Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

luck76

Well-known member
TCL - ma Qled !
I do frania bardzo dobry , bo masz niski input Lag i dobre przejścia tonalne.
I do Netflixa - bo masz wszystkie HDR,y, płynność i skalowanie.

Tak , ten TCL jest Lepszy od mini leda Philipsa.
Różnica jest duża .

Samsung też jest dobry, chociaż ma mniejsze wyposażenie i możliwości.
Kiki dobre przejścia tonalne? Płynność i skalowanie? Przepraszam, nie chcę łamać regulaminu, więc nie będę się publicznie śmiał. Soniaki x85 i x90 radzą sobie duuużo lepiej w tym zakresie.
 
Ale ile masz na dodatkową dopłatę ???
Ciężko powiedzieć. Raczej nie chciałbym przekraczać kwoty chyba że różnica nie będzie duża i warto będzie dopłacić.
To z tej dwójki TCL też sobie odpuść. ;)
Ok, możesz coś więcej napisać? A co ewentualnie polecasz?

Na matrycy IPS-ADS masz Samsunga 65QN85B.
Sam TV dobry i wart zainteresowania?

Sprawdź na własne oczy.
Warto.
Masz na myśli TCL czy inny TV?

I który z tych TV będzie nie będzie lub najmniej smużyć? Po za propozycją od Marlo?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Warto sprawdzić mini LED :
  • TCL 55c805
  • Philips 55pml9008
  • TCL 55c845

Wiem jak reagują Ci co zakupili model mini LED. Wszystkie masz z matrycą 120 Hz , więc nie będą smużyć.
Masz równe podświetlenie matrycy.

.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Mam od dwóch lat niższy model i chodzi bez problemu . Nie jest to OLED , bo go nie kupowałem jako OLED. Ale w swojej klasie cenowej się sprawdza .
Nie mam pojęcia po , co Panowie robicie tutaj ,, jazdę,, (?)
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Cały czas ataki na TCL .
Nie mówię , że to jest najlepszy TV na świecie , ale w tej klasie cenowej jest dobry .
Jak ktoś szuka tv za 3/5 tyś , to automatycznie polecacie za 5/8 tyś . To jest tylko ,,je..,, Tv , nie respirator ratujący życie
 

luck76

Well-known member
To fakt że nie powinniśmy przesadzać z propozycjami vs budżet. Nikt nie atakuje TCL
a kreowanie go na lidera technologii. Pokazywana jest prawda jak wygląda na tle konkurencji, ze swoimi “papierowymi” przewagami. Prawda jest zupełnie gdzie indziej. Przewaga technologii miniLED w większości przypadków TCL jest iluzoryczna. Jakość procesowania obrazu u konkurentów jest na ogół lepsza przy podobnych cenach. Tyle w temacie
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Cena specjalna dla członków forum - z pakietem .

offensiveguy-
Na 65 C735 or 745 Bedzie też spełniał Twoje potrzeby , Matryca 120 Hz , więc do piłki nożnej będzie extra
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dwie różne technologie.

Jeśli zależy Ci na czerni, głębi - 65pml9008, jeśli obraz i multimedia to 65pus 8818 .
 
Do góry