Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Jak mam być szczery (zazwyczaj kłamię :lol:) to w Hobbicie średnio mnie interesuje w którym momencie był Peter Jackson :)...Ogólnie obejrzałem serię,nie uważam że była zła,ale raczej ciekawią mnie bardziej inne filmy...:)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Jak oglądaliście Hobbita 3D Pustkowie Smauga to może ktoś mi podać najlepsze ze trzy sceny w tym filmie.Sceny typu no wiecie "wychodzi" z ekranu na nas.Fajnie by było jakby i czas podać , w jakiej minucie filmu.Ja nie oglądałem 3D, ale bawię się obróbką/montażem wersji 3D i nie wiem czy wychodzi z tego prawdziwe 3D
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Edi nie zaczynaj dysputy którą z góry wiadomo że przegrasz ;-)

A tak na poważnie to chyba jestem na naszym forum jedyną osobą która ZAWSZE kupuje wersję 3d filmu jak jest dostępna. Nawet jeśli film w Polsce nie ma 3d (Zaplątani, Toy Story 3, Legenda sowiego królestwa, Transformers 3, Hercules, itd.). Widziałem większość filmów 3d wydanych w Polsce. Ojcu kupiłem 90% dokumentalnych 3d (warunek polska wersja). Naprawdę mam porównanie :) Hobbity nie mają najlepszego na świecie 3d (ogólnie ciężko w nich ustawić obraz) ale akurat scena z beczkami to wyjątkowo NAJWYŻSZA KLASA ŚWIATOWA :)
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Czy któryś z szanownych forumowiczów byłby uprzejmy, jak to się stało w przypadku trylogii władcy, rozpisać czym się różnią poszczególne wydania? Dzięki
 

robertuss

Active member
Bez reklam
bc12624495ecf1c0da5a48e8d452c50e128a047b.jpg

https://www.yahoo.com/movies/andrew-lesnie-lord-of-the-rings-dies-at-59-117594905312.html

Tłumaczenie...

Operator Andrew Lesnie, którego kariera trwała prawie 40 lat i obejmowały wszystkie Władca Pierścieni i filmów Hobbit, zmarł na atak serca w poniedziałek. Był 59.

Oprócz pracy z reżyserem Peterem Jacksonem przy JRR Seria fantazji Tolkiena, Lesnie był odpowiedzialny za kilka hitów, takich jak Geneza planety małp i Will Smith, I Am Legend.

W 2002 roku zdobył swój pierwszy i jedyny Oscara za soczewkowania oryginalny Władca Pierścieni pic, Drużyna Pierścienia.

"Nie polecam, że ktoś zrobić trylogię," zażartował w czasie.

Po Władcy Pierścieni franczyzy, Lesnie kontynuował pracę za kamerą dla Jacksona na króla Kongu, 2009 The Lovely Bones, a ostatnio, Hobbit trylogii.

Jackson ma jeszcze do wydania oficjalnego oświadczenia na temat przemijania LESNIE, ale pracownicy w jego domu produkcyjnego w Nowej Zelandii, WETA Digital, powiedział, że "zasmucony" wiadomością.

"Nasze wspomnienia Andrzeja zawsze będą osoby wspaniałą i opiekuńczy, który wychodził na techników wokół niego, pragnęła uśmiać i zachować każdy jollied razem, nawet gdy wszystko było w najbardziej stresujące dla wszystkich," właściciele Richard & Tania Taylor napisał na Facebooku.

"Co za niesamowity człowiek i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że miałem okazję pracować z nim na tak wielu wspaniałych projektów."

Ostateczna praca LESNIE Russell Crowe był w wodzie Wróżbita, który został otwarty w ostatni weekend w ograniczonym zakresie.

andrew-lesnie-700x303.jpg
 
Do góry