KD z dobrym stereo 6-7k

lm648

Banned
Ogólnie rzecz biorąc, w temacie "KD z dobrym stereo 6-7k" rozwinął się fajny wątek towarzysko-integracyjny :)
Oczywiście koszulki są niezbędne, jakby nawet do zjazdu nie doszło, w takim razie można się będzie gdzieś przypadkowo rozpoznać np. "w górach, na mazurach" itp. Uważam, że hasło/motto już mamy jest Extra, teraz jeszcze Logo jakieś adekwatne i jest OK-i :)
 

lm648

Banned
Szanowni Panowie:)
Teraz zadam pytanie już w temacie:
Co powiecie ws. amplitunerów KD Cambridge Audio Azur, który z nowy: 551R lub 351R (ma wejść lada dzień), oczywiście wykluczam 751R czy 651R z wiadomych względów:) Rozważam używkę, to jaki model CA.
Jakie kolumny do tego? że MA to wiem, lecz myślę też o takich :TAGA HARMONY PLATINUM v.2 B-40 (jako fronty). nie będzie to mezalians? a może jeszcze inne w miarę cenowo rozsądne, raczej podstawki (łatwiejsze do ustawienia/lokalizacji).
Warunek podstawowy b.dobre stereo, a w tym wypadku to i KD będzie OK.
Na razie zastanawiam się tylko w kierunku CA, więc proszę o komentarz doświadczonych użytkowników tylko tego producenta. Co wy na to?
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Wiesz co, do tych ampli to ja bym zainwestował w TAGA Harmony Platinum B-40 SE. Wiem ze droższe (ale dalej w rozsądnej cenie) ale i ampli nie byle jaki, a ta wersja Special edition nie dość ze świetnie wygląda to ponoć miażdży dźwiękiem. :)
 
Do góry