KD z dobrym stereo 6-7k

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak koledzy, macie zupelna rację ;) Skąd znacie moje ceny? :D Za UD5007dałem 500 zł, a za PM7004 700 zł, SR6006 chyba z racji tego ze byl z wyprzedazy cos kolo 1500zł, a za komplet Dali 6tys., bo byla obnizka 25%. Do dzis zdarza się:, "przecież mozna bylo kupić tansze" :D

No to Krzychu, jak będziesz kiedyś sprzedawał, to od tych cen co podałeś liczę na solidną obniżkę:) Inaczej przesyłam małżonce aktualny cennik. Taki mały szantaż:) Jakby Twoja kobieta usłyszała prawdę....O Jezusiuuu:p
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widze ze kazdy z nas chyba stosuje ten sam trick zanizania cen.
Ale spokojnie, kobietki to cwane bestie, pewnie maja lepsze patenty na nas i nie takie pomysly :)
 

suchy3022

Member
Lol armanig... Ty po zaniżeniu chyba masz z 20 tys za wszystko ;p
Ciekawe w ile twoja uwierzyła ?

Nie wolno kłamać swoich kobiet ! Trzeba być szczerym i o wszystkim mówić !

...ta, myśl dalej, że ten tusz do rzęs był za 5 zł xD
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Lol armanig... Ty po zaniżeniu chyba masz z 20 tys za wszystko ;p
Ciekawe w ile twoja uwierzyła ?

Nie wolno kłamać swoich kobiet ! Trzeba być szczerym i o wszystkim mówić !

...ta, myśl dalej, że ten tusz do rzęs był za 5 zł xD

Chyba nie masz więcej niż 20 lat? Z biegiem lat przejrzysz na oczy. Ha,ha
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja tez doskonale wiem, ze kolejna torebka, nie byla za 100 zł :) Ale tak to juz jest, kazdy ma tam jakies swoje wydatki :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Moja się ze mnie śmieje że jestem super w targowaniu<lol2>. Zawsze trafiam na super okazje, promocje, zawsze coś utarguje, coś dadzą gratis, jakaś promocja dnia, jakiś bardzo hojny sprzedawca, jako jeden z nielicznych klientów trafiam na specjalną promocję, zawsze jestem w pięciu pierwszych osobach które mają taniej. Jeden wieli szczęściarz ze mnie hehe:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To prawda, ja jak wymienialem sr6006 na sr7005 to akurat Marantz mial taka promocyjna akcje: "przetestuj sr7005 i wymien bezplatnie oddajac swoj sr6006" :) Oczywiscie Marantz czesto ma takie akcje i nie on jeden.
Jednym slowem ladnie Panowie sie odkrylismy, cos czuje ze ten watek predzej czy pozniej trafi na jakies babskie forum, one lubia analizowac takie przypadki i wyciagac wnioski a wtedy mamy juz pozamiatane :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To prawda, ja jak wymienialem sr6006 na sr7005 to akurat Marantz mial taka promocyjna akcje: "przetestuj sr7005 i wymien bezplatnie oddajac swoj sr6006" :) Oczywiscie Marantz czesto ma takie akcje i nie on jeden.
Jednym slowem ladnie Panowie sie odkrylismy, cos czuje ze ten watek predzej czy pozniej trafi na jakies babskie forum, one lubia analizowac takie przypadki i wyciagac wnioski a wtedy mamy juz pozamiatane :)

Armanig, jak My wyciągniemy z Nich wnioski, to czuję że budżet domowy bardziej ucierpi:) Policz sobie każdą pomatkę, tusz, torebkę, buty, lakier do paznokci = Marantz SR7005:), a może jeszcze z okablowaniem. He,he
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
O, akcja z testowaniem to nowość :) Następnym razem pożyczę pomysł ;)
Właśnie, Krzysiek, moja jeszcze kupuje masę ozdóbek - ani to ładne, ani przydatne, ani tanie ;)
Składam oficjalny postulat do administratora o zablowokanie tego tematu dla chromosomów XX. :D
 
Ostatnia edycja:

suchy3022

Member
Lol armanig... Ty po zaniżeniu chyba masz z 20 tys za wszystko ;p
Ciekawe w ile twoja uwierzyła ?

Nie wolno kłamać swoich kobiet ! Trzeba być szczerym i o wszystkim mówić !

...ta, myśl dalej, że ten tusz do rzęs był za 5 zł xD

Chyba nie masz więcej niż 20 lat? Z biegiem lat przejrzysz na oczy. Ha,ha
To był sarkazm xP
Btw. mam 18 lat, wiec większość ''prawd niepisanych'' jeszcze przedemną..
Może nie muszę jeszcze chować cen, ale ważne, że załapałem bakcyla ;)
 

suchy3022

Member
Rozumie, że proponujesz teraz kupić, żeby uniknąć komplikacji z kupnem w przyszłości :p
Kupowałbym, ale jako uczeń.. To wiesz.. W rok szkolny nie wyszarpiesz kasy, w wakacje nie mając 18 też dużo nie zdziałasz, ale na razie na wszystko sam zarobiłem. Teraz na taśmę do Holandii i coś się zdziała xP
W kinie na najbliższe kilka lat mam spokój, później się pomyśli. Chociaż.. Projo mi sie marzy ;)
Ale na razie chomikować..


Teraz do szczęścia szukam stronki z filmami do pobrania.
Potem PC, potem projektor... ahh, to już nałóg, zawsze mało.. :fool:
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Rozumie, że proponujesz teraz kupić, żeby uniknąć komplikacji z kupnem w przyszłości :p
Kupowałbym, ale jako uczeń.. To wiesz.. W rok szkolny nie wyszarpiesz kasy, w wakacje nie mając 18 też dużo nie zdziałasz, ale na razie na wszystko sam zarobiłem. Teraz na taśmę do Holandii i coś się zdziała xP
W kinie na najbliższe kilka lat mam spokój, później się pomyśli. Chociaż.. Projo mi sie marzy ;)
Ale na razie chomikować..


Teraz do szczęścia szukam stronki z filmami do pobrania.
Potem PC, potem projektor... ahh, to już nałóg, zawsze mało.. :fool:

Żarty żartami, ale Armanig ma trochę racji. Jak wcześniej bym nie kupił pierwszego KD czy samochodu, to teraz już by było ciężko mając rodzinę. Po prostu zarabiając i mieszkając z rodzicami, o wiele łatwiej jest uzbierać na cokolwiek. Mam takich kumpli co mieszkają ze starszymi, a wszystko przechulają i nic na koncie już nie ma w połowie miesiąca. Ba, nawet jest u mnie w pracy koleś co wypłata 1-go, a on 5-go się pyta czy nie mam 100zł pożyczyć:) Trochę nie rozumiem takich ludzi.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wszędzie są tacy, też nie rozumiem. Mam znajomą, ktora każde 100 zł przepija i zyje jak dziad, choc może jak baba ;)
Armanig, i co bys kupił w MM w ciagu tych 150 sekund? :)
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja bym uderzył w jakiś duży tv, był by lepszy od mojego to bym zostawił a jak nie to pogonił i zainwestował w stereo hehe:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, ja juz znam cala topografie sklepu. Pierwsze lece po laptopa tak aby posluzyl za podstawe, na nim ukladam tablety i telefony (oczywiscie te najdrozsze i tak 2 rundki), w koncowych minutach chcialbym przesunac przynajmniej 2 tv (najlepiej 65" led - lekkie sa, w sam raz do malego pokoju beda), a jak zostanie jeszcze troche czasu to marzy mi sie lodowka za 6tys. a taka stoi juz przy kasach wiec wystarczy ja tylko przepchac kilka metrow :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ciekawe czy można uzywac wózków :)
A taka lodówka to side by side?

Lodowka w sumie nie najwazniejsza, ale ma ekran lcd a to juz calosciowo fajnie wyglada.
Ja lubie takie nowinki, kuchnia, lazienka - bez znaczenia.
Wozkow oczywiscie nie mozna uzywac, tak dobrze to nie ma, ale ja szybko biegam wiec mysle ze na jakies 100tysi bym ich zrobil :)
 
Do góry