Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
za bardzo się spinałem z zakupem i strasznie nagiąłem budżet na cały zestaw, żebym był teraz niezadowolony. Nie wiem co by byo jak bym zakupił zestaw ustalony początkowo hehe:D
P.S hehehehe:D (taki znak rozpoznawczy. Na pewno będę przez to zapamiętany w tej społeczności;))
 

gerus6

Active member
Bez reklam
za bardzo się spinałem z zakupem i strasznie nagiąłem budżet na cały zestaw, żebym był teraz niezadowolony. Nie wiem co by byo jak bym zakupił zestaw ustalony początkowo hehe:D
P.S hehehehe:D (taki znak rozpoznawczy. Na pewno będę przez to zapamiętany w tej społeczności;))
No to fajnie,że jesteś zadowolony ze swojego sprzętu (chciałbym mieć taki charakter)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
nie jesteś zadowolony?:). Nie jestem bogaty, zwykły szary chłopak z blokowiska, który stara się coś osiągnąć. KD to tylko przyjemne hobbi które daje mi kupę frajdy, samo ustawianie, przenoszenie, pożyczanie klocków od znajomych, testowanie. Nawet typu dywanik obrazek, granity. Jedno wielkie kombinowanie:)
 

gerus6

Active member
Bez reklam
nie jesteś zadowolony?:). Nie jestem bogaty, zwykły szary chłopak z blokowiska, który stara się coś osiągnąć. KD to tylko przyjemne hobbi które daje mi kupę frajdy, samo ustawianie, przenoszenie, pożyczanie klocków od znajomych, testowanie. Nawet typu dywanik obrazek, granity. Jedno wielkie kombinowanie:)
Jak jesteś zadowolony, to po co jeszcze kombinujesz? nie rozumiem :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
z moimi warunkami i metrażem też byś kombinował i to z każdym sprzętem hehe;)


no to dobranoc Panowie:wink:
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Marantz nie jest najtanszy, ma za to ciekawe promocje na niektorych rynkach, to fakt. Jezeli sr7005 mozna kupic za ok.3300zl na rynku angielskim, a u nas w tym samym momencie stal 5500zl to chyba cos nie tak. Pomijam juz fakt, ze za swojego zaplacilem ponad 6tys., a na tamten okres nigdzie nie bylo lepszej oferty jak lekko ponad 5tys. (wliczajac w to rynki europejskie) Nalezy pamietac ze Pionieery tez sie trafiaja za psie pieniadze, wystarczy wiedziec gdzie szukac.
Czytam wszystkie fora zagraniczne od lat, tam Marantz nigdy nie byl uwazany za najtanszy, ba, nawet tani, malo tego, uzytkownicy (z dylematami), pytaja czy warto doplacac (te pare groszy) w stosunku do konkurencji o podobnych parametrach.
Podobnie w przypadku stereo, to nie jest nasz forumowy wymysl, a od lat powtarzane przez uzytkownikow opinie.
Tak czy inaczej, konczmy ta farse.
No nareszcie znalazłem to forum. Tylko nie wiem o co chodzi temu facetowi piszącemu, czy ma dopłacić tę parę groszy w stosunku do konkurencji o podobnych parametrach i kupić sobie dwa :) takie same modele Marantza? Dziękuję bardzo za info. Nareszcie jesteśmy w domu.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeczytalem ostatnie watki i widze ze wczorajsza sobota, zdecydowanie nie byla dniem abstynencji.
Problem alkoholowy dotknal bez wyjatku kazdego :D

Susano Ex demo jest na Ebay UK za 2200 kup teraz jest opcja ofert zacznij od 1500 może będzie twój

Zaraz bede sie kontaktowal, mam jeszcze kilka pytan. Do tego jeszcze Vat, wiec robi sie bardzo milo.
Zobaczcie jaka kruszynka:
Pioneer SC-LX90 - YouTube
 

collider

New member
Bez reklam
Raccoon napisał:
"Tak samo Pioneer. Oni się specjalizują w car audio. Weszli kiedyś w telewizory, ale upadli. Wycofali się z tego rynku. Z amplitunerów też mają wyjść. Zakład?"

Ale ty bzdury piszesz :)

Pioneer od wielu, wielu lat produkuje nie tylko car audio a także sprzęt dla DJ oraz wzmacniacze i zestawy stereo. Amplitunery to naturalna kolej rzeczy. Kolejny etap. Co do telewizorów, Pioneer opierał się głównie na plazmach, które niestety są w odwrocie. Jednak warto wspomnieć, że gdy je robił, były to jedne z , jeśli nie najlepsze telewizory plazmowe. Po drugie Pioneer zawsze był kojarzony z produkcją audio a amplitunery są jej częścią. Zresztą jak widać popularność Pionka jest dosyć spora nawet wśród czytelników forum, mało tego za granicą np. Wielka Brytania, Irlandia czy USA ma on bardzo mocną pozycję i ludzie lubią kupywać sprzęt tej marki. Ma tam raczej stabilną pozycję czego nie można powiedzieć np. o Onkyo czy Denonie.
 
Ostatnia edycja:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Przeczytalem ostatnie watki i widze ze wczorajsza sobota, zdecydowanie nie byla dniem abstynencji.
Problem alkoholowy dotknal bez wyjatku kazdego :D



Zaraz bede sie kontaktowal, mam jeszcze kilka pytan. Do tego jeszcze Vat, wiec robi sie bardzo milo.
Zobaczcie jaka kruszynka:
Pioneer SC-LX90 - YouTube

gabaryty tego cuda są imponujące jak i waga 35,5 kg:)

Widzę niezłe zamieszanie się zrobiło z tych naszych żarcików :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
gabaryty tego cuda są imponujące jak i waga 35,5 kg:)

Sam BR do seri, jest niewiele mniejszy jak typowy ampli ;)
Ten sprzet stoi w jednym salonie, na zywo wyglada imponujaco, tylko cena jak za przyzwoite uzywane auto.


To cena z watem ja wałkuje z nimi właśnie JM Lab 826 piano

Tak wiem ze z Vatem, mam EUnip, wiec tym bardziej mnie to cieszy, zobaczymy.
Kupowales juz cos od nich?

Jesli tak, to bije sie w piersi. Widocznie mam slaby prog zartow ;-)

Prog zartow masz pewnie dobry, tylko w przeciwienstwie do kolegow za malo wypiles, a oni jak popija to nikt nie wie o co chodzi :)
 

sebol81

New member
Tak sobie z ciekawości spojrzałem na konstrukcję tego Pioneer'a (chodzi mi o wnętrze) i powiem Wam, że chyba im coś nie wyszło :) A jak zobaczyłem te tandetne małe wiatraczki (i to jeszcze bez sterowania obrotami) to spasowałem... Ja już wolałbym kupić sprzęt dzielony :)
 

werf

Active member
Bez reklam
Sam BR do seri, jest niewiele mniejszy jak typowy ampli ;)
Ten sprzet stoi w jednym salonie, na zywo wyglada imponujaco, tylko cena jak za przyzwoite uzywane auto.




Tak wiem ze z Vatem, mam EUnip, wiec tym bardziej mnie to cieszy, zobaczymy.
Kupowales juz cos od nich?



Prog zartow masz pewnie dobry, tylko w przeciwienstwie do kolegow za malo wypiles, a oni jak popija to nikt nie wie o co chodzi :)

Dostałeś wiadomość czy skrzynka zapchana
Widzę że pojawiła się nowa oferta czy to twoja ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak dostalem, mialem Ci odpisywac, ale robie sobie drzemki co chwile i tak schodzi ;)
Wiec wyslalem gosciowi maila, musze wiedziec kilka rzeczy, nie wydam tyle kasy jezeli nie bede mial pewnosci. Aczkolwiek juz go widze u siebie, musze tez logistycznie ogarnac temat, bo wyjatkowo zle mi sie zlozyl teraz czas na zakupy (chodzi o odbior przesylki w domu itp.)
Edit: widze tez Chorusy o ktorych wspominales, bajka.
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Weź tu człowieku na weekend wyjedź... co (i ile) żeście koledzy pili :D prawie całą kawę poranną zużyłem do przeczytania tego ;)

dobrze że NAD'a nie tknęliście, macie szczęście... :p
 
Do góry