Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja uciąłem głowę :p Na wszelki wypadek ;P Za dużo to zboków ;P Właściwie to wystarczy jeden ;) nie, Krzysiek1980? ;P ;P ;P ;P ;P
A sesja była na mmsach "Kochanie, które bikini kupić?". Akurat lecieliśmy na Kretę za kilka dni ;P
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Drugie było w paski (widać kawałek na avatarze - wisi z boku ;P), a trzecie to był miks obu. Góra w paski, dół niebieski ;P
 

quasimodek

Member
Bez reklam
krzysztofradio chyba będzie musiał zmienić tytuł wątku i dodać nową sondę ---> Jakie bikini mają Wasze Anie :)
Jeden nowy avatar a tyle postów w dwóch wątkach na różnych działach forum się posypało :)
Nic tak nie ożywia dyskusji jak wątki kobiece :p
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ja uciąłem głowę :p Na wszelki wypadek ;P Za dużo to zboków ;P Właściwie to wystarczy jeden ;) nie, Krzysiek1980? ;P ;P ;P ;P ;P
A sesja była na mmsach "Kochanie, które bikini kupić?". Akurat lecieliśmy na Kretę za kilka dni ;P

Ze co?, że niby ja zbok?:) Ja tam swojej nie wstawię, już mam jej dosyć oglądając na co dzień, a jeszcze na forum jak miałbym oglądać w avatarze to już by była przeginka:) Może Armanig wstawi?, pewnie ukrywa tam jakąś ślicznotę.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No co Wy, uważa że jestem trochę nie tego, bo cały czas przesiaduję na forum. Ale kulturę ma, nie czyta moich wypowiedzi...szkoda że nie urodę:sad:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A czy ja powiedziałem że mi nie zależy?, po prostu to nie jest ideał z moich marzeń jesli chodzi o wygląd. Dobrze mi się rozmawiało, jest inteligentna i ogólnie ok. Taki typ dobrej kumpeli. Ale wiadomo, facet jest wzrokowcem:)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No bo tak jedziesz dzis.. Krzysiek zadko kto z nas ma mozliwosc posiadania partnerki jaka mu sie naprawde podoba. Kazdy chce zgrabna, szczupla, madra, zadbana i gustownie ubrana tylko ze takie tez maja wymagania co do facetow. Jak to ostatnio w klubie moj kumpel wystartowal do jednej i wrocil szybciej niz sie spodziewalem, bo mu powiedziala ze go nie stac na nia..
 
Do góry