Jaki tv do ps3?

Masta_J

Active member
Bez reklam
Zgadzam się, ale jest taki jeden drobny szczegół, że trzeba mieć jeszcze miejsce gdzie można to wszystko postawić i użytkować.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Zgadzam się, ale jest taki jeden drobny szczegół, że trzeba mieć jeszcze miejsce gdzie można to wszystko postawić i użytkować.

Pozdrawiam,

Wystarczą chęci, no chyba że posiadasz kawalerkę.
Mój pokój w bloku to niecałe 15m2 (niby sypialnia), wcisnąłem tam narożnik, szafę, komody, regał, ławę i oczywiście projek z ekranem + TV. Trzeba trochę pogłówkować - w sumie mały to koszt za posiadanie kina w domu.
 

pa3

New member
Bez reklam
Oj to musisz nabrać jeszcze doświadczenia :smile:, na plazmach świat się nie kończy, a nawet rzekłbym że to dopiero początek przygody z HD
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tam gdzie mam teraz TV jest 20 m2, narożnik w jednym rogu, naprzeciwko w rogu TV, do tego kino + 6 głośników już ustawione pod TV, w życiu tego nie zgram z projektorem i ustawieniem audio pod projektor, cała jedna ściana okien, 2 drzwi itd. itd.
Jak będę miał chwilę to postaram się to narysować.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
W rogu powiadasz, w sumie nigdy nie mów nigdy heh. Oczywiście będziesz musiał pójść na pewien kompromis (aż tak łatwo to nima ;)), ale trochę kombinacji i da się zainstalować co nieco.
 

Tomix-1

New member
Witam,
Chciałem kupić LG 42LW570s 3d pasywne.
Czy nada się do grania na ps3 (multi)?
Chętnie widziałbym jakieś inne propozycje.
Mam 3200 zł funduszu, 42 calaki lub wzwyż.

dzięki
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Brat użytkuje już kilka lat KURO i wg mnie jest lepszy od obecnych Neoplasm Panasonic-a :idea:

Gdyby produkowali Kuro to kupiłbym go do salonu bez zastanowienia.

Watek dot. tv do ps3, wnioskuje ze ten temat jest przewodni bo nie czytalem wszystkich wypowiedzi,
ale jest jedyna sluszna rada z doswiadczenia..

Ja mam KURO zacny tv ale do konsoli polecam lcd/led, do wszelakich animacji lepiej sie sprawdzi,
kolory, nasycenie, BIEL !!!
takie moje prywatne zdanie i chyba kazdego kto widzial u mnie i porownywal.

Wystarczy wlaczyc NHL na ps3 na tych 2 roznych technologiach i odpowiedz jest jasna.
 

luc77

New member
Watek dot. tv do ps3, wnioskuje ze ten temat jest przewodni bo nie czytalem wszystkich wypowiedzi,
ale jest jedyna sluszna rada z doswiadczenia..

Ja mam KURO zacny tv ale do konsoli polecam lcd/led, do wszelakich animacji lepiej sie sprawdzi,
kolory, nasycenie, BIEL !!!
takie moje prywatne zdanie i chyba kazdego kto widzial u mnie i porownywal.

Wystarczy wlaczyc NHL na ps3 na tych 2 roznych technologiach i odpowiedz jest jasna.

To już w dużej mierze zależy od upodobań i preferencji użytkownika:idea:

Myślałem o plaźmie do salonu w którym oglądamy Cyfrowy Polsat oraz filmy. Dla osób które posiadają KURO a chciałyby wymienić to niestety wg mnie nie ma w chwili obecnej na rynku dla nich plazmy:idea:
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
Ja mam KURO zacny tv ale do konsoli polecam lcd/led, do wszelakich animacji lepiej sie sprawdzi,
kolory, nasycenie, BIEL !!!
takie moje prywatne zdanie i chyba kazdego kto widzial u mnie i porownywal.

Wystarczy wlaczyc NHL na ps3 na tych 2 roznych technologiach i odpowiedz jest jasna.
z bielą masz rację, ale reszta ? nie każdy lubi nienaturalnie przesycone kolory (zresztą takie też można ustawić na plaźmie)
szkoda że najważniejsze - różnic w szybkości matrycy nie zauważasz, przy wyłączonych systemach ruchu na LED włącz sobie jakąś grę FPP i poobracaj tak średnio szybko kamerą parę razy, poceluj w coś... potem podłącz sobie konsolę pod plazmę Samsunga
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak, ta biel, dobra sprawa.
Tylko, że z bieli nic nie ma a kolory są z czerni, głębia jest z czerni, wszystko jest z czerni. KURO to czerń.

Pozdrawiam,
 

luc77

New member
Tak, ta biel, dobra sprawa.
Tylko, że z bieli nic nie ma a kolory są z czerni, głębia jest z czerni, wszystko jest z czerni. KURO to czerń.

Pozdrawiam,

Dobra czerń to dla wielu LED-ow już żaden problem:idea:

Ja zawsze mówię że wszystko zależy od upodobań , preferencji i warunków. Nie można twierdzić że plazma jest lepsza od LEDa:idea: Problem z plazmami też taki że 3 firmy które ją produkują nie mogą zaoferować jakości starego KURO.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tutaj nie chodzi tylko o czerń a o całokształt, o przewagę technologii moim zdaniem.
Co z tego, że taki LED ma świetną czerń jak smuży (szybkość matrycy), laguje, przesyca kolory itd.? Ano dla mnie nic. Tylko plazma.

Zrozumiem jeszcze jak ktoś panicznie boi się wypaleń i dlatego bierze LEDa bo wyświetla więcej statycznego obrazu niż panele na lotniskach... :)

Pozdrawiam,
 
Do góry