Jaki tv do ps3?

don111

Banned
A kwota 4,5tys + - chyba jest wystarczającą do podania choć 1 modelu który by sie nadawał do gier podałem np philipsa PFL 9705 ma on laga niskiego jak Plazmy Panasonica i chyba dlatego nie dostałem odpowiedzi gdyż już główny argument plazmy został zrównoważony (no wiadomo ta super czerń ale to jak pisałem nie dla mnie)
input lag nie jest aż takim argumentem bo większość LCD ma go na przyzwoitym poziomie, a część ma tak niski jak plazmy
głównym argumentem jest szybkość matrycy bo w grach nie będzie można korzystać z systemów ruchu, które są obowiązkowe w LCD aby nie było smużenia, jeśli chodzi o gry z szybkim ruchem, np wyścigi, tpp i chyba przede wszystkim gry FPP - tutaj nie ma czego porównywać jeśli chodzi o komfort grania
na LCD tragedii nie ma, ale jednak jeśli ktoś grał zarówno na LCD jak i na plaźmie ten wie jaka jest różnica
 

p5zx

New member
I bardzo dobrze, jak chcesz wchodzenia sobie w tyłek to śmigaj na forum LCD i LEDów, tam ktoś Ci na pewno wejdzie i poleci fajnego LEDa.

Ja oczekiwałem sensownej odpowiedzi na temat TV do grania i z tego co widzę to temat nie brzmi
JAKA PLAZMA DO PS3 ??? a Jaki TV do PS3 wydawało mi się to oczywiste tak samo jak to że szukam TV do PS3 i szukam w tym właśnie temacie a nie w temacie LCD,LED tak jak to napisałeś piszesz jeszcze żebym szukał na innym forum mam nadzieję że nie będę musiał no chyba że trafię na samych ignorantów jak TY którzy wchodzenie w tyłek mają opanowane do perfekcji.

I to powinno już być wystarczającą zachętą byś sobie poszukał informacji na forum LCD i LED. Dlaczego koniecznie chcesz tutaj otrzymać taką odpowiedź? Gdzie indziej jest źle czy co?

Wybrałem to forum z oczywistych względów (jest Polskie i największe z tego co się orientuję) wydawało mi się że jest duża liczba osób mających pojęcie w tym temacie. Nie raz zadawałem pytanie w dziale LED LCD nie opierałem swojego zdania tylko z tego tematu tylko z wszelakiego rodzaju testów , recenzji i jak jakiś model mi wpadł w oko to podawałem go tutaj i czekałem co Wy macie do powiedzenia na jego temat.Wydaje mi się że to dobry patent na wybranie dobrego TV no ale skoro Ty uważasz inaczej to tak musi być.

No fajny ten Phil, jak chcesz LEDa to bierz Phila.

No widzisz jakie to łatwe ;)

Nikt Ci nie poleci syfu z niskim tylko input lagiem, nie tędy droga.

Sharp le830 , Philips 9705,8606 (i jeszcze parę modeli co się przewijały w temacie) z tego co czytałem na ich temat to daleko im do SYFU Z NISKIM INPUT LAGIEM no ale każdy ma swoją opinie i tak masz prawo uważać tylko nie staraj się tego wmawiać innym że tak jest tylko dlatego że jesteś zapatrzony w plazmy i nie dostrzegasz żadnych plusów LEDa (Bo nie istnieją dla Ciebie wypalenia na plazmach).

Cóż za bzdury do kwadratu, ochłoń kolego bo strasznie bredzisz.
Dlaczego skoro masz do wydania 5K na telewizor, nie weźmiesz sobie prezentacji od KiKiego we własnym domu, na własnym słonku i nie sprawdzisz, który to fantastyczny LED rozwali w drobny mak te nasze GT30, G30, VT30? No właśnie, ciężko mi zrozumieć jak to możliwe, że nie chcesz wybrać tego najlepszego możliwego sposobu wyboru TV...

Pozdrawiam,

Nie wiem dlaczego chcesz podważyć moje zdani pisząc że to są bzdury może to tak wyglada poprostu z Twojego punktu widzenia i nie dostrzegasz moich argumentów których jest wystarczająca ilość aby stwierdzić czy gadam bzdury czy też nie ale to już zostawiam innym.

W ostatniej kwestii nawet się z Tobą zgodzę to dziwne że nie zdecydowałem się jeszcze na prezentację bo to chyba jedyna dobra opcja (za bardzo na Was polegałem i liczyłem na pomoc).
Chyba w głębi duszy liczę na obniżkę ceny Phila PFL 9706 i tak zwlekam z wyborem mam w miarę dobry monitor da się na nim grać więc tym bardziej mnie nie ciśnie na szybki zakup, oczywiście już chciałbym go mieć w domu ale chcę żeby był to dobry wybór a nie taki do którego przekonali mnie FANBOYE Panasa (tak to wygląda w tej chwili) bez obrazy .
A co do prezentacji KIKIego to nie rozwieje ona moich obaw co do wypalania plazmy (no chyba że KIKI ma ochotę posiedzieć parę ładnych godzin u mnie i to dokładnie przetestować) a takie są bardzo często opisywane nawet na waszych super G30,GT30,VT30 i nie zmieni tego to że napiszesz ze tak nie jest i tylko dotarcie sprawi że ten problem nie istnieje. Wygląda to prześmiesznie jak się spojrzy na cały obraz a nie tylko czyta 1 forum na który co 10 wpis jest od Masta j i pisze że tylko GT30 i w ogóle po co śmiesz się jeszcze pytać. Ale próbuj tak dalej może kogoś nawet przekonasz (może nawet i mnie w końcu) bo widzę że ślepo w to wierzysz i nie docierają do Ciebie inne argumenty.
A i zmieńmy temat na JAKA PLAZMA DO PS3 żeby już nie irytować Masta j głupimi pytaniami

Pozdrawiam
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Ogólnie panowie wrócmy do tematu miast prawic sobie wycieczki - kolega już wiemy dlaczego boi sie plazmy - wypalanie to nie mit bo istnieje - taka technologia jak coś się pali to się wypala yhyhhyyh w skrócie no nie - ale zasadniczo to jakbyś chciał zobaczyc stałe wypalenie na plazmie to trzeba by naprawde się postarać i odpowiednio to zaplanować ihihi ja mam wypalenia ( widoczne tylko na czarnym obrazie podczas emisji materiału ) ale tylko chwilowe i takei wystepuja najczesciej bo za chwile są wymieniane na inne hyhyh ale mam słabszej jakosci panel plazmowy ( nie bede reklamował ale to jedyny 32 calowy plazmiak który jest po za tym rewelacyjny ) - w nowoczesnych plazmach naprawdę trzeba się postarać o efekt wypalenia - i przeciętny uzytkownik nie jest w stanie tego zrobić - ja grając na moim ponad 2 lata w fpsy gdzie HUD jest wiadomo jednym z elementów stałego wyświetlania nie wypaliłem sobie nic a nic a naprawdę sporo grywałem :popcorn:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja oczekiwałem sensownej odpowiedzi na temat TV do grania i z tego co widzę to temat nie brzmi
JAKA PLAZMA DO PS3 ??? a Jaki TV do PS3 wydawało mi się to oczywiste tak samo jak to że szukam TV do PS3 i szukam w tym właśnie temacie a nie w temacie LCD,LED tak jak to napisałeś piszesz jeszcze żebym szukał na innym forum mam nadzieję że nie będę musiał no chyba że trafię na samych ignorantów jak TY którzy wchodzenie w tyłek mają opanowane do perfekcji.
Stary, czy Ty czujesz, że ja Ci wchodzę w tyłek? Bo jeśli masz takie odczucie to sorry, ale to nie jestem ja :]
Czy myślisz, że ja tu stoję z dzidą i widłami i nie pozwalam tu nikomu polecać LCD/LED? Zejdź na ziemię mistrzu, tutaj każdy ma wolną wolę wypowiedzi, a to, że nikt nie poleca LCD/LEDa to wybacz ale powinno dać Ci porządnie do myślenia.
Polecam Ci inne forum w sensie nie zupełnie innej strony ale innego działu tego forum - bo strasznie wymagasz polecania jakiegoś LCD/LEDa, jeśli tutaj tego dostać nie możesz to poleciłem Ci po prostu poszukania na innym forum, tyle.

Wybrałem to forum z oczywistych względów (jest Polskie i największe z tego co się orientuję) wydawało mi się że jest duża liczba osób mających pojęcie w tym temacie. Nie raz zadawałem pytanie w dziale LED LCD nie opierałem swojego zdania tylko z tego tematu tylko z wszelakiego rodzaju testów , recenzji i jak jakiś model mi wpadł w oko to podawałem go tutaj i czekałem co Wy macie do powiedzenia na jego temat.Wydaje mi się że to dobry patent na wybranie dobrego TV no ale skoro Ty uważasz inaczej to tak musi być.
Dobry patent, ale nie wymuszaj na ludziach by polecali Ci LCD/LEDy jeśli tego robić nie chcą - a jeśli tutejsi tego robić nie chcą to znaczy, że mają ku temu ważkie powody.


No widzisz jakie to łatwe ;)
To było takie na odwal, nie bierz tego proszę pod uwagę :)


Sharp le830 , Philips 9705,8606 (i jeszcze parę modeli co się przewijały w temacie) z tego co czytałem na ich temat to daleko im do SYFU Z NISKIM INPUT LAGIEM no ale każdy ma swoją opinie i tak masz prawo uważać tylko nie staraj się tego wmawiać innym że tak jest tylko dlatego że jesteś zapatrzony w plazmy i nie dostrzegasz żadnych plusów LEDa (Bo nie istnieją dla Ciebie wypalenia na plazmach).
Ja tego wujku innym nie wmawiam, ja po prostu wypowiadam swoje zdanie i tyle, żebym ja mógł komuś coś wmówić to ten ktoś musi mi na to pozwolić i to jest tylko i wyłącznie jego sprawa.
Dla mnie wypalenia nie istnieją, wczoraj byłem u znajomych, plazma Panasa full hd 46", wiecznie ten TV wyświetla stałe menu jakiejś bajki z DVD, który "ogląda" ich córeczka - mnie od razu nachodzi potrzeba po prostu włączenia tego filmu, jak już TV musi być włączony to niech chociaż wyświetla ruchomy obraz, ale oni to mają w nosie i wczoraj kilka godzin menu z bajki Auta było na ekranie i żadnych wypaleń nie ma.


Nie wiem dlaczego chcesz podważyć moje zdani pisząc że to są bzdury może to tak wyglada poprostu z Twojego punktu widzenia i nie dostrzegasz moich argumentów których jest wystarczająca ilość aby stwierdzić czy gadam bzdury czy też nie ale to już zostawiam innym.
Tutaj akurat odnosiłem się nie do Twoich argumentów, bo one są sensowne, tylko do tych bzdurnych tekstów typu przeczuwałem od dawna, że nie dostanę tu odpowiedzi i dalej tak myślę, ale dalej piszę i tym podobnych bredni.

W ostatniej kwestii nawet się z Tobą zgodzę to dziwne że nie zdecydowałem się jeszcze na prezentację bo to chyba jedyna dobra opcja (za bardzo na Was polegałem i liczyłem na pomoc).
Chyba w głębi duszy liczę na obniżkę ceny Phila PFL 9706 i tak zwlekam z wyborem mam w miarę dobry monitor da się na nim grać więc tym bardziej mnie nie ciśnie na szybki zakup, oczywiście już chciałbym go mieć w domu ale chcę żeby był to dobry wybór a nie taki do którego przekonali mnie FANBOYE Panasa (tak to wygląda w tej chwili) bez obrazy .
A co do prezentacji KIKIego to nie rozwieje ona moich obaw co do wypalania plazmy (no chyba że KIKI ma ochotę posiedzieć parę ładnych godzin u mnie i to dokładnie przetestować) a takie są bardzo często opisywane nawet na waszych super G30,GT30,VT30 i nie zmieni tego to że napiszesz ze tak nie jest i tylko dotarcie sprawi że ten problem nie istnieje. Wygląda to prześmiesznie jak się spojrzy na cały obraz a nie tylko czyta 1 forum na który co 10 wpis jest od Masta j i pisze że tylko GT30 i w ogóle po co śmiesz się jeszcze pytać. Ale próbuj tak dalej może kogoś nawet przekonasz (może nawet i mnie w końcu) bo widzę że ślepo w to wierzysz i nie docierają do Ciebie inne argumenty.
A i zmieńmy temat na JAKA PLAZMA DO PS3 żeby już nie irytować Masta j głupimi pytaniami

Pozdrawiam
To nie są głupie pytania, głupim jest domagać się od nas polecania czegoś czego w żadnym wypadku polecać nie chcemy; gdzieś tu w naszych postach wypowiedział się ktoś zdaje się na temat Sony, że się mu fajnie gra na PS3, może by trzeba było z nim zagadać. Ale Ty też do tej wypowiedzi się w ogóle nie odniosłeś bo pewnie nie w smak Ci Sony skoro czekasz na obniżkę Phila...
Nikt też nie każe Ci brać na prezentację plazmy, weź sobie jakieś 3 LEDy i wybieraj spośród nich.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

p5zx

New member
Tak się zastanawiałem jak Ci odpowiedzieć i czy w ogóle odpowiadać widząc że kompletnie się nie rozumiemy i tracimy czas na taką dyskusję.

A więc nie raz już pisałem że plazma Panasa była by dla mnie świetnym wyborem pod względem prawie wszystkiego ale tu jest to PRAWIE które dla mnie jest nie do przeskoczenia za to dla Ciebie jak to napisałeś
Dla mnie wypalenia nie istnieją
i tu właśnie jest też całe moje zdziwienie gdyż nawet użytkownicy plazm piszą że takie sytuacje mają miejsce oczywiście dalej twierdzą że to najlepszy albo jeden z najlepszych TV w swojej klasie ale dostrzegają ten aspekt użytkowania plazmy i nie mydlą oczu innym pisząc że ten problem nie istnieje.

Tak już się chciałem rozpisywać ale widzę że 3 Twoje cytaty mówią wszystko to co chciałem przekazać 1 już mamy wyżej co do wypalania (dziwne że tylko Ty o tym piszesz podobno sami użytkownicy plazm grają użytkownik DOMEL9 ewidentnie pisze że są czasem takie sytuacje zresztą już nie jeden post widziałem a Ty twardo się upierasz pewnie tak zostanie i na tym poprzestańmy.


Tutaj akurat odnosiłem się nie do Twoich argumentów, bo one są sensowne

Też tak właśnie myślę.

głupim jest domagać się od nas polecania czegoś czego w żadnym wypadku polecać nie chcemy

No i to by było na tyle bo jak niby skomentować taki post nie chcecie (w sumie to nie wiem jacy Wy bo mało kto z odpowiadających tu zagląda więcej pytań niż dobrych odpowiedzi)to nie polecajcie .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak się zastanawiałem jak Ci odpowiedzieć i czy w ogóle odpowiadać widząc że kompletnie się nie rozumiemy i tracimy czas na taką dyskusję.

A więc nie raz już pisałem że plazma Panasa była by dla mnie świetnym wyborem pod względem prawie wszystkiego ale tu jest to PRAWIE które dla mnie jest nie do przeskoczenia
Ale ja to doskonale rozumiem i już Ci nie wpycham plazmy, nie rozumiem zupełnie o co Ci chodzi?

za to dla Ciebie jak to napisałeś i tu właśnie jest też całe moje zdziwienie gdyż nawet użytkownicy plazm piszą że takie sytuacje mają miejsce oczywiście dalej twierdzą że to najlepszy albo jeden z najlepszych TV w swojej klasie ale dostrzegają ten aspekt użytkowania plazmy i nie mydlą oczu innym pisząc że ten problem nie istnieje.

Tak już się chciałem rozpisywać ale widzę że 3 Twoje cytaty mówią wszystko to co chciałem przekazać 1 już mamy wyżej co do wypalania (dziwne że tylko Ty o tym piszesz podobno sami użytkownicy plazm grają użytkownik DOMEL9 ewidentnie pisze że są czasem takie sytuacje zresztą już nie jeden post widziałem a Ty twardo się upierasz pewnie tak zostanie i na tym poprzestańmy.
Ja nikomu oczu nie mydlę tylko wypowiadam swoje zdanie i to co wynika z mojego doświadczenia, rozumiem, że nie widzisz różnicy ale zapewniam Cię, że takowa istnieje.
Widziałem mnóstwo plazm i na ŻADNEJ nie było wypaleń, na chwilę obecną widziałem o wiele więcej LCDków wypalonych niż plazm - taka prawda chociaż te LCDki były na lotniskach - nie będę tutaj więc twierdził, że to LCDki się wypalają bo to by było niedorzeczne.
Moje wypowiedzi pokazują po prostu jak MARGINALNY jest to problem i to wszystko.
Właśnie przypomniała mi się jedna plazma wypalona u znajomego, był to Pioneer jakiejś bardzo starej generacji 10 lat temu...


No i to by było na tyle bo jak niby skomentować taki post nie chcecie (w sumie to nie wiem jacy Wy bo mało kto z odpowiadających tu zagląda więcej pytań niż dobrych odpowiedzi)to nie polecajcie .

Pozdrawiam
Tutaj nie ma co komentować - nie chcemy = nie znamy więc na siłę nie będziemy polecali bo tak kolega sobie życzy, zapraszamy na inne podforum.

Pozdrawiam,
 

p5zx

New member
Ale ja to doskonale rozumiem i już Ci nie wpycham plazmy, nie rozumiem zupełnie o co Ci chodzi?

Chodziło mi o Twój wcześniejszy post a w zasadzie zakończenie

Nikt też nie każe Ci brać na prezentację plazmy, weź sobie jakieś 3 LEDy i wybieraj spośród nich.

i do tego się odnosiłem.

Tutaj nie ma co komentować - nie chcemy = nie znamy więc na siłę nie będziemy polecali bo tak kolega sobie życzy, zapraszamy na inne podforum.

W sumie już pisałem ale zrobię to raz jeszcze. Jacy Wy ??? Jesteś jedyną osobą co twierdzi że wypalania nie ma o przepraszam zmieniłeś stanowisko że jest to problem marginalny.
Nie wiem dlaczego nikt nie potwierdzi Twojej tezy ??? (Tylko nie zakładaj drugiego konta nie o to chodzi ;) )

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?
Co mnie interesuje czy ktoś to potwierdzi?
Słyszałeś kiedyś o czymś takim, że ktoś może mieć swoje zdanie w jakimś temacie?
Dla mnie problem wypaleń nie istnieje i o tym piszę i mam do tego prawo.
A że się kumplowi plazma wypaliła 10 lat temu bo taka to wtedy była technologia, która od tamtego czasu została ze 100 razy udoskonalona to jest inna sprawa i nie znaczy, że zmieniam zdanie.

Co się tak czepiłeś tego Wy? My, czyli Ci co Tobie tu nie polecają LEDa, już jarzysz?!

W ostatniej kwestii nawet się z Tobą zgodzę to dziwne że nie zdecydowałem się jeszcze na prezentację bo to chyba jedyna dobra opcja (za bardzo na Was polegałem i liczyłem na pomoc).

A co do prezentacji KIKIego to nie rozwieje ona moich obaw co do wypalania plazmy (no chyba że KIKI ma ochotę posiedzieć parę ładnych godzin u mnie i to dokładnie przetestować) a takie są bardzo często opisywane nawet na waszych super G30,GT30,VT30 (...)

O tych WY, MY mi chodzi, masz jeszcze jakieś podobne pytania?

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

luc77

New member
Jeśli chodzi o plazmę do konsol to może ja napisze swoje doświadczenia dosłownie sprzed ok 3 tygodni.

Za namową wielu osób zdecydowałem że zakupię wreszcie plazmę tylko i wyłącznie do Xbox-a i PS3 gdyż cyfrowyp polsat i filmy oglądamy w salonie na innym TV.
Kupiłem zacną neoplazmę Panasonic 42GT30E. Obraz oczywiście powalał swoją naturalnością i czernią ale ... No właśnie, ja niestety widziałem migotanie ekranu na jasnym tle a szczególnie na białym.
Było to dla mnie nie do zniesienia:x Dosłownie po 30 min. grania miałem szczypanie oczu :shock:

Przy graniu siedzimy blisko ekranu ,wytężamy mocno wzrok i przestrzegam że w tych warunkach plazma jest nie dla każdego ze względu właśnie na migotanie które jest jeszcze potęgowane bliskim siedzeniem od ekranu.
Każdy widzi inaczej i jednemu nie będzie to przeszkadzało lub tego nie będzie widział a dla innego będzie to z kolei strasznie męczące i dla tych drugich plazma się niestety nie nadaje !

Miałem to szczęście że bez problemu mogłem zwrócić Panasonica i ostatecznie kupiłem edge LED-a Philipsa 42-PFL-7606 który jest bardzo przyjazny dla graczy ze względu na bardzo niski input lag , split screen,ambilight,pasywne 3D które jest idealnym i nie męczącym wzroku trybem zwłaszcza do gier na PS3.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dlatego zawsze polecam na własne oczy, we własnym domu zobaczyć taki telewizor w akcji, jednemu przeszkadza migotanie, inny widzi zielone duszki a jeszcze inny coś innego.

Pozdrawiam,
 

p5zx

New member
Ale o czym Ty do mnie rozmawiasz?
Pffff

Co mnie interesuje czy ktoś to potwierdzi?
Ciebie może nie interesuje ale chyba nie o to chodzi na FORUM czyż nie panie mega majster ??? Tu wchodzą ludzie żeby się czegoś dowiedzieć a nie zaspokoić swoje emocjonalne potrzeby potwierdzenia swojej jedynej słusznej teorii Ty ewidentnie do tego używasz forum. No ale żebyś się nie czepiał to napiszę wprost POTWIERDZENIE przez kogoś innego miało na celu doinformowanie potencjalnych kupców a nie zaspokojenie Twoich emocjonalnych potrzeb.

Słyszałeś kiedyś o czymś takim, że ktoś może mieć swoje zdanie w jakimś temacie?
No właśnie słyszałem i trzymam się swego zdania (jednocześnie nie neguję Twojego zdania co do plazm jako najlepszych do grania)
Spieramy się tylko o wypalanie (przynajmniej mi się tak wydaje może źle interpretujesz moje wypowiedzi i stąd te niepotrzebne posty??) I już w poprzednim poście napisałem ze będziesz się trzymał swojego zdania i dobrze bo chociaż wierzysz w to co mówisz więc nie wiem skąd w ogłole to całe pytanie do mnie.

Co się tak czepiłeś tego Wy? My, czyli Ci co Tobie tu nie polecają LEDa, już jarzysz?!

W ostatniej kwestii nawet się z Tobą zgodzę to dziwne że nie zdecydowałem się jeszcze na prezentację bo to chyba jedyna dobra opcja (za bardzo na Was polegałem i liczyłem na pomoc).

A co do prezentacji KIKIego to nie rozwieje ona moich obaw co do wypalania plazmy (no chyba że KIKI ma ochotę posiedzieć parę ładnych godzin u mnie i to dokładnie przetestować) a takie są bardzo często opisywane nawet na waszych super G30,GT30,VT30 (...)

O tych WY, MY mi chodzi, masz jeszcze jakieś podobne pytania?
Rzeczywiście trochę to poplątane ale chwilka rozpiszę Ci to (bo ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem) i zaraz zrozumiesz ;)

Gdy pisałem że za bardzo na Was polegałem chodziło mi o moment kiedy pisałem pierwszy post na tym forum albo jeden z pierwszych wyglądało to wszystko (FORUM) profesjonalnie i wtedy myślałem że napisze raz drugi ktoś mi poda 2,3 modele wybiorę jeden z nich i tyle (ahh ta naiwność).

O ,,Waszych,, G30 ,GT30,VT30 też nie wiesz o co mi chodzi ??? To przecież wygląda jak jakaś religia Panasonica to co się dzieje na większości stron o podobnej tematyce.
Tak więc pisząc ,,Waszych,, to była ironia (Wpisz sobie IRONIA na Wiki znajdziesz na bank ;))

I chyba jeszcze jednej istotnej rzeczy nie rozumiesz.
Gdy na pytania odpisywał mi Kiki i widział że chcę LEDa to nie pisał ,,dogrzej sobie plazmę i użytkuj jak chcesz ,, tylko podał Sharpa 830 widziałem że poleca go większości osób pytających o LEDa więc też drążyłem temat po czym podał mi następne modele które ewentualnie mogły by mi przypaść do gustu.
Don111 wydaje mi się że też stara się zrozumieć moje WOŁANIE o LEDa sam ma LEDa ewidentnie pisze że jak będzie się przerzucał to na plazme to też mi daję do myślenia że te LEDy super nie są i jest to dla mnie w jakiś sposób wartościowa odpowiedz gdy sobie na spokojnie to przemyślę wszystko.
No i 3 użytkownikiem jaki stara się mi pomóc jesteś właśnie Ty no ale czy posty w stylu ,,dogrzej sobie plazmę i użytkuj jak chcesz ,, ,,G30,, ,,GT30,, ,,Tylko plazma,, ,,VT30 ,, klasykiem dal mnie jest też jak ktoś pyta jak ma ustawić obraz bo mu samsung LED smuży i Twój post
Najprostsza metoda to zmienić TV na plazmę :wink:
ja wiem że dla Ciebie to może być śmieszne przypuszczam że nawet bardzo ale jak pisałem tu wchodzą ludzie się czegoś dowiedzieć a nie czekać aż ktoś sobie będzie z nich żartował więc nie dziw się że nie uważam Cię za miarodajne źródło informacji.
W sumie to bawi mnie ta cała sytuacja gdyż z mojej strony wygląda na to że nie masz argumentów ale twardo mi odpisujesz licząc właściwie nie wiem na co . Podejrzewam ze identycznie to może wyglądać z Twojego punktu widzenia i dlatego też nie chce prowadzić tej dyskusji dłużej niż potrzeba no chyba że pędzisz do 7tys postów żeby bardziej się uwiarygodnić na forum jako Dr.Masta j

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Uffff

Ciebie może nie interesuje ale chyba nie o to chodzi na FORUM czyż nie panie mega majster ??? Tu wchodzą ludzie żeby się czegoś dowiedzieć a nie zaspokoić swoje emocjonalne potrzeby potwierdzenia swojej jedynej słusznej teorii Ty ewidentnie do tego używasz forum. No ale żebyś się nie czepiał to napiszę wprost POTWIERDZENIE przez kogoś innego miało na celu doinformowanie potencjalnych kupców a nie zaspokojenie Twoich emocjonalnych potrzeb.
No właśnie. Mnie nie interesuje i tylko mnie, wypowiadam się za siebie, nie za Ciebie czy innych, zaczaisz to w końcu czy nie?
Zapytałeś się Nie wiem dlaczego nikt nie potwierdzi Twojej tezy ??? A ja Ci na to, że mam to w nosie dlaczego nikt tego nie potwierdzi, po prostu mnie to nie interesuje. Tak trudno to zrozumieć? Czy Ty do wszystkiego musisz dorabiać te chore ideologie?

No właśnie słyszałem i trzymam się swego zdania (jednocześnie nie neguję Twojego zdania co do plazm jako najlepszych do grania)
Spieramy się tylko o wypalanie (przynajmniej mi się tak wydaje może źle interpretujesz moje wypowiedzi i stąd te niepotrzebne posty??) I już w poprzednim poście napisałem ze będziesz się trzymał swojego zdania i dobrze bo chociaż wierzysz w to co mówisz więc nie wiem skąd w ogłole to całe pytanie do mnie.
Już pisałem Ci wcześniej, że nie spieram się z Tobą w ogóle o plazmy czy wypalanie, bo rozumiem, że nie chcesz plazmy i koniec, są tacy ludzie i nikt nic na to nie poradzi.
O co więc Tobie chodzi?

Rzeczywiście trochę to poplątane ale chwilka rozpiszę Ci to (bo ewidentnie masz problem z czytaniem ze zrozumieniem) i zaraz zrozumiesz ;)
Trochę za dużo rzeczy wiesz o mnie ewidentnie a w ogóle się nie znamy, nie sądzisz?
Wiesz ewidentnie do czego ja używam forum, wiesz ewidentnie, że mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, a nie wiesz przypadkiem czy masz problem z wyrażaniem swoich własnych myśli? Bo mi się wydaje, że to jest właśnie Twój problem, ale tylko mi się wydaje bo się nie znamy, nie mogę tego stwierdzić ewidentnie...

I chyba jeszcze jednej istotnej rzeczy nie rozumiesz.
Gdy na pytania odpisywał mi Kiki i widział że chcę LEDa to nie pisał ,,dogrzej sobie plazmę i użytkuj jak chcesz ,, tylko podał Sharpa 830 widziałem że poleca go większości osób pytających o LEDa więc też drążyłem temat po czym podał mi następne modele które ewentualnie mogły by mi przypaść do gustu.
Ja to rozumiem o wiele lepiej od Ciebie tak się składa.
To jest forum KiKiego i w jego interesie jest Ci sprzedać telewizor, zrobić prezentację itd. On jest po prostu sprzedawcą, mówisz, że chcesz LEDa to idziecie do półki z LEDami, już prościej Ci tego wyjaśnić nie potrafię.


Don111 wydaje mi się że też stara się zrozumieć moje WOŁANIE o LEDa sam ma LEDa ewidentnie pisze że jak będzie się przerzucał to na plazme to też mi daję do myślenia że te LEDy super nie są i jest to dla mnie w jakiś sposób wartościowa odpowiedz gdy sobie na spokojnie to przemyślę wszystko.
Don to jest dobry ziomal po prostu.

No i 3 użytkownikiem jaki stara się mi pomóc jesteś właśnie Ty no ale czy posty w stylu ,,dogrzej sobie plazmę i użytkuj jak chcesz ,, ,,G30,, ,,GT30,, ,,Tylko plazma,, ,,VT30 ,, klasykiem dal mnie jest też jak ktoś pyta jak ma ustawić obraz bo mu samsung LED smuży i Twój post ja wiem że dla Ciebie to może być śmieszne przypuszczam że nawet bardzo ale jak pisałem tu wchodzą ludzie się czegoś dowiedzieć a nie czekać aż ktoś sobie będzie z nich żartował więc nie dziw się że nie uważam Cię za miarodajne źródło informacji.
W nosie mam za jakie źródło mnie uważasz. Zalecam Ci takie a nie inne rozwiązanie i tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz, wystarczy, że podziękujesz i wszystko w temacie.


W sumie to bawi mnie ta cała sytuacja gdyż z mojej strony wygląda na to że nie masz argumentów ale twardo mi odpisujesz licząc właściwie nie wiem na co . Podejrzewam ze identycznie to może wyglądać z Twojego punktu widzenia i dlatego też nie chce prowadzić tej dyskusji dłużej niż potrzeba no chyba że pędzisz do 7tys postów żeby bardziej się uwiarygodnić na forum jako Dr.Masta j

Pozdrawiam
Jakich znowu argumentów? Znowu zaczynasz bredzić, bierz się za siebie bo już zaczynałeś rozmawiać sensownie.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o plazmę do konsol to może ja napisze swoje doświadczenia dosłownie sprzed ok 3 tygodni.

Za namową wielu osób zdecydowałem że zakupię wreszcie plazmę tylko i wyłącznie do Xbox-a i PS3 gdyż cyfrowyp polsat i filmy oglądamy w salonie na innym TV.
Kupiłem zacną neoplazmę Panasonic 42GT30E. Obraz oczywiście powalał swoją naturalnością i czernią ale ... No właśnie, ja niestety widziałem migotanie ekranu na jasnym tle a szczególnie na białym.
Było to dla mnie nie do zniesienia:x Dosłownie po 30 min. grania miałem szczypanie oczu :shock:

Przy graniu siedzimy blisko ekranu ,wytężamy mocno wzrok i przestrzegam że w tych warunkach plazma jest nie dla każdego ze względu właśnie na migotanie które jest jeszcze potęgowane bliskim siedzeniem od ekranu.
Każdy widzi inaczej i jednemu nie będzie to przeszkadzało lub tego nie będzie widział a dla innego będzie to z kolei strasznie męczące i dla tych drugich plazma się niestety nie nadaje !

Miałem to szczęście że bez problemu mogłem zwrócić Panasonica i ostatecznie kupiłem edge LED-a Philipsa 42-PFL-7606 który jest bardzo przyjazny dla graczy ze względu na bardzo niski input lag , split screen,ambilight,pasywne 3D które jest idealnym i nie męczącym wzroku trybem zwłaszcza do gier na PS3.

Akurat ten model Philipsa ma dość duży inpuy lag, a do tego generuje bardzo słaby poziom czerni jak za tą cenę:

Philips 7000 (7606) review - FlatpanelsHD
 

Soldier

New member
Jako świeży użytkownik forum hdtv.com.pl chciałem wszystkich serdecznie powitać.

W niedalekiej przyszłości chciałbym zakupić TV pod konsolę PS3 oraz filmy BD/DVD. Po przeczytaniu kilku stron wstecz tego tematu stwierdzam że duży nacisk kładziony jest na telewizory plazmowe marki Panasonic.
Poszperałem trochę w sieci lecz nie mam jednoznacznej oceny co do tv LG 50PV350, jestem zainteresowany tym modelem, ponieważ mogę mieć 50" tv w cenie 42" Panasonica. Zaznaczę że mam pokój o powierzchni 20+mkw
Za nim ostatecznie zdecyduję, chciałbym wiedzieć czy mój wybór jest dobry co do doboru telewizora.

Pozdrawiam Soldier
 

p5zx

New member
No właśnie. Mnie nie interesuje i tylko mnie, wypowiadam się za siebie, nie za Ciebie czy innych, zaczaisz to w końcu czy nie?
Zapytałeś się Nie wiem dlaczego nikt nie potwierdzi Twojej tezy ??? A ja Ci na to, że mam to w nosie dlaczego nikt tego nie potwierdzi, po prostu mnie to nie interesuje. Tak trudno to zrozumieć? Czy Ty do wszystkiego musisz dorabiać te chore ideologie?
Ja doskonale rozumiem to ze masz swoje zdanie i jest to wyłącznie Twoja opinia i tego nie neguję.

Pisząc Nie wiem dlaczego nikt nie potwierdzi Twojej tezy ???
To oczywiste że staram się uzyskać inną opinie na temat który mnie interesuję , jest to oczywiste z punktu widzenia kogoś kto się szykuje do zakupu a nie z Twojego punktu widzę tzn. ,,Mam plazme i będę się śmiał z reszty wyborów bo tak i tyle,,
Czekam na potwierdzenie Twojej tezy nie ze względu czy Ci się to podoba czy nie a dlatego zeby zakup był dobry (Jeżeli masz to w nosie czy to ktoś potwierdzi to ok ale nie oczekuj że inni też odpuszczą temat tylko dlatego że Ty tak 26 razy napisałeś ) Tak trudno to zrozumieć ???

Już pisałem Ci wcześniej, że nie spieram się z Tobą w ogóle o plazmy czy wypalanie, bo rozumiem, że nie chcesz plazmy i koniec, są tacy ludzie i nikt nic na to nie poradzi.
O co więc Tobie chodzi?
Piszesz ze rozumiesz w sytuacji gdzie jesteś daleko od rozumienia tej sytuacji no ale jak pisałem czytanie ze zrozumienie kuleje u większości osób.
No bo jak zrozumieć Twój wpis: bo rozumiem, że nie chcesz plazmy i koniec . Gdzie pare postów temu pisałem że GT30 była by idealnym wyborem gdyby nie jeden mankament no ale Ty wyczytałeś z tego że nie chce plazmy i koniec ehhh.

I o to mi własnie chodzi !

Trochę za dużo rzeczy wiesz o mnie ewidentnie a w ogóle się nie znamy, nie sądzisz?
Wiesz ewidentnie do czego ja używam forum, wiesz ewidentnie, że mam problem z czytaniem ze zrozumieniem, a nie wiesz przypadkiem czy masz problem z wyrażaniem swoich własnych myśli? Bo mi się wydaje, że to jest właśnie Twój problem, ale tylko mi się wydaje bo się nie znamy, nie mogę tego stwierdzić ewidentnie...
Wiem do czego używasz forum ponieważ umiem czytać ze zrozumieniem KROPKA

Ja to rozumiem o wiele lepiej od Ciebie tak się składa.
To jest forum KiKiego i w jego interesie jest Ci sprzedać telewizor, zrobić prezentację itd. On jest po prostu sprzedawcą, mówisz, że chcesz LEDa to idziecie do półki z LEDami, już prościej Ci tego wyjaśnić nie potrafię.
No i dałem Ci przyjemność napisania tego posta tylko ze względu na Swoje lenistwo, tak wiem to wszystko co napisałeś tylko mi się już nie chciało tego tematu dręczyć poruszałem go już raz w innym temacie i starczy. A więc tak się składa że nie rozumiesz tego lepiej i nie musisz mi tego prosto tłumaczyć ok ?

Don to jest dobry ziomal po prostu.
Też mi się tak wydaję chyba jedyna osoba która dostrzega zalety jak i wady obu technologii.


W nosie mam za jakie źródło mnie uważasz. Zalecam Ci takie a nie inne rozwiązanie i tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz, wystarczy, że podziękujesz i wszystko w temacie.
Chyba za dużo rzeczy do nosa pakujesz jakieś farmaceutyki w tym chyba są ? , zalecić to Ty mi możesz ustawienie obrazu plazmy (jeżeli ją kupię) i wtedy na pewno Ci podziękuje.

Jakich znowu argumentów? Znowu zaczynasz bredzić, bierz się za siebie bo już zaczynałeś rozmawiać sensownie.
No tak jeżeli Ty nie wiesz jakich ja argumentów oczekuję to rzeczywiście w niezbyt dobrym kierunku idzie ta rozmowa i nie ma sensu jej kontynuowanie. No chyba ze poprosisz kolegów plazmaniaków o wsparcie w tym temacie bo ewidentnie sam próbujesz bronic swoich racji .

Już drugi raz piszesz że gadałem sensownie czy też rozumiesz moje argumenty ! Więc może przeczytaj sobie wszystkie posty od początku to może zrozumiesz Swoja stronniczość która przeszkadza Ci obiektywie się odnieść do tematu.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja doskonale rozumiem to ze masz swoje zdanie i jest to wyłącznie Twoja opinia i tego nie neguję.

Pisząc Nie wiem dlaczego nikt nie potwierdzi Twojej tezy ???
To oczywiste że staram się uzyskać inną opinie na temat który mnie interesuję , jest to oczywiste z punktu widzenia kogoś kto się szykuje do zakupu a nie z Twojego punktu widzę tzn. ,,Mam plazme i będę się śmiał z reszty wyborów bo tak i tyle,,
Czekam na potwierdzenie Twojej tezy nie ze względu czy Ci się to podoba czy nie a dlatego zeby zakup był dobry (Jeżeli masz to w nosie czy to ktoś potwierdzi to ok ale nie oczekuj że inni też odpuszczą temat tylko dlatego że Ty tak 26 razy napisałeś ) Tak trudno to zrozumieć ???
Nie tylko to jest trudno zrozumieć, Ciebie W OGÓLE jest niemożliwym zrozumieć, trzeci raz Ci powtórzę, że przyjąłem, że nie chcesz plazmy a chcesz koniecznie LEDa, ale Ty dalej swoje, dalej czekasz na jakieś potwierdzenia, to jest chore człowieku, niepojęte po prostu...


Piszesz ze rozumiesz w sytuacji gdzie jesteś daleko od rozumienia tej sytuacji no ale jak pisałem czytanie ze zrozumienie kuleje u większości osób.
No bo jak zrozumieć Twój wpis: bo rozumiem, że nie chcesz plazmy i koniec . Gdzie pare postów temu pisałem że GT30 była by idealnym wyborem gdyby nie jeden mankament no ale Ty wyczytałeś z tego że nie chce plazmy i koniec ehhh.

I o to mi własnie chodzi !
Czyli jednak potwierdza się, że masz totalne problemy z wyrażaniem swoich myśli a nie, że ja mam problemy z rozumieniem tekstu czytanego.
Ty się po prostu miotasz we własnych zeznaniach, GT30 BYŁA BY idealnym wyborem, no właśnie słowo klucz BYŁA BY, ale NIE JEST bo ma mankament, którego nie potrafisz przeżyć, ehhh tragedia po prostu z takimi ludźmi.
Jeśli nie potrafisz przeżyć tego mankamentu to znaczy, że nie chcesz plazmy, nie możesz jej mieć, to jest proste jak budowa cepa i dlatego tak nas molestujesz o jakiegoś LEDa - ja to po prostu maksymalnie upraszczam, tak samo jak kolega, który pisał wyżej: plazma jest super, wszystko cacy oprócz tego, że widzi on migotanie. I co ma on plazmę? NIE! Ma LEDa bo nie mógł przeżyć tego mankamentu, ludzie trzymajcie mnie.

Wiem do czego używasz forum ponieważ umiem czytać ze zrozumieniem KROPKA
Może i tak, ale NIE POTRAFISZ POPRAWNIE WYRAŻAĆ SWOICH MYŚLI .K.R.O.P.K.A.

No i dałem Ci przyjemność napisania tego posta tylko ze względu na Swoje lenistwo, tak wiem to wszystko co napisałeś tylko mi się już nie chciało tego tematu dręczyć poruszałem go już raz w innym temacie i starczy. A więc tak się składa że nie rozumiesz tego lepiej i nie musisz mi tego prosto tłumaczyć ok ?
Sorry, ale ewidentnie widać, że rozumiem to lepiej :bober:
A to, że Ty go już też rozumiesz nie ma tu nic do rzeczy.


No tak jeżeli Ty nie wiesz jakich ja argumentów oczekuję to rzeczywiście w niezbyt dobrym kierunku idzie ta rozmowa i nie ma sensu jej kontynuowanie. No chyba ze poprosisz kolegów plazmaniaków o wsparcie w tym temacie bo ewidentnie sam próbujesz bronic swoich racji .
Plazma nie jest dla Ciebie, wszelkie argumenty w tym temacie są zupełnie zbędne i szkoda tracić czas na to, wsparcie kolegów również nic tutaj nie pomoże.


Już drugi raz piszesz że gadałem sensownie czy też rozumiesz moje argumenty ! Więc może przeczytaj sobie wszystkie posty od początku to może zrozumiesz Swoja stronniczość która przeszkadza Ci obiektywie się odnieść do tematu.
Pozdrawiam
Bzdura, żadna stronniczość. Patrzę realnie na to co widzę, stąd choćby moje wnioski powyżej.
Jeśli Ty kupiłbyś plazmę, to chyba tylko po to by zrobić mi na złość, bo twierdziłem inaczej :p

Pozdrawiam,
 

luc77

New member
Proponuję Wam zakończyć ten teatrzyk i osobiste wycieczki :spam:

Każdy kupuje to co mu się podoba i na co ma ochotę wydać SWOJE pieniądze:idea:

Każda technologia ma swoje wady i zalety włącznie z plazmą:idea:

Na forum piszmy merytorycznie na temat sprzętu a ostateczna decyzja należy do kupującego :idea:
 

p5zx

New member
Czyli jednak potwierdza się, że masz totalne problemy z wyrażaniem swoich myśli a nie, że ja mam problemy z rozumieniem tekstu czytanego.
Ty się po prostu miotasz we własnych zeznaniach, GT30 BYŁA BY idealnym wyborem, no właśnie słowo klucz BYŁA BY, ale NIE JEST bo ma mankament, którego nie potrafisz przeżyć, ehhh tragedia po prostu z takimi ludźmi.
Jeśli nie potrafisz przeżyć tego mankamentu to znaczy, że nie chcesz plazmy, nie możesz jej mieć, to jest proste jak budowa cepa i dlatego tak nas molestujesz o jakiegoś LEDa - ja to po prostu maksymalnie upraszczam, tak samo jak kolega, który pisał wyżej: plazma jest super, wszystko cacy oprócz tego, że widzi on migotanie. I co ma on plazmę? NIE! Ma LEDa bo nie mógł przeżyć tego mankamentu, ludzie trzymajcie mnie.

Jak to się miotam w zeznaniach cały czas pisze jedno i to samo (no chyba że znowu inaczej zrozumiałeś?) sprawdzałem GT30 już parę razy niestety w sklepie jednak spędziłem na tym chwile czasu i żadne piszczenie buczenie,migotanie czy co tam jeszcze ludzie słyszą lub widzą w tym TV mi nie przeszkadza tak samo jak to żeby ją użytkować najlepiej wieczorkiem to czyni ją hmm jedynym sensownym wyborem??? Ale póki co nie jest ponieważ nikt nie jest w stanie napisać jakie są skutki uboczne grania po 8-10godz w jedną grę codziennie ja wiem że Ty piszesz że jest to problem marginalny ale czy nikt co ma plazme panasa nie miał takiej sesji w żadną grę i nie może mi z doświadczenia napisać jak to wygląda w praktyce ?
Tak więc nie wiem gdzie Ty tu widzisz gubienie w zeznaniach ale cóz masz do tego prawo jak i do swojego zdania jak już ustaliliśmy.


Może i tak, ale NIE POTRAFISZ POPRAWNIE WYRAŻAĆ SWOICH MYŚLI .K.R.O.P.K.A.

Post powyżej ewidentnie pokazuję że nie ja mam problem z wyrażeniem myśli w sumie to sam sobie odpowiedziałeś pisząc Może i tak, ale skoro może i tak to jak bez opanowanego czytania ze zrozumieniem masz obiektywnie stwierdzić czy ja mam problem z wyrażaniem swoich myśli , to jest ewidentne zaprzeczenie samemu sobie.


Sorry, ale ewidentnie widać, że rozumiem to lepiej :bober:
A to, że Ty go już też rozumiesz nie ma tu nic do rzeczy.


Ok akurat ta sprawa mnie najmniej interesuje więc zapisz sobie plusik w tej kwestii ;)


Plazma nie jest dla Ciebie, wszelkie argumenty w tym temacie są zupełnie zbędne i szkoda tracić czas na to, wsparcie kolegów również nic tutaj nie pomoże.

Na to odpisałem wyżej.

Jeśli Ty kupiłbyś plazmę, to chyba tylko po to by zrobić mi na złość, bo twierdziłem inaczej :razz:

Nie schlebiaj sobie.

Pozdrawiam
 
Do góry