Killzone 2

klemens007

New member
Jutro koło południa będzie w SATURNIE za 199 pln w komplecie z Helikopterem w Ogniu na BR. Niestety ilość ograniczona ale dla mnie odłożą:p (znajomości:D )
 

Banzai

New member
drosophilia napisał:
Kupiles, grasz? Jesli tak, to jak wrazenia w porownaiu z demem?
Nie, nie kupiłem. Przeczytałem wiadomość, że już mają dopiero teraz, więc już mi się nie chciało jechać przez całe miasto. Jutro najpierw atakuję MM (kumpel ma dać jakiś rabat), potem carrefour, a jak nie, to jeszcze jest game over i ten sol-pol. Wszystko zależy od dostępności i ceny.
 

smoku666

New member
Wrocław

sklep "Gekon"
pl.Nowy Targ 28 (pierwsze piętro)

Killzone 2 już dostępne... o 16 odebrałem moją kopie... cena
174,99zł
więc ja już wieczorem zaczynam mordobicie helgastów :mrgreen:
 

Peek

New member
Bez reklam
smoku666 napisał:
Wrocław

sklep "Gekon"
pl.Nowy Targ 28 (pierwsze piętro)

Killzone 2 już dostępne... o 16 odebrałem moją kopie... cena
174,99zł
więc ja już wieczorem zaczynam mordobicie helgastów :mrgreen:

Jak wrażenia?
 

gp2005

New member
za stroną Ultima.pl gdzie zamówiłem grę:
Uwaga! Pierwsza dostawa została wyprzedana pod zamówienia, które spłynęły do 23.02. Nowa dostawa w piątek 27.02
Pełna, polska wersja językowa!
 

premek111

Active member
Bez reklam
dostalem potwierdzenie z Ultimy ze przesylka odebrana przez kuriera :)
daleko nie ma, wiec mam nadzieje ze jutro zagram
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

smoku666

New member
Peek napisał:
Jak wrażenia?

wszystko git. tzn odpaliłem gierkę na dosłownie 10min sprawdzić czy wszystko ok. za katowanie na ostro wezmę się wieczorem :cool:

po tych kilku minutach nie wpadły mi w oczy żadne widoczne różnice w stosunku do dema......
dalej są niestety te szarpania i Stopklatki podczas doczytywania ;/
 

smoku666

New member
po godzinie grania śmiało mogę stwierdzić iż Killzone 2 to wypas totalny....

ostrzegam przed ustawianiem na Polski dubbing - tragedia, po 15min grania musiałem zacząć od nowa tym razem z włączonym anglikiem....

jeśli ktoś jeszcze się zastanawia nad zakupem- to ja dodam od siebie iż na bank warto !!

właśnie dopadłem w swoje łapska miotacz ognia.... miodzio....

tak jak pisałem wcześniej jedyny minus dla mnie to doczytywanie/ładowanie poziomów.

wracam mordować dalej.....:krol:
 

dienekes' shade

New member
Banzai, jeszcze się nie przyzwyczaiłeś? :mrgreen:

Poranny szturm na jeden z warszawskich Carrefour' ów nie przyniósł spodziewanego rezultatu - wciąż nie mamy gry. Atak zostanie ponowiony w ciągu dnia, po uprzednim, telefonicznym rekonesansie :cool:

Dalsze informacje, po wykonaniu misji :p

Ps. Jak Wam się podoba oficjalna witryna? Dla mnie bomba - statsy, ordery, medale i cała masa innych danych... :krol:
 

Banzai

New member
Czytałem, że do większości Saturnów nie doleciał "Helikopter w Ogniu". Sama gra zaś jest i dali cenę 169 zł.
 

dienekes' shade

New member
Hehe, no tak, ten Helikopter tak ma, że nie dolatuje :mrgreen:

Banzai, to pewne info?

169 złych za KZ2 na dwa dni przed światową premierą to kradzież, zwłaszcza w Saturnie :krol:
 

Banzai

New member
Pewne bo kilka osób się z tym spotkało. Ja niestety nie mam jak to sprawdzić. Killzona mają już ponoć od poniedziałku i czekali na film. A skoro nie dotarł, to zmienili cenę. Jednak jutro ma już być z filmem.
Na pewno taki przypadek wystąpił we Wrocławiu.

W MM cena samej gry - 229 zł. (Dziękuję MM, nie tym razem :mrgreen:)
 

jarql

Member
Udało sie, K2 kupiony dziś w Saturnie w Katowicach, Helikopter nie doleciał ale podobno ma być po południu, każdy kupujący zostawił swoje dane i bedzie można film odebrać jak tylko pojawi sie na sklepie.Niestety Gierka musi poczekac do wieczora, bo praca czeka :( Swoją drogą to niezła grupka graczy w sklepie sie zebrała,nawet nie zdążyli poukładać na standzie tylko każdy brał odrazu z pudełka,hehe :) Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry