Killzone 2

Redundantor

New member
Miejmy nadzieję.

Ja okazało się spadam w sobotę na 3 dni do Rzymu :) więc i tak moge trochę odczekać (chyba, że wyjdzie jutro).

Może tam zakupię (chociaz Euro wysoko - pewnie nie będzie się opłacać).

Jak wrócę dopiero zacznę ogrywać - Wy już będziecie po.. na poziomie Veterana.
 

dienekes' shade

New member
Zakładam, że i tak to nastąpi, ale... mam prośbę - jeśli ktoś z Warszawy wypatrzy KZ2 na sklepowych półkach, proszę o umieszczenie stosownej informacji w tym przedmiocie na forum.

Z góry dziękuję :)
 

jarql

Member
Właśnie wróciłem z Saturna w Katowicach, myslałem że gra może dziś sie ukaże:D ale nic z tego, tak jak było planowane premiera K2 jutro wraz Chelikopterem w ogniu BR, z tego co sie dowiedziałem od kolesia w sklepie ma do nich dojechać 200szt. z filmem,więc moze uda mi sie wyrwać jeden taki komplecik.
 

Redundantor

New member
http://www.gram.pl/art_8APlGu2_Killzone_2_recenzja_czesc_pierwsza_strona_1.html

Jeszcze jedna recenzja (obszerna i ze szczegółami) KZ2 - ogólnie bardzo pozytywna - jak zwykle psioczą na polonizację.

Czas gry ocenili na 9 h - czyli 1 weekend - 28 lutego i 1 marca dla 99% graczy :).

Coby jeszcze pamarudzić, na gram.pl (czasem kupuję tam gry na PC) informacja o początku sprzedaży KZ2 to marzec 2009 :(

Coraz więcej sklepów asekuracyjnie wycofuje się z daty 25. Miejsmy nadzieje, że nie Saturn, chociaz pewnie o 16 jutro jak będę mógł się w nim pojawić i tak nic dla mnie nie zostanie he he.

Ewentualne opóźnienie może wynikac z problemów z serwerami gry. Muszą działać 1-go dnia, a uruchomienie strony gry pokazało, że coś jest nie tak (strona działa z tych samych serwerów).
 
Ostatnia edycja:

mietek099

New member
jarql napisał:
Właśnie wróciłem z Saturna w Katowicach, myslałem że gra może dziś sie ukaże:D ale nic z tego, tak jak było planowane premiera K2 jutro wraz Chelikopterem w ogniu BR, z tego co sie dowiedziałem od kolesia w sklepie ma do nich dojechać 200szt. z filmem,więc moze uda mi sie wyrwać jeden taki komplecik.
To ciekawe. Mnie poinformował, że takich zestawów będą mieli 50 (Bydgoszcz). Pewnie w różnych rejonach będzie inna ilość.
 

dienekes' shade

New member
Redundantor napisał:
Jeszcze jedna recenzja (obszerna i ze szczegółami) KZ2 - ogólnie bardzo pozytywna - jak zwykle psioczą na polonizację.

Czas gry ocenili na 9 h - czyli 1 weekend - 28 lutego i 1 marca dla 99% graczy :).
Gram.pl zawsze jest opóźnione, więc myślę, że to ich, a nie nasz problem :)

Liczba godzin potrzebnych na przejście KZ2 oscyluje w granicach 9-10, ale uzależnione jest to od poziomu (n00b) trudności*. Myślę, że na Elite wyciągniemy ok 20 godzin gry (nie licząc kolejnych, pośmiertnych, prób :mrgreen:). Do tego dochodzi zrobienie singla na 100%. Myślę, że dostaniemy masę giercowania za nasze pieniądze. A nawet nie wspomniałem o multi :eek:k:

To będzie pracowity weekend, choć wątpię, bym mógł cały wolny czas przeznaczyć na giercowanie :(

* Dla porównania, w COD 5 misja na normalnym poziomie trudności trwa ok 10 minut :rolleyes:, zaś Veteran to już zabawa na parę godzin :twisted:
 

Banzai

New member
Bundle Pack w warszawskich MM

mm.jpg


Sorry za jakość, to prt sc.
 

dienekes' shade

New member
Alucard1984 dopadł wczoraj kogoś z obsługi klienta w MM. Dowiedział się tylko o istnieniu tego zestawu, jednakże o cenie i dostępności samej gry, nikt nic nie wiedział (albo nie chciał powiedzieć :p). Kurka siwa... :D
 

Banzai

New member
Ja rozmawiałem z kumplem z MM (dział-gry) i mówił, że już dzisiaj dostają te zestawy ale sprzedaż rusza 26.02 (zgodnie z gazetką).
Nie wiedział nic o samej grze, t.zn. nie znał ceny i kiedy pojawi się na półce.
 

premek111

Active member
Bez reklam
a to stronie Ultimy pojawil sie komunikat nastepujacej tresci "Uwaga! Pierwsza dostawa została wyprzedana do zamówień które spłynęły do 23.02. Nowa dostawa w piątek 27.02 "
 

macek

New member
Bez reklam
Watpie,by pierwsze zamowienia byly wyprzedane do wczoraj,poprostu taka zagrywka i tyle.
Przypuszczam,ze w sklepach premiera bedzie 27.ewentualnie ktos jak zakupil pre-ordera to otrzyma dzien,dwa wczesniej,tak jak ja mam gwarancje,ze do 26 otrzymam gre.
pozd.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Moja została wysłana wczoraj siedzę i czekam :mrgreen:
A ludzie już grają ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ja szczerze mówiąc, teraz mam tyle roboty, że nawet nie mam kiedy NBA 2K9 odpalić, więc teoretycznie jest mi wszystko jedno bo najprawdopodobniej do piątku nie bede miał czasu na Killzone.
 
Do góry