Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nie jadę:) Znacie mnie, lubie sobie pożartować, a z kogo nie lepiej jak nie z własnej kobiety?:razz: Z drugiej strony, trochę jest prawdy w tym co napisałem. Pracujemy w jednej firmie, więc bite 8h się widzimy, do tego w domu, więc czasami mi brakuje takiego "męskiego wieczorku". Tylko ja, kot, browar i filmy na KD:) Co do tych zadbanych kobiet to czegoś nigdy nie rozumiałem. Takie laski wybrzydzały jesli chodzi o facetów, a to nie ładny, nie bogaty, mało inteligentny itd. Nastepnie widzisz taką jak śmiga z jakimś trolem, który nie spełnia żadnego z tych wygórowanych wymagań. I bądź tu madry?
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Hehehehe, dobra dyskusja :) krzysiek1980 no nie może być tak źle ;P poza tym nie ma brzydkich kobiet, czasem tylko wina brak ;P
I mojemu kotu też nigdy nie przeszkadza co jadłem/piłem ;P A kobiecie owszem ;P

Whiplash: mam większe fotki, ale nie pokazuję ;P hyhy Jak już wszyscy pokażą swoje kobiety na małych fotkach, może jako pierwszy pokazać na dużej ;P itd :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie jadę:) Znacie mnie, lubie sobie pożartować, a z kogo nie lepiej jak nie z własnej kobiety?:razz: Z drugiej strony, trochę jest prawdy w tym co napisałem. Pracujemy w jednej firmie, więc bite 8h się widzimy, do tego w domu, więc czasami mi brakuje takiego "męskiego wieczorku". Tylko ja, kot, browar i filmy na KD:) Co do tych zadbanych kobiet to czegoś nigdy nie rozumiałem. Takie laski wybrzydzały jesli chodzi o facetów, a to nie ładny, nie bogaty, mało inteligentny itd. Nastepnie widzisz taką jak śmiga z jakimś trolem, który nie spełnia żadnego z tych wygórowanych wymagań. I bądź tu madry?
Krzychu, chyba przesadzasz, przecież wiem cos o tym ;) Nie jest tak źle ;)
Ja tez pracowałem z moją w jednej robocie, widzielismy się 48h / dobe :D Razem wyjazd, razem praca, razem przyjazd, razem zakupy, wszystko razem. Dość!
Hehehehe, dobra dyskusja :) krzysiek1980 no nie może być tak źle ;P poza tym nie ma brzydkich kobiet, czasem tylko wina brak ;P
I mojemu kotu też nigdy nie przeszkadza co jadłem/piłem ;P A kobiecie owszem ;P

Whiplash: mam większe fotki, ale nie pokazuję ;P hyhy Jak już wszyscy pokażą swoje kobiety na małych fotkach, może jako pierwszy pokazać na dużej ;P itd :)
no ja mam tylko takie na których nic nie widać, albo za dużo widać, nie mam nic pomiędzy hehe:):p
Przyjmiemy wszystkie ;)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja swojej szefowałem tak skutecznie, że zostaliśmy parą również w życiu prywatnym ;P Na szczęście od jakiś 6 lat nie pracujemy już razem ;P I tak chyba jest lepiej - wspólna praca jest możliwa, ale osobiście wolę osobno :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
wspólna praca najlepsza jest nocą i tak niech lepiej pozostanie. Kobity na dłuższą metę duszą faceta i robią z niego przysłowiowego papcia:)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A w temacie tego wątku - brakuje mi jednej opcji w ankiecie. Chodzi o "plastik czyli tzw. all in one". Ciekawe jaka tam byłaby liczba.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Mialem kiedys SV 650 ale S, pierwszy raz slysze o F. Fajny motocykl ale wole wysokoobrotowe R4, kocham ta wiertarke do 15 tys. obrt. :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Literówka. Miałem S właśnie. Była jeszcze N, czyli bez owiewki :)

V-ka super sprawa. Rzędówki też, ale jednak chciałem zostać przy V-ce ;P Miałem potem kupić Hondę VFR, ale kasa poszła na mieszkanie, a teraz mam lenia. Poza tym jeździłbym już z bagażem mentalnym (dziecko) ;P
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
O, jest coś co te dwa tematy łączy :) Motocykle i Kino Domowe ;P

Yamaha uzbierała już cztery dziesiątki i umocniła się na drugim miejscu.

Onkyo chyba niezagrożone na pierwszym.

Za to walka o ostatnie miejsce na podium wygląda ciekawie: Denon, Pioneer, Marantz i Harman Kardon.

Innymi słowo, wszystko zgodnie z oczekiwaniami z wyjątkiem 2 zaskoczeń:
1. Denon coś nisko (jesli chodzi o liczbę właścicieli),
2. Marantz coś wysoko ;P
ewentualnie 3. Sony katastrofalnie nisko, ale oni w KD są mocniejsi chyba w "all in one".

PS. Czyli jak się strzela do kogoś, że ma "Yamahę lub Onkyo" to mamy prawie 50% szans, że trafiliśmy. Przynajmniej wśród użytkowników tego forum ;P
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Literówka. Miałem S właśnie. Była jeszcze N, czyli bez owiewki :)

V-ka super sprawa. Rzędówki też, ale jednak chciałem zostać przy V-ce ;P Miałem potem kupić Hondę VFR, ale kasa poszła na mieszkanie, a teraz mam lenia. Poza tym jeździłbym już z bagażem mentalnym (dziecko) ;P

No tak V to calkiem inna charakterystyka, moment obrotowy jest na samym dole jak w dieslu, u mnie niestety ale do 6tys nic sie nie dzieje ale potem jak sie rozkreci to miod, zreszta taki urok 600'ek, litrowki juz jada od samego dolu, z gazu na kolo staja nie trzeba strzelac ze sprzegla. Wiesz ja lubie sporty, to wkrecanie na obroty, precyzja prowadzenia wiesz o czym mowie, w SV czegos mi brakowalo mimo ze mialem S'ke ;) CBR to calkiem inna bajka.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie posiadam skuterka, ale miałem okazję przejechać się R1, myślałem że mnie porwie. Jak dobrze zerknąłem to na jedynce 170pare na blacie. Tylko tyle zdążyłem zerknąć hehe. Nie mam zbytnio doświadczenia z takim sprzętem i trząsłem się jak galareta jak z niego zsiadłem :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Doszedl nowy uzytkownik Marantza, kolege Pawla_Sz85 prosimy o uzupelnienie ankiety ;)
Co do motorow (to jest tez poprawne okreslenie!) to tylko chopper!
Slynny cytat: "To nie motor, to chopper". Jak dla mnie, sprzet z dusza :twisted:
 
Ostatnia edycja:
Do góry