Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

eedviking

Banned
UWAGA !!!
Obdaruję zaproszeniem dwuosobowym na Noc Hobbita ,24 kwietnia (piątek) godz. 22:00, miejsce Warszawa, chętnych zapraszam na PW, kto pierwszy , ten lepszy. :D;)
Filmy zostaną wyświetlone w wersji 2D, 24 klatki, z oryginalną ścieżką dźwiękową z polskimi napisami.


enemef_multi_hobbit_do_newsa_605x200_e3039238b8.jpeg.605x200_q90_crop.jpeg
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Hej.Dziś zauważyłem jedną rzecz.Może wy to już widzieliście?? Bo oglądałem jeszcze raz, to znaczy początek jak wyszedł film po moim montażu amatorskim łączenia dwóch części HOBBIT3D Pustkowie Smauga.Ale do rzeczy gdy Gandalf spotyka się z Thorinem w tej karczmie, ..."na granicach Shire...":) cofnijcie film jeszcze ciut na początek to zobaczycie kto rozpoczyna całe ujęcie kadr (wychodzi z chaty)będzie na pierwszym planie.To zobaczycie kto zajada marchewkę;) waszym zdaniem kto?
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Czytałem że w każdej części Władcy był w jakimś ujęciu. Zakładam że w Hobbicie też.

Czepiam się drobiazgów , ale wnioskuję że nie widziałeś;) tylko czytałeś o tym.I nie chodzi mi o Władcę tylko o Hobbit.Więc i w pierwszej części też musi gdzieś być Reżyser filmu na planie filmowym.Ale gdzie??Ktoś upatrzył tą scenę??W trzeciej części także gdzieś powinien być na planie.A może tylko w wersjach Extended??Nikt tej ciekawostki wcześniej nie poruszył , a jest to ciekawe;)

PS.Masz rację w Drużynie Pierścienia także był na planie z marchewką.Tak doczytałem
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W dodatkach w Hobbicie jest o tym mowa a nawet pokazana scena jest i jak go przygotowują ale nie pamiętam dokładnie która to scena trzeba byloby sobie raz jeszcze przypomnieć :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
W dodatkach w Hobbicie jest o tym mowa a nawet pokazana scena jest i jak go przygotowują ale nie pamiętam dokładnie która to scena trzeba byloby sobie raz jeszcze przypomnieć :)

Marchewę wcina jak nic.:) Może ktoś upatrzy Petera w 1 i 3 części , to niech da znać.Pamiątka dla kolejnych pokoleń które będą oglądać ten film , a Petera może już nie być.

img
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Well-known member
Bez reklam
To nie jest jedyny moment w ktorym widzimy go w tej czesci trylogii. Jest jeszcze przechodniem w Lake Town.
W pierwszej czesci gra krasnoluda.
W ostatniej jest wylacznie na obrazku, jako ojciec naszego bohatera. Scena z fajka, w beczce, nie weszla, w kazdym razie nie do theatrical cutu, extended nie widzialem.
Cos wygralem?
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Myslę że w I cz. też jest :) tylko trzeba byłoby dodatki raz jeszcze zobaczyć :)

Nie idz na łatwiznę, i nie oglądaj dodatków.Wyłap to w filmie , będzie ciekawiej i trudniej

To nie jest jedyny moment w ktorym widzimy go w tej czesci trylogii. Jest jeszcze przechodniem w Lake Town.
W pierwszej czesci gra krasnoluda.
W ostatniej jest wylacznie na na obrazku, jako ojciec naszego bohatera. Scena z fajaka w beczce, nie weszla, w kazdym razie do theatrical cutu, extended nie widzialem)
Cos wygralem?

Wygrać nie wygrałeś , sam z siebie to wyłapałeś ??Pewnie nie , tylko na stronach w necie to wyczytałeś.Ja sam to wyłapałem a scenę tą widziało się z 5 razy :)
 

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Oczywiscie, ze wylapalem za pierwszym razem, tak jak nie wylapalbym obrazka. Przeczytalem o tym zanim Ty wpadles na pomysl zadac to pytanie. Wlasciwie nie, wiem o tym, zanim jeszcze obejrzales ten film. Rezyserskie camea to interesujacy temat dla wiekszosci fanow kina. Czy o to, ze wiem co bedzie P.Jackson bedzie krecil naste0nego, albo jak i gdzie dostac bilet powrotny do Nowej Zelandii za 79q tez mi bedziesz robil wyrzuty?
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Oczywiscie, ze wylapalem za pierwszym razem, tak jak nie wylapalbym obrazka. Przeczytalem o tym zanim Ty wpadles na pomysl zadac to pytanie. Wlasciwie nie, wiem o tym, zanim jeszcze obejrzales ten film. Rezyserskie camea to interesujacy temat dla wiekszosci fanow kina. Czy o to, ze wiem co bedzie P.Jackson bedzie krecil naste0nego, albo jak i gdzie dostac bilet powrotny do Nowej Zelandii za 79q tez mi bedziesz robil wyrzuty?

Masz specyficzny styl bycia "zadziorny" .Jeśli ktoś chętny to fotkę z filmu może wklejać , tam gdzie ukazał się Peter Jackson.Ze stacjonarnych odtwarzaczy będzie trudniej zrobić zrzut filmu hehe
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tobie na 100% - jestem przekonany na 200% ...:) A Piramida to czasem potrafi zaskoczyć mnie odnośnie Hobbita itp... :)
 
Do góry