Killzone 2

Alucard1984

New member
Mimo wszystko moim faworytem pozostaje wciąż ŚG w Warszawie, którzy teraz piszą, że będą już pewnie mieli grę 24 albo nawet 23 plus za jedyne 175 przy odbiorze ! :) A jeżeli chodzi o markety to na pewno uderzę do media, może tam też będzie jakaś mega hiper promocja, a że bliżej mi do tych złodziejaszków to przypuszczę odpowiedni atak i może trafi mi się golden pack ! :)
 

dienekes' shade

New member
Bardzo ciekawe, Ogrze. Od lektury tego artykułu rozpocząłem wczorajszy dzień i przyznam, że to był dobry początek :)

Własna strona www dla każdego klanu to ciekawy ficzer :eek:k:Rajcuje mnie też możliwość wykopania z meczu nieproszonego gracza, czyt. mendy, która sabotuje na rzecz przeciwnej drużyny.

Ileż to razy w COD4 miałem do czynienia z palantami, którzy w pierwszej sekundzie meczu wysadzali całą drużynę strzałem z RPG. Najgorsze było to, że nic z tym nie można było zrobić :rolleyes:

Ps. W innym wywiadzie czytałem, że demo nie było oparte o finalny kod gry. Mieliśmy więc do czynienia ze starym buildem. Ciekaw jestem, ile w tym prawdy... Zobaczymy już za 5 dni, sieeeeeaah:krol:

Na "dzień dobry" dla Szanownych Kolegów, reklama:

http://playstation.joystiq.com/2009/02/19/americas-30-second-killzone-2-commercial/

IMO, cacko :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Dźwięk oceniony "6"... Ciekawe na jakim sprzęcie grał i czy grał w ogóle :hmm: Żenada.

Zachwycanie się ilością detali i różnorodnością kolorystyki w Dead Space to gwóźdź do trumny tego gościa :mrgreen:

Komentarze pod recką mówią wszystko. Kto jeszcze nie czytał tych wypocin (recenzji, nie komentarzy, te są ok), odradzam - szkoda życia.

Cholercia, kto mi teraz zwróci te pare minut?:D
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
Głuchy , ślepy zapatrzony w ... crysis ? czy może jakiś inny argument. Dla mnie ktoś w ten sposób porównując gry jak gow i k jest troszkę nie w temacie. Może kolega zapatrzył się w cudne pozycje na blaszaka a konsola jest ozdobą w jego mieszkaniu/pracy ... IMO jak ktoś nie znający się na rzeczy powinien wziąść się za recenzje nowych potraw kulinarnych tudzież nowego pantofelka czy mini... W skrócie bezwartościowy stek pierdół. Nie ma co się nakręcać tylko przesłać szczere wyrazy współczucia panu Olafowi i obiecać zemstę na jego pracodawcy za powierzenie materiału, któremu nie sprostał wielki znawca i pisarz... THE END :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Dźwięk oceniony "6"... Ciekawe na jakim sprzęcie grał i czy grał w ogóle :hmm: Żenada.

Zachwycanie się ilością detali i różnorodnością kolorystyki w Dead Space to gwóźdź do trumny tego gościa :mrgreen:

Komentarze pod recką mówią wszystko. Kto jeszcze nie czytał tych wypocin (recenzji, nie komentarzy, te są ok), odradzam - szkoda życia.

Cholercia, kto mi teraz zwróci te pare minut?:D
Koleś obraził REKSIA ! a to niewybaczalne :mrgreen:
 

arsenal

Moderator
VIP
dienekes' shade napisał:
Bardzo ciekawe, Ogrze. Od lektury tego artykułu rozpocząłem wczorajszy dzień i przyznam, że to był dobry początek :)

Własna strona www dla każdego klanu to ciekawy ficzer :eek:k:Rajcuje mnie też możliwość wykopania z meczu nieproszonego gracza, czyt. mendy, która sabotuje na rzecz przeciwnej drużyny.

Ileż to razy w COD4 miałem do czynienia z palantami, którzy w pierwszej sekundzie meczu wysadzali całą drużynę strzałem z RPG. Najgorsze było to, że nic z tym nie można było zrobić :rolleyes:

(...)
E tam zaraz eliminacja mend z meczu. Na początek wystarczy, że takich towarzyszy broni zabraknie:):
http://www.youtube.com/watch?v=S12z6hxa5cw
 

dienekes' shade

New member
Motyla noga, 2 dni temu wymienili mi w biurze monitor na model bez głośników :rolleyes: Nie wiem, o co cho. Rzucę okiem w domu.

A odnośnie sabotażu w COD 4 - miałem pecha, bo dość często zdarzało się, że gracz z przeciwnej drużyny zmieniał między meczami team i sabotował całą misję za pomocą RPG. Wyjątkowo wkurzające, gdy w trybach hardcore respawn trwa wieeeki :rolleyes:

Dla odmiany na początku KZ2 nie będzie posiadało tego trybu. Szkoda...
 
Do góry