KD z dobrym stereo 6-7k

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A dlaczego najbrzydsza w rankingu ma byc premiowana znizka? Ja rozumiem zrzutke forumowiczow w ramach solidarnosci kolezenskiej, ale ta znizka na sprzet to raczej dla tych co musza dodatkowo charowac na ta nieco ladniejsza - to takie bardziej logiczne mi sie wydaje :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie całkiem:) Ci co mają brzydszą, już są poszkodowani przez los. To tak w ramach rekompensaty i podtrzymania na duchu. To co byś chciał mieć ładną żonę i jeszcze 50% obniżki na sprzęt? Trochę za dużo jak dla jednego forumowicza, trzeba się podzielić. He,he
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
BN ja nawet jeszcze po ślubie nie jestem:) Wierz mi, że kredyt na 30 lat lepiej wiąże niż niejeden papier u urzędnika.

Podobnie powiedziałem ostatnio swojej:). Pyta się mnie kiedy zaręczyny, a ja "nie lepiej nas kredyt połączy..." hehe. Usłyszałem tylko "świnia..." :D
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Dokładnie ale jak by trzeba było przytemperować jakieś wypowiedzi, bo jednak może poczytać to pisz :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
moja potrafi być wścibska :/ muszę posprawdzać czy nie palnąłem czegoś w postach hehe bo może być dym, już raz mnie przychaczyła na czymś hehe, ale się upiekło
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Moja czesto wpada nagle do pokoju, a w wiekszoci mam otwarte forum na kompie. Zawsze coś zapyta co ja tam znow pisze lub czytam, wiec uwaga koledzy.
Black, a czy sume na fakturach też mozesz zmniejszyc, bo gdyby je znalazla to...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Black, a czy sume na fakturach też mozesz zmniejszyc, bo gdyby je znalazla to...

To juz wole lepsze zlo, zone jeszcze udobruchasz, Skarbowki nie ma szans :)
Zawsze tez mozna spreparowac taka fakture do domowego uzytku, zawolac zone i z duma stwierdzic: "zono, popatrz jak sie robi interesy, kupilem Marantza sr6006 za 800zl, pm7004 za 500zl", mysle ze zona takiego przedsiebiorczego meza jeszcze dodatkowo "wynagrodzi" :)
 
Ostatnia edycja:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
To juz wole lepsze zlo, zone jeszcze udobruchasz, Skarbowki nie ma szans :)
Zawsze tez mozna spreparowac taka fakture do domowego uzytku, zawolac zone i z duma stwierdzic: "zono, popatrz jak sie robi interesy, kupilem Marantza sr6006 za 800zl, pm7004 za 500zl", mysle ze zona takiego przedsiebiorczego meza jeszcze dodatkowo "wynagrodzi" :)

Taaa, "wynagrodzi". Jeszcze powie, " 800zł? Czyś ty ku...a na głowę upadł. Mielibyśmy piękne firanki do salonu, kanapa się rozlatuje, a ty na głupoty wydajesz":) Jeszcze gorzej jakby zobaczyła prawdziwy rachunek.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Oj Panowie ale dyskusja sie wywiazala hehe ale cos w tym prawdy jest. A moze koledze poradzic lepiej aby kupil np. model zeszloroczny sporo taniej od nowosci a roznicy zero.
Zamiast HK 270 to 365 klasa wyzej a pieniadze te same, czy Denon nie XX13 a XX12 hmm ? :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Oj Panowie ale dyskusja sie wywiazala hehe ale cos w tym prawdy jest. A moze koledze poradzic lepiej aby kupil np. model zeszloroczny sporo taniej od nowosci a roznicy zero.
Zamiast HK 270 to 365 klasa wyzej a pieniadze te same, czy Denon nie XX13 a XX12 hmm ? :)

Ja jestem za. Tylko wiesz, teraz młodzież to tylko nowinki, nowinki, nowinki, a gdzie miejsce na klasę i dobre brzmienie?:)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Bez przesady, kolega pisze aby mu poradzic to czemu nie zasugerowac takiego rozwiazania, to nie jest 30 zl a 3000 wiec chyba warto kupic cos lepszego a wiesz jakie sa ceny nowosci. HK 270 na allegro cene ma taka ze az sprawdzilem czy dobrze model wpisalem :D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja mam rachunki tak schowane, że mam nadzieje że nikt ich nie znajdzie, bo na słowo to moje sprzęty są o połowę zaniżone jak nie lepiej hehe, ale i tak słyszę że dużo hehe
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Tak koledzy, macie zupelna rację ;) Skąd znacie moje ceny? :D Za UD5007dałem 500 zł, a za PM7004 700 zł, SR6006 chyba z racji tego ze byl z wyprzedazy cos kolo 1500zł, a za komplet Dali 6tys., bo byla obnizka 25%. Do dzis zdarza się:, "przecież mozna bylo kupić tansze" :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry