Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

Alekss

New member
Co do Hobbita to miałem nadzieję jak wszyscy fani, że go zekranizują, ale tu moim zdaniem Jackson nawalił. Duże rozczarowanie. Poszczególne części lepsze, gorsze, ale całość nie wymiata jak Władca. Gonienie za kasą często szkodzi sztuce (bo po nic innego te 3 części zamiast jednej).
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Co do Hobbita to miałem nadzieję jak wszyscy fani, że go zekranizują, ale tu moim zdaniem Jackson nawalił. Duże rozczarowanie. Poszczególne części lepsze, gorsze, ale całość nie wymiata jak Władca. Gonienie za kasą często szkodzi sztuce (bo po nic innego te 3 części zamiast jednej).

Każdy ma inne zdanie , ale nam ogólnie się podobało.Avatar 2,3,4 okaże się też gonitwą za kasę.Takie jest Hollywood , takie jest USA, taki jest kapitalizm:)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie Robertuss jakby był jeden film Hobbit stawiam wypłatę że wielu z tych co mówią po co trzy części było robić mówiłoby że pokręciło mu się, że wszystko zmieścił w 2,5 godz. .. tacy jesteśmy narzekamy na wszystko i trudno nas zadowolić..


Alekss kup sobie rozszerzoną wersję I cz i tam jest mówione dlaczego zrobili trzy części..
 

miruś1

New member
Nie przesadzajmy. Trylogia była materiałem na 3 filmy a Hobbit zdecydowanie na jeden. To jedna cienka książeczka (o połowę chyba cieńsza niż pojedynczy tom Władcy), nikt by nie marudził, że materiału nie zmieścił, bo materiału jest mało.
 

eedviking

Banned
Może jak nabiję tubę, to obejrzę ten film...:mrgreen:

YYXrHgF.jpg


I+m+going+on+an+adven+oh+shit_4c7e1b_4594783.jpg
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Nie przesadzajmy. Trylogia była materiałem na 3 filmy a Hobbit zdecydowanie na jeden. To jedna cienka książeczka (o połowę chyba cieńsza niż pojedynczy tom Władcy), nikt by nie marudził, że materiału nie zmieścił, bo materiału jest mało.
Materiał na 3 filmy się znalazł. Być może po prostu każdy powinien trwać krócej. Chociaż ja bym chciał i po 5h :)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja również jestem po seansie ostatniej części.... ;-) Jak dla mnie seans udany i obejrzę jeszcze nie jeden raz... ;-) Napisałem coś o tym z resztą w swoim wątku...
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
No coś Ty.... ja tą od kolegi pożyczyłem bo jemu nie zależy na wersjach roz. ;-) Oczywiście że kupię dla siebie, ale dopiero w grudniu...;-(
 

Bipo

Active member
Bez reklam
O widzisz to jeszcze lepiej.... ;-) bliżej niż dalej...;-) Nawet się nie obejrzymy jak ten czas zleci...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dokładnie - tylko od kilku lat czekałem na kolejną część i coś w tym roku w listopadzie się skończy dla mnie ...
 

eedviking

Banned
Jeszcze by się coś znalazło np. Silmarillion..;-) Może ktoś się podejmie nakręcenia...

Już pisaliśmy o tym, jedynie prawa do "WP" i "Hobbita" zostały sprzedane przez autora, a chcąc kręcić kolejne filmy, trzeba by było dojść do porozumienia z Tolkien Estate, czyli spadkobiercami pisarza. Syn Tolkiena, Christopher, który dokończył pisanie "Silmarillion", ma to w zadzie.To ,że "Hobbit" został na potrzeby kina podzielony na części i wzbogacony o dodatkowe postaci, raczej nie pomógł sprawie.
Oblizujcie się zatem smakiem :p;)

Może ktoś Sapkowskiego by tak solidnie nakręcił, albo Lema, nie wspominając Mirosława P. Jabłońskiego. :D;)
Mirosław P. Jabłoński - oficjalna, autoryzowana strona pisarza science-fiction
 
Do góry