Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Będą takie okazje okazje - tylko musisz często tam zaglądać - ja kupiłem znacznie wcześniej za 300 zl rozszerzone wydanie ale to i tak o 100 zl mniej jak wydanie jako jeden pakiet.. A merlin ma to do siebie że często gęsto tam są promocje ale trwają np. tylko kilka godzin... albo przez sobotę i niedzielę..
 
Ostatnia edycja:

quasimodek

Member
Bez reklam
Śledzę, śledzę. Na filmożerców też codziennie zaglądam i patrzę za okazjami.
Cierpliwie czekam i wiem, że upoluję prędzej czy później.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Będą takie okazje okazje - tylko musisz często tam zaglądać - ja kupiłem znacznie wcześniej za 300 zl 3d rozszerzone wydanie ale to i tak o 100 zl mniej jak wydanie jako jeden pakiet.. A merlin ma to do siebie że często gęsto tam są promocje ale trwają np. tylko kilka godzin... albo przez sobotę i niedzielę..
Lolek, jakie 3d? Przecież piszemy o LOTR. :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pomyłka - już poprawiłem :) 3d to może ja bym chciał ale chcieć to nie oznacza móc..Hobbit w 3d to i przy LOTR napisało się 3d.. :) dzięki.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety tak to jest ale dolicz sobie że dystrybutor do takiego powiedzmy Hobbita III w wer. rozsz. dolicza sobie jakieś powiedzmy 20 zł do każdej szt za to że dużo ściągamy filmów wiec ma mniejszy zarobek i musi zarobić na takich co kupią oryginały. Niestety ..

Henry a TY nie kupowałeś co roku Hobbita?
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Lolek, daj juz spokój z tymi cenami/karami za ściąganie.
Zerknij na kilka zagranicznych serwisów, gdzie dostępne są tzw. remuxy i zobacz jakie tam są ilości pobrań i to przez osoby mieszkające w dużo bogatszych krajach.
Niezależnie od kraju każdy ściąga i nie ma to nic wspólnego z zamożnością.
A to, że nas cały czas chcą wy....ć na wszystkim, to inna kwestia, dla przykładu Bitwa 3D extend. kosztuje ponad 30 euro, a cały box zaledwie dwukrotnie drożej, dlaczego? Bo na wcześniejszych wersjach już dystrybutorzy zarobili swoje, a u nas trzeba się nachłapać na maxa, stopniowo się nie da....takie jest moje zdanie.
Miłego dnia :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie wiem ile jest ściągań filmów w poszczególnych krajach (nie interesuje mnie nic co jest związane ze ściąganiem filmów) ale np patrząc ile kosztuje film w Anglii albo w USA i patrząc ich zarobki to naprawdę trzeba chcieć to ściągać skoro dla nas jest to taniej to co dopiero dla nich...
Jedno jest pewne i to na 150% w każdym filmie jest taka opłata o której pisałem wcześniej.. Teraz weź pod uwagę że gdzieś tam ktoś zarobił na takim filmie bo sprzedał dużo ale ile u nas się sprzedało z polskiej dystrybucji ? Myślisz ze to kokosy dystrybutor zarobił ? Możemy zrobić ankietę kto na tym forum ma już dwie części rozszerzonej wer. Hobitta ... zobaczysz ile osób ma, a ile już obejrzało właśnie ściągając te filmy. Tak samo kilka osób na krzyż kupi III cz roz. a obejrzy wielu... Też kwestia ceny za licencję - USA nic nie płaci, a nie wiadomo ile płacą takie kraje jak choćby Niemcy czy Anglicy a ile my płacimy .... jeśli jest to zależne również od od sprzedaży to my też więcej płacimy..
Również życzę miłego popołudnia :)
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
U mnie stoi wszystkie 5 filmów w wersji rozszerzonej (Hobbity dodatkowo w 3d). A ostatni, szósty film już zamówiony :) :) :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie jesteś sam ;)
Dlatego twierdzę, że akurat na tych filmach dystrybutor już nieźle zarobił.
Poza BD trzeba wziąć pod uwagę również sprzedaż DVD...
 
Do góry