Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

WiTT

New member
Bez reklam
Bo leżący leży i się relaksuje, w nosie ma opinie innych bo zna swoją wartość i nawet na leżąco bez wysiłku zadziwia i raduje... a co dopiero jakby powstał.... :D

PS: CA ma już 3 głosy uhuhu.. a Arcam zero... uhuhu

PS2: offtop - koledzy, co się stało z kolegą Ramzes765? Zniknęły jego wszystkie posty, w wielu wątkach to co najmniej dziwnie wygląda i dziwnie się czyta.
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Tak dostalem, mialem Ci odpisywac, ale robie sobie drzemki co chwile i tak schodzi ;)
Wiec wyslalem gosciowi maila, musze wiedziec kilka rzeczy, nie wydam tyle kasy jezeli nie bede mial pewnosci. Aczkolwiek juz go widze u siebie, musze tez logistycznie ogarnac temat, bo wyjatkowo zle mi sie zlozyl teraz czas na zakupy (chodzi o odbior przesylki w domu itp.)
Edit: widze tez Chorusy o ktorych wspominales, bajka.

Kupione czarne piano o białych niestety nie słyszeli eh szkoda

Bo leżący leży i się relaksuje, w nosie ma opinie innych bo zna swoją wartość i nawet na leżąco bez wysiłku zadziwia i raduje... a co dopiero jakby powstał.... :D

PS: CA ma już 3 głosy uhuhu.. a Arcam zero... uhuhu

PS2: offtop - koledzy, co się stało z kolegą Ramzes765? Zniknęły jego wszystkie posty, w wielu wątkach to co najmniej dziwnie wygląda i dziwnie się czyta.

Z moim kontem tydzień temu stało się to samo już po raz drugi
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chyba że administrator poradzi coś na ten limit 16:)

A propos widzę, że yamaha bardzo mocno umocniła swoją wcześniej niepewna pozycję:)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Moja Ania :) Jak się dowie, że trafiła do sieci to mnie zabije, ale na razie csiii... ;P

FFooXX: odczytuję to jako komplement ;P hehe
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
No raczej ;) nie inaczej tylko i wyłącznie komplement:) . Ja się swojej nie odważę wstawić, to było by jak samobójstwo hehe, raz już kiedyś oberwałem za to co napisałem bo niechcący zapomniałem zamknąć forum i akurat był temat kobiecy poruszony. Twój Reksio nie jest jeszcze syty po 7 latach:D?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry