne to killzone 2 tylko chciałbym sobie w nie pograć w sieci a nie tracić mój cenny czas oglądając w kółko błąd nr 931,błąd nr 996,błąd nr5564...itp. itd...paranoja

p.s 2 - dawać mnie Panowie do waszego klanu, czasu mam sporo bo moja rehabilitacja nogi potrwa jeszcze jakiś czas więc czasu mam sporo. Niech tylko psn przestanie ssać i zacznie poprawnie funkcjonować CAŁY CZAS a nie godzinę dziennie.

Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Kurcze, współczuje Ci, poważnie i po części rozumiem problem. Sęk w tym, że nigdy nie miałem poważniejszych problemów z rozgrywką on line na czarnuli. Tzn. ewentualne kłopoty leżały raczej po stronie samej gry niż sprzętu. Tak, czy owak, takie numery nie powinny mieć miejsca, bo to, że jedni je mają, a inni nie, nie stanowi pocieszenia :rolleyes:

Miałem wczoraj dwa błędy, ale wszystko zniknęło w momencie, kiedy dopasowałem rejon do konta na PSNie.

Jesteś na liście. Niech no tylko awansuję na sierżanta - pierwszą rzeczą, którą zrobię będzie założenie klanu. Ślijcie pomysły! :)

EDIT: Ogrze, nie mogło Cię zabraknąć :eek:k:
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Git. Propozycje nazwy proszę słać peemką - tu lub na PSNie. Myślę, że 5 osób już mamy :)

Ja rowniez sie kuzwa pisze, z tym, ze moja kopia K2 dotrze do mnie w polowie przyszlego tygodnia. ECH!!!!. Brak kasy!!!!. szukam roboty w Łodzi- wykszt. wyzsze (zarzadzanie i marketing), 8 lat pracy w banku!!!. Tak napisalem, moze ktos ma jakies info odnoś. pracy...?
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Wszystkie "podania" proszę kierować na priva, a jeśli macie mnie wśród Przyjaciół - via PSN. Mile widziani zawodnicy z przewagą kills' ów nad death' sami :mrgreen:

Przykro mi, drosophilia, gdybyś mieszkał w Wawie i był prawnikiem, może udałoby mi się zaaranżować spotkanie z pracodawcą. A z członkostwem w klanie się nie śpieszy, będziesz miał grę i skill' a - dołączymy ;)
 

Banzai

New member
Niestety, również i ja mam ciągłe błędy z łączeniem w multi. Chciałem trochę potrenować ale nie można :(

Co do klanu, to wiadomo, że i ja z chęcią do takiego wstąpię, jednak wiecie, z moim doświadczeniem w FPS-ach, mogę trochę psuć statystki. Najwyżej będę sanitariuszem i będę wszystkich ratował :p
 

dienekes' shade

New member
Banzai, Kolego, oczywistym było dla mnie, że będziesz wchodził w skład naszego klanu :) Medyk - osoba na polu bitwy niezbędna, a statsami nikt, chyba, specjalnie nie będzie się przejmował.

W końcu, liczy się dobra zabawa, tak? <w tle słychać okrzyk HUHA!!!> :mrgreen:
 

Mefju

New member
Ja bym chętnie doszedł , oczywiście jak będę miał swoja kopię K2 :) Doświadczenie w fps mam z pewnością ( 240h + na online w cod4) W razie czego zadzwonię ;)
 
Do góry