Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

Bipo

Active member
Bez reklam
Trzeba wierzyć że coś jeszcze nakręca o Śródziemiu.. oczywiście na poziomie LOTR czy też Hobbita.

Może coś z tego nakręcą:
-Silmarillion,
-Dzieci Hurina
-Niedokończone opowieści Numenoru i Śródziemia.
Największy minus tych książek jest taki, że tam nie ma przedstawionego głównego bohatera i jego przygód a napisana w formie wyjaśnień historii danych wydarzeń...;-(
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Kiedyś już o tym rozmawialiśmy - trzeba czekać a czas pokaże , plus trzeba się dogadać z tymi co maja prawa do tego co zostało napisane.. a to wiadomo - pieniądze.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Będzie za to :-D
Lobo (2017) - Filmweb


lobo_00.jpg
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Eee tam , "Lobo":) Tutaj lepszy film powstaje. "Tajemnica Brokeback Mountain 2" z Tomkiem w roli głównej. :razz::razz::razz:
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja jednak 148 zeta zaplace za Hobbita 3d rozszerzonego (bitwa pięciu armii) :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak ktoś koniecznie w "metalowcu" chce III cz rozszerzoną w 2d/3d to takowa wersja też jest w saturnie, Kolega do mnie dzwonił - tylko drogo za 269 zł...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dzisiaj Kolega powiedział mi żebym wszedł w pewien dodatek z Hobbita z III cz.. to dowiem się dlaczego BMW jest dobrym samochodem...





screen cap




Skoro już w Śródziemiu krasnale używali tych bryczek to nic dziwnego że mają troszkę w tym doświadczenia :)
Zdjęcie z planu filmowego... ma się rozumieć :)
 

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Witam.
Nie wiem, czy o tym było i czy ktoś zwrócił uwagę, ale w wydaniu reżyserskim, 3 płytowym, 2D które kupiłem, na okładce widnieje logo Dolby Atmos. Jednak w istocie, nie ma takiej ścieżki. Maksymalnie jest DTS HD MA 7.1. To chyba jakiś błąd z tym Atmosem? Nie wiem, jak jest np. w wydaniu 3D.

Pozdrawiam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzana III cz w wersji rozszerzonej oceniać nie będę bo już to kiedyś zrobiłem po obejrzeniu w kinie.. jedno jest pewne jak zwykle warto było kupić rozszerzoną wersję. Pod względem technicznym jak zwykle Hobbit zrobiony świetnie...


Panie Jackson nie mam konta na Twicie itp.. więc może jakimś cudem kiedyś tutaj pan zajrzy :) chciałem w imieniu swoim podziękować za te 6 filmów które było dane mi obejrzeć w kinie jak i w wersji rozszerzonej i czekam na dalsze filmy w tym klimacie :) :)




url=http://postimage.org/]
focuson2_115871.jpg
[/url]
post images
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie będę opisywał bo nie chce ludziom psuć filmu... dla mnie jest ok - tylko wiesz ja tak czy siak nie wyobrażam sobie mieć innej wersji - więc nie jestem obiektywny ... bardziej jestem ciekawy co np. taka osoba jak Ty napisze po obejrzeniu, gdzie nie jesteś aż takim "fanatykiem " jak ja.. :) dla mnie jak najbardziej warto..
 
Do góry