Killzone 2

mietek099

New member
@ dienekes' shade:
Cena gry bez filmu będzie taka sama jak z filmem czyli 199 zł. Ciekawe jaką opcję ludzie będą brali jako pierwszą ;]
 

dienekes' shade

New member
Absurd :rolleyes: Helikopter w Ogniu na BD za 0 zł? Ał - powiedział mój portfel :roll:

W takim razie pozostają lokalne sklepiki :D

EDIT: Rozmawiałem telefonicznie z MAD GAME' sami i dowiedziałem się, że KZ 2 dostępny będzie najwcześniej w środę, a więc text z allegro pt "Premiera gry odbędzie się ok. 24-25" to zwyczajna wydmuszka :rolleyes:

Co gorsza, niepewność, która emanowała ze słuchawki, wskazywałaby raczej na 26ego lutego, w najlepszym wypadku.

Świat Gier unika odpowiedzi wprost na pytanie, kiedy gra będzie dostępna w sklepie, bądź czyni to w sposób cokolwiek pokrętny.

Słowem, lypa :rolleyes:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Świat Gier unika odpowiedzi wprost na pytanie, kiedy gra będzie dostępna w sklepie, bądź czyni to w sposób cokolwiek pokrętny.

Słowem, lypa :rolleyes:
Nie zdziwiłbym się gdyby powiedzieli wam w swiecie gier "po niedzieli"
 

arsenal

Moderator
VIP
drosophilia napisał:
Informacja pochodzi z "gazetki" Carrefour z Łodzi. Nie dotyczy ta oferta sklepów: BIAłYSTOK GALERIA PODLASKA, BYDGOSZCZ FORDON, OKLUSZ. To, ze wystawili taka cene moze swiadczyc, ze jakis pracownik interesuje sie tematyka gier (wiec co to Killzone 2, heh) i dzieki temu market troche zarobi.
No to super. Teraz tylko cicho sza bo jak się rozniesie na Polygamię to dla nas nie starczy.:)
 

Redundantor

New member
Witam,

dziś byłem w empiku, zapytałem przy okazji o KZ2 i tam bez wykręcania się powiedzieli, że dystrybutor przełożył premierę jak to określili co najmniej do piątku.

Więc radzę lód w gacie i pełny relaks. :)

Pozdrawiam
 

Peek

New member
Bez reklam
Redundantor napisał:
Witam,

dziś byłem w empiku, zapytałem przy okazji o KZ2 i tam bez wykręcania się powiedzieli, że dystrybutor przełożył premierę jak to określili co najmniej do piątku.

Więc radzę lód w gacie i pełny relaks. :)

Chyba dystrybutor empiku;)
W Mad Games'ach póki co mówią ze sroda.
 

Redundantor

New member
Myślę, że wydawca gry nie zrobi wyjątku dla śladowego Mad Games. Empik zamówił chyba więcej sztuk. Miejmy nadzieję, że masz rację, ale z tego co tu czytam to więcej sprzedawców nabrało wody w usta.

Plotek w necie niemało np. o mitycznym sklepie w Opolu, który już sprzedaje - tylko nikt go jeszcze nie widział poza kumplami i znajomymi wpisujących :)

Głupawka pełna, jak przed premiera Harrego Pottera - marketingowcy powinni dostać premię :)

Żeby tylko nie było "casus Crysis" bo tam też to tak wyglądało.
 
Ostatnia edycja:

macek

New member
Bez reklam
Powiem Wam tak,ze sam sie dziwilem,ze sklepy w pl.oglaszaja premiere na 25.02,gdzie w UK premiera zapowiadana jest na 27.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Redundantor napisał:
Witam,

dziś byłem w empiku, zapytałem przy okazji o KZ2 i tam bez wykręcania się powiedzieli, że dystrybutor przełożył premierę jak to określili co najmniej do piątku.

Więc radzę lód w gacie i pełny relaks. :)

Pozdrawiam
Ja dostałem info z Gekona ze wyślą jutro !!!
W sumie po co ten pospiech ? Nawet jak dostanę grę po tygodniu to i tak was dogonię i pozabijam online:p :p :p
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Peek napisał:
W Mad Games'ach póki co mówią ze sroda.

Nie do końca. Mówią, że "KZ2 będą mieli najwcześniej w środę", a to duża róźnica. Jak pisałem wcześniej, moja rozmówczyni nie miała przekonania i do tego terminu, mimo że na aukcji pysznią się 24tym :rolleyes:

Ja też mam powody by nie lubić ŚG, ale podejście MG to lekka kpina, podobnie jak ich polityka cenowa. I ma to odzwierdciedlenie w ilościach sprzedanych na allegro kopii KZ2. Całe... ZERO :mrgreen:
 

Alucard1984

New member
Troszkę nie w temacie dla ochłody tej gorączki... już tylko jeden dzień ! :D otóż w nowym psx extreme są recki kilku pozycji na które czekałem/liśmy... Przedstawia się to mniej więcej tak :
Resident 5 : 9-
Sacred 2 : 7 + (ocena wstępna)
Shellshock 2 : 6 +
ojciec chrzestny 2 i FEAR 2 : 7 +
SKATE 2 : 8


i to wszystko co dobrego w nowej gazetce... ogólnie lipnie to wyszło. Teraz po k2 , res 5 i sf 4 wątpię, iż pojawi się cokolwiek wartego uwagi... Szkoda, że Sacred 2 tak cienko się zapowiada bo miałem nadzieję na coś co wypełni lukę po Diablo ;) Co do samego godfathera i strachy na lachy widać że takie miernotki powychodziły a skate to nie moja bajka więc nie oceniam ;p coś czuję że w środę w całej Polsce zanotuje się bardzo wysokie zużycie prądu jak wszyscy odpalimy nasze czarnule... STREFA MACANIA SOON... Idę podczytać oko jelenia i poodliczać sekundy hehe
 

arsenal

Moderator
VIP
Do Carrefoura standy promocyjne K2 już dotarły. Gier jeszcze nie ma. Obsługa nic nie wie o przewidywanej cenie gry.
 

beamer

Banned
Widziałem gazetkę Carrefour. Faktycznie, Killzone 2 - 169 zł!!!

Gry ekskluzywne na PS3 z reguły są tańsze. Np. LBP już w kilka tyodni po premierze chodziło w Gdyni za 120 zł. Tak samo MGS4 (w wakacje już chodziło po 130 zł), seria Motorstorm, Uncharted, Resistance 2 (120 zł), Gran Turismo 5: Prologue (od razu około 100 zł), WipeoutHD, Warhawk i Siren: BC (znakomite gry dystrybuowane poprzez PSN za 60-100 zł) i inne.

Drogie (200 zł i więcej) pozostają tylko gry z dodatkami sprzetowymi: Buzz Quiz (4 buzzery), Eye Toy Judgement (kamerka + karty), Time Crisis 4 (pistolet), Singstar (z 2 mikrofonami w zestawie) etc.

Dumping??? A może "100% czystość" PS3 robi swoje, dzięki czemu rynek oryginalnych gier PS3 jest silny, masowy i konkurencyjny i to nawet w takim kraju jak Polska!
 
Ostatnia edycja:

DOMEL9

New member
Bez reklam
Ja zakupiłem za 179 peelenuf w lokalnym szopie i czekam kiedy bedzie do odebrania. Duża sieć może podyktować sobie takie ceny. Lepsze to niz MM gdzei ciągle COD5 po 250 zika - żenada po prostu 8)
 
Do góry