Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ale ja na poważnie. Tym bardziej, że jest jeden super niepodważalny argument. Obaj z Krzychem mamy Onkyo, więc nie piszemy o czymś czego nie znamy. Piszemy z doświadczenia. Zobacz na inne marki. Whiplash narzeka na swojego Denona. armanig i krzysztofradio coś pisali, że kolory marantza są niefajne (kolory obudowy nie zawsze czarne, nie zawsze srebrne). Ty sam piszesz, że Twoja Yamah to nie najwyższy model. A my mamy Onkyo serii 6xx i już jest tak, że nie ma co poprawiać. Rozumiesz? Przy serii 7xx można już nagłaśniać audiofilskie salony. A słyszałem, że są serie czerwocyfrowe (!!!!). To jest technologia z kosmosu. Nawet jeden kolega ma na forum (lolek). Więc po co ta dyskusja? Onkyo jest najlepsze. Poza tym wygrało ankietę. To kolejny argument.

PS. :) :) :) :) :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
właśnie mój problem to tylko to że nie posiadam wyższego modelu yamahy. Ale tak na marginesie to i moja yamaha jest za mocna na mój metraż :D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
No widzisz "Yamaha nie ma dobrych modeli. Wszystkie są za mocne lub za słabe. Tzn. dużo za mocne (co generuje znieksztacenia) lub dużo za słabe (co generuje też zniekształcenia)". Sam to napisałeś.

Nie kupiłbym Yamahy. Niby jest japońska, ale nie ma pełnoprawnego USB z tyłu. Oni się specjalizują w motocyklach. Amplitunery robią, bo im się opłaca podatkowo. Pisali o tym na forum konkurencyjnym. Nie kupiłbym Yamahy na pewno. Za darmo bym wziął, ale dałbym komuś na prezent. Komuś, kogo nie lubię.

Tak samo Pioneer. Oni się specjalizują w car audio. Weszli kiedyś w telewizory, ale upadli. Wycofali się z tego rynku. Z amplitunerów też mają wyjść. Zakład?

Najlepsze jest Onkyo - zobacz na wyniki ankiety.



;)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
za mocna to znaczy zapas mocy na mój metraż, ponieważ kupowałem przyszłościowo;). Teraz pojechałeś że yamaha nie ma dobrych modeli hehe:D. Onkyo ma duży zasilacz nie adekwatny do tego co generuje w stereo:D. Nie posiada 2 wyjść HDMi i pełnego pre-out mówię o tej samej klasie cenowej;). I te straszne szumienie wentylatorka i grzanie to jest niedopuszczalne:D. I ten problem z HDMI ehhhh:D. To tak dla podtrzymania rozmowy. Jak by nie było onkyo króluje mimo wszystko:D;):p

P.S może uda się pobudzić uśpiony fanatyzm posiadaczy onkyo, kiedyś ostro przeprowadzali szturmy na konkurencję. Onkyo vs. reszta świata:D
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Trzeba dolać oliwy do ognia:). Kiedyś rozmawiałem (jak jeszcze pracowałem :)) z kumplem, który mieszkał na wsi (45km miał do pracy) i rozmawialiśmy o sprzęcie audio, z tej rozmowy pamiętam tylko tyle "U nas młodzi to tylko "Onkyo" kupują, więc mnie się Onkyo kojarzy z wiejskim amplitunerem :)
 

werf

Active member
Bez reklam
To raz, a dwa, ja jestem ciekawy (zgodnie z tym co proponowali koledzy) jak wypadaja proporcje w przypadku wartosci sprzetu. To tez duzo nam powie. Krzychu mial zrobic ankiete... ;)

Zmieniajac troche temat, mi sie marzy od lat jeden Pionek, pisalem juz o tym kiedys, ale przypomne:
Pioneer SC09TX, dla niego porzuce Marantza i zbuduje cala linie, lacznie z BR, tylko nie za ta cene jaka byla przyjeta. Byl kiedys na ebayu, prawie moj, bo i cena rewelacyjna, ale zapomnialem kliknac i poszedl.
Do dzis pluje sobie w brode.

Susano Ex demo jest na Ebay UK za 2200 kup teraz jest opcja ofert zacznij od 1500 może będzie twój
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Yamaha dwa wyjścia HDMI i usb z tyłu miała 2007 roku Onkyo wtedy dopiero dowiadywało się cóż to za twór :)

piwo dla Ciebie:D. Z tego co pamiętam, nawet nie posiadając KD, ampli yamahy było w nowinkach o krok do przodu od reszty. To pewnie jest spowodowane przez królową ścigaczy R1:D
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Widać, że tutaj nie ma żadnych audiofilów (włącznie ze mną ). Najważniejszą cechą audiofila jest to, że on jest zawsze niezadowolony ze swojego sprzętu :)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
hehe coś w tym musi być. Bardziej był bym nie zadowolony posiadając sprzęt w ciemno a potem uświadamiać sobie wyższość innych :)
 
Do góry