Jaki tv do ps3?

p5zx

New member
Proponuję Wam zakończyć ten teatrzyk i osobiste wycieczki :spam:

Sorry jeśli to tak wygląda ale nie zwykłem korzystać z wszelakiego rodzaju Forum Internetowego
a tym bardziej ,,walczyć,, na słowa z miejscowym guru (bez obrazy) użytkownik Masta j ma 6,5 tys postów i jest to ewidentnie jego terytorium że tak to nazwę siła przebicia moich wypowiedzi nie ma znaczenia ilu bym użył argumentów.

I tak co 10 post brzmiał G30 ,GT30 ,VT30 więc wiele nie tracimy na tej rozmowie ;-)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jak to się miotam w zeznaniach cały czas pisze jedno i to samo (no chyba że znowu inaczej zrozumiałeś?) sprawdzałem GT30 już parę razy niestety w sklepie jednak spędziłem na tym chwile czasu i żadne piszczenie buczenie,migotanie czy co tam jeszcze ludzie słyszą lub widzą w tym TV mi nie przeszkadza tak samo jak to żeby ją użytkować najlepiej wieczorkiem to czyni ją hmm jedynym sensownym wyborem??? Ale póki co nie jest ponieważ nikt nie jest w stanie napisać jakie są skutki uboczne grania po 8-10godz w jedną grę codziennie ja wiem że Ty piszesz że jest to problem marginalny ale czy nikt co ma plazme panasa nie miał takiej sesji w żadną grę i nie może mi z doświadczenia napisać jak to wygląda w praktyce ?
Tak więc nie wiem gdzie Ty tu widzisz gubienie w zeznaniach ale cóz masz do tego prawo jak i do swojego zdania jak już ustaliliśmy.
Uspokójmy troszkę dyskusję;
dla mnie tak to wygląda, że nic Ciebie nie przekona do plazmy bo zawsze będziesz bał się wypaleń i tylko wypaleń bo wszystko inne Ci w plazmie pasuje i się temu ostatniemu wcale nie dziwię :popcorn:
Wpadnie tu ze dwóch gości i powie, że nie ma wypaleń - bierzesz wtedy plazmę? Tylko o to chodzi? Zaufasz im tak po prostu? Nie sądzę...

Post powyżej ewidentnie pokazuję że nie ja mam problem z wyrażeniem myśli w sumie to sam sobie odpowiedziałeś pisząc Może i tak, ale skoro może i tak to jak bez opanowanego czytania ze zrozumieniem masz obiektywnie stwierdzić czy ja mam problem z wyrażaniem swoich myśli , to jest ewidentne zaprzeczenie samemu sobie.
A już myślałem, że uda się uspokoić dyskusję...
Stary obudź się!!
Jadę punkt po punkcie ale i tak nie wiem czy jest szansa, że zatrybisz:

Może i tak odnosiło się do Twojego stwierdzenia o sobie, że umiesz czytać ze zrozumieniem (podobno - stąd napisałem, że może i tak); dalsza część tego zdania również dotyczyła tej samej osoby czyli Ciebie - jakim cudem odnosisz to do mnie? Dla mnie wniosek jest prosty - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Dla pełnego obrazu:
(...) może i umiesz czytać ze zrozumieniem, ale NIE POTRAFISZ POPRAWNIE WYRAŻAĆ SWOICH MYŚLI .K.R.O.P.K.A.


Ok akurat ta sprawa mnie najmniej interesuje więc zapisz sobie plusik w tej kwestii ;)
+


Nie schlebiaj sobie.

Pozdrawiam
+

Pozdrawiam,
 

winner4

New member
Mam taką prośbę wielką. Mógłby ktoś kto obraca się w temacie porównać ze sobą S30 i G30? Zastanawiam się czy wyższy model jest wart dołożenia dodatkowych 600zł czy faktycznie różnica jest mocno zauważalna. Zależy mi na takim porównaniu, żeby potem nie żałować wydanej gotówki po zakupie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wyłóż na prezentację i sprawdź sam we własnym domu.
Jeden Ci napisze, że warto a drugi, że nie warto.

Pozdrawiam,
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
O co chodzi z tą prezentacją? Któryś raz to już słyszę, ale wcześniej jakoś mnie to bardziej nie interesowało.


Prezentacja to szczególnie w sytuacji kiedy nie jestes przekonany do ktorejś z technologii(lcd/plazma), nie wiesz jak bedzie świecił dany model w Twoich konkretnie warunkach ( słoneczny pokój, okna naprzeciw ekranu tv itp) lub zwyczajnie wahasz się między dwoma modelami - najlepszy wybór. W przypadku tego forum piszesz na priv do Kikiego, wyłuszczasz co Cię interesuje itd. Po jakims czasie ekipa od Kikiego przyjeżdza do Ciebie z dwoma , trzema modelami i POKAZUJE Ci jak konkretny telewizor będzie grał u Ciebie. Świetna rzecz, choć oczywiście płatna.Jednak czasami ewentualne rozczarowanie zakupionym w sklepie, przy wiadomych warunkach telewizorze jest warte zapłacenia dodatkowych pieniędzy.
 

don111

Banned
Mam taką prośbę wielką. Mógłby ktoś kto obraca się w temacie porównać ze sobą S30 i G30? Zastanawiam się czy wyższy model jest wart dołożenia dodatkowych 600zł czy faktycznie różnica jest mocno zauważalna. Zależy mi na takim porównaniu, żeby potem nie żałować wydanej gotówki po zakupie.
jeśli masz ciemne pomieszczenie to różnica w jakości obrazu raczej nie jest warta 600zł dopłaty, główną różnicę robi dobry filtr w G30 (w dzień bardziej komfortowy jest G30) i trochę więcej ustawień obrazu
jednak 5 lat gwarancji w G30 trochę zmienia postać rzeczy dość mocno i wg mnie warto dopłacić
 

p5zx

New member
A już myślałem, że uda się uspokoić dyskusję...
Stary obudź się!!
Jadę punkt po punkcie ale i tak nie wiem czy jest szansa, że zatrybisz:

Może i tak odnosiło się do Twojego stwierdzenia o sobie, że umiesz czytać ze zrozumieniem (podobno - stąd napisałem, że może i tak); dalsza część tego zdania również dotyczyła tej samej osoby czyli Ciebie - jakim cudem odnosisz to do mnie? Dla mnie wniosek jest prosty - nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Dla pełnego obrazu:
(...) może i umiesz czytać ze zrozumieniem, ale NIE POTRAFISZ POPRAWNIE WYRAŻAĆ SWOICH MYŚLI .K.R.O.P.K.A.
Zamiast uspokajać dyskusję po prostu ją zakończmy nasza ,,niezgoda,, dotyczy kweseti które są totalnie niezwiązane z tym forum no bo ostatnie wpisy mają dowieść kto umie czytać ze zrozumieniem a kto też nie umie wyrażać swoich myśli.

Jadę punkt po punkcie ale i tak nie wiem czy jest szansa, że zatrybisz:
Dokładnie to samo mógłbym napisać w Twoją stronę tylko po co ??
Na każdy post straciłem tak średnio po 10 minut i z czystej logiki proponuję zakończyć tą wymianę zdań.

Z mojej strony to by było na tyle (dzieki za wymianę zdań i poświęcony czas).


Ps. Chyba kupię 2 telewizory G30 albo Gt30 dla siebie bo sam dużo nie gram a dla brata wezmę jakiegoś LEDa (kiedyś się może wypłaci no i nie będzie mi siedział w pokoju ) niech sobie robi sesje po 8-10 godz .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

luc77

New member
Ps. Chyba kupię 2 telewizory G30 albo Gt30 dla siebie bo sam dużo nie gram a dla brata wezmę jakiegoś LEDa (kiedyś się może wypłaci no i nie będzie mi siedział w pokoju ) niech sobie robi sesje po 8-10 godz .

Pozdrawiam

Fajne TV ale radzę Ci abyś go sobie dokładnie pooglądał przed zakupem z podłączoną konsolą. Jeśli obraz będzie dla Ciebie OK to kupuj.

Te Neoplasmy Panasonica mają nowy fosfor , skutkiem ubocznym jest większe migotanie i dlatego proponuję sprawdzenie:idea:

Przeczytaj ten test który dot. serii VT ale dokładnie opisuje nową technologię neoplasmy Panasonica która oczywiście również jest zastosowana w serii GT :
Panasonic TX-P50VT30 kontra Pioneer PDP-LX5090 | TV TEST
 

pa3

New member
Bez reklam
Według mnie też jest lepszy i też wisi u mnie na ścianie :eek:k:

Pozdrawiam,

Ale czy jest lepszy od projektora + tańszego TV ?
Oczywiście mówię o tym samym przedziale cenowym (nowy Kuro zawsze sporo kosztował)

Zresztą punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :eek:k:
 
Ostatnia edycja:

pa3

New member
Bez reklam
Eee tam ;) też tak sądziłem dopóki ok 3 lat temu nie ujrzałem u kolegi kumpla Optomę HD65 na ekranie 120" w dobrze zaciemnionym pokoju - coś we mnie pękło i świat HD już nigdy nie był taki sam jak wcześniej hehe.
 
Do góry