Jamo s606

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba ze ten model (1312) nie posiada autokalibracji wiec nie dodali mikrofonu, bo i po co? :)
Taka wersje obstawiam.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A ty wiesz że faktycznie w opisach nie mogę znaleźć że posiada autokalibrację. Trochę to dziwne w tych czasach, myślałem że to już standard. Najlepiej jak by ktoś odpisał co też ma ten sam model.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

seta22

Member
witam jak te głosniki Jamo S 606 bieda grały z amplituner Sony STR-DH500 bo taki już posiadam pomieszczenie w jakim będą grały to 30m2 chyba ze lepsze będą Jamo S 426 HCS 3 (czarny) + SUB 210 jak sadzicie
doradzie co warto kupić
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Na ten metraż to Jamo s608. S426 będą za słabe, podobnie jak sub 210. Jak sub z Jamo to dozbieraj do 360. Ampli nie widziałem to się nie wypowiem, ale zasilacz 230W to nie jest za dobrze. Wydaje się trochę za słaby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Majolous

New member
W instrukcji nic nie ma na temat autokalibracji, więc napewno jej nie ma. W sumie nie ma się co dziwić, w końcu to najtańszy model. Dzięki za odpowiedzi!
 

nielot

Member
Co prawda nie do Jamo ale ja też wybieralem pomiedzy tymi dwoma i skonczylo sie na B-tech'u bo z tego co pamietam maja lepszy zakres regulacji. Wisza juz w wyremontowanym mieszkaniu i czekaja na mnie i JBLki ktore na nich zawisna.
 

Nikarams

New member
Witam, kilka dni temu dostałem w spadku prawie nowe kolumny Jamo S606 (2.0). Teraz muszę dokupić do nich amplituner i tu moje pytanie czy Onkyo TX-ST508 będzie dobrym wyborem? A może model TX-SR606? Te dwa są w moim zasięgu cenowym. Ewentualnie po dozbieraniu kilki groszy mogę się skusić na TX-SR607.

Czy różnica miedzy 508 a 606 jest znacząca, ponieważ oba modele są w niemal tej samej cenie, który jest nowszy? lepszy? I jak się ma do tego model 607?

Pokój około 25m2.
Muzyka 40% (głównie rock)
KD 30%
Gry 30%

W przyszłości rozbudowa zestawu do 5.1

Będę wdzięczny za odpowiedź, ponieważ jestem laikiem w tym temacie.
 

Nikarams

New member
Budżet dość skromny, ponieważ nie miałem w planach takiego zakupu... najprawdopodobniej będę się starał wylicytować używkę na All...(508 i 606 są w granicach 600-800, 607 to około 1000zl) ale... no właśnie ale wiadomo jak to jest z używkami brak gwarancji, a ponadto niewiadomy stan techniczny. Dlatego po dzisiejszych przemyśleniach zastanawiam się też czy nie dozbierać do jakiejś nówki... ale to już koszt dwukrotnie wyższy wiec musiałbym z miesiąc odczekać jako że z gotówką mi się na chwile obecną nie przelewa... A Ty blakninja co byś mi polecił i jakie masz ceny, bo z tego co widzę sporo ludzi u ciebie kupuje, byłbym wdzięczny za jakieś propozycje... no i jeszcze podstawowe pytanie do Jamo 606 jest lepszy Onkyo tx-sr508 czy 606?
 

crimson-pirate

New member
Witam
Mam pytanie Magnat Monitor 220 vs Jamo 606 .
Czy roznica bedzie zauwazalna ? zastanawiam sie nad zmiana moich kolumn do kina domowego + muzyki + gier. W takiej kolejnosci.
Magnaty sa juz dosyc wysluzone. Wygladowo jamo znacznie lepiej sie prezentuja. Porownujac moc z informacji technicznych na + dla magnata ale oczywiscie to moc na papierze :). Czy zmiana bedzie rzeczywiscie mocno slyszalna na + ?
 

bobasse

New member
Jakie sensowne, ale w przyzwoitej cenie uchwyty ścienne polecacie do tylnych głośników z zestawu Jamo S608 HCS3? Muszę je powiesić, nie chciałbym w nich wiercić, a ten uchwycik obrazkowy raczej na nic się nie przyda...
 
Do góry