Jaki tv do ps3?

luc77

New member
Tutaj nie chodzi tylko o czerń a o całokształt, o przewagę technologii moim zdaniem.

Twoim zdaniem :idea:

Co z tego, że taki LED ma świetną czerń jak smuży (szybkość matrycy), laguje, przesyca kolory itd.? Ano dla mnie nic. Tylko plazma.

LED-y oczywiście mają z tym większy lub mniejszy porblem w zależności od klasy odbiornika.

Plazmy mają też swoje wady ze względu na które wręcz się nie nadają dla wielu użytkowników :idea:
LED jest za to uniwersalny.

Cały czas myślę nad TV (ok 60") do salonu. Gdyby była w tym momencie plazma pokroju KURO to bym się zdecydował . Neoplasmy Panasa niestety tak migoczą po oczach że wręcz się zastanawiam jak oni taki bubel mogli wypuścić.Rozumiem jednak że nie każdemu to będzie przeszkadzało.

Sharp 60 LE830 to myślę najlepszy dla mnie w tej chwili wybór .
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tia, dlatego właśnie napisałem moim zdaniem, żebyś mógł to podkreślić.

LED-y oczywiście mają z tym większy lub mniejszy porblem w zależności od klasy odbiornika.
Moim zdaniem większy.

Plazmy mają też swoje wady ze względu na które wręcz się nie nadają dla wielu użytkowników :idea:
Zgadza się, jeśli ktoś widzi Green Ghosting albo migotanie to plazma nie jest dla niego, ale takich ludzi nie ma dużo, większość doceni naturalność obrazu w telewizorze plazmowym, bez sztuczności za to z płynnością, doceni głębię i jakość kolorów itd. itd. itd.

LED jest za to uniwersalny.
Twoim zdaniem, bo ja patrzeć na to coś nie mogę.

Cały czas myślę nad TV (ok 60") do salonu. Gdyby była w tym momencie plazma pokroju KURO to bym się zdecydował . Neoplasmy Panasa niestety tak migoczą po oczach że wręcz się zastanawiam jak oni taki bubel mogli wypuścić.Rozumiem jednak że nie każdemu to będzie przeszkadzało.

Sharp 60 LE830 to myślę najlepszy dla mnie w tej chwili wybór .
Powodzenia.

Pozdrawiam,
 

mps6

New member
Ja polecam plazmę Panasonic 30G, sam mam PS3 podłączone do tego TV i jestem więcej niż bardzo zadowolony, płynność obrazu rewelacyjna, odwzorowanie kolorów rónież. Po przesiadce z LCD miałem wrażenie że gram w zupełnie inne gry, grafika prezentuje się znacznie lepiej na plaźmie. Motion Blur'u czy green ghostingu nie odnotowałem.
Pozdrawiam.
 

krazy777

Member
Bez reklam
Wcześniej grałem na LCD a teraz pykam trochę (jak żona nie ogląda :p) na Panasonicu 5VT30E, czyli plazma. I co? Jak dla mnie masakra!! Jak na razie grałem tylko w Modern Warfare 3 po sieci bo mam porównanie z LCD. Obraz miazga, kolory piękne a ta płynność!!!! Nie mogę się wogóle przestawić tak szybko akcja się dzieje.
 

exac

New member
Witam, kupiłem sobie niedawno ps3, i teraz planuje zakupić tv pod plejaka.
Nie znam się za bardzo na tv, tak więc może mógłby ktoś coś polecić ?
Cena w granicach 1,5-2 tys.
Gram w bijatyki na necie, więc musi mieć dobra częstotliwość odświeżania ?
Jakieś 37 / 40 cali myślę.
Oczywiście Full HD.

Z góry dzięki za pomoc!
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tylko po piernika skoro na takim ekranie nie będzie widać różnicy w stosunku do HD Ready?
Zatkao kakao?
Jeszcze jakieś podobne mądre wymagania masz?

Pozdrawiam,
 

luc77

New member
Tylko po piernika skoro na takim ekranie nie będzie widać różnicy w stosunku do HD Ready?
Zatkao kakao?
Jeszcze jakieś podobne mądre wymagania masz?

Pozdrawiam,

Forumowicz exac może o tym nie wiedzieć więc jeżeli już zabierasz głos to mu wytłumacz ,zaproponuj coś zamiast wymieniać się uszczypliwościami :idea:
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Opowiedziałem uszczypliwością na jego uszczypliwość, nie widzisz tego?
Jemu wolno a mnie nie? Relaksuj się kolego.

Pozdrawiam,
 

exac

New member
Tylko po piernika skoro na takim ekranie nie będzie widać różnicy w stosunku do HD Ready?
Zatkao kakao?
Jeszcze jakieś podobne mądre wymagania masz?

Pozdrawiam,

Poczytałem co ludzie piszą o full a ready, i faktycznie nie ma sensu full na takim 37/40 w sumie.
Szkoda tylko że mi tego nie napisałeś w tym poprzednim poście zamiast nabijać se posty, odpisując nic nie wnosząc i nie udzielając odp.

Jak masz dalej walić takie posty to se daruj.
No ale jeśli możesz coś polecić to "słucham".
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Są telewizory w tych rozmiarach tylko full bo już hd ready dany producent np. w tym modelu już nie robi, ale specjalnie na full hd nie ma się co napalać.

Pozdrawiam,
 

mariuszhd

New member
G30 na 5 letniej gwarancji!!
Tylko zaznaczam, że mnie nie kręci 3D w TV.

Pozdrawiam,

No właśnie do końca stycznia jest opcja z tą gwarancją więc muszę się już zdecydować.
Mam jeszcze pytanie, skoro plazma w większości będzie wykorzystywana przy konsoli to gdyby powstały (możliwe, że nie ma opcji, albo są małe szanse) powidoki czy tam "wypalenia" (czy jak to się nazywa) to gwarancja to obejmuje?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie sądzę, proponuję dotrzeć TV - wielu twierdzi, że nic to nie daje a ja twierdzę, że na pewno nie zaszkodzi.

Pozdrawiam,
 
Do góry