Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

bubafat

Well-known member
Bez reklam
Szczesliwe dziecinstwo.
Niektorzy mieli 4 Pancernych i Kapitana Klosa.. Jeszcze inni Kapitana Sowe i Kapitana Zbika
Bo byl jeszcze pulkownik Dowgird i porucznik Borewicz
Ps.
Niestety nie pamietam rangi Franza Mauera ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
Szczesliwe dziecinstwo.
Niektorzy mieli 4 Pancernych i Kapitana Klosa.. Jeszcze inni Kapitana Sowe i Kapitana Zbika
:D:D :D Ja by chciał przeżyć taką przygodę jak Bilbo:-D Serio. Jak by miał wybór:D
Ciężkie dzieciństwo to chyba było))) Z 4 Pancernymi a do tego Saakaszwili w czołgu)))) Masakra.)))
 
Ostatnia edycja:

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ja generalnie nawet nie będąc zbyt sentymentalną osobą, po ostatnim Hobbicie odczuję dużą pustkę. Za te 6 filmów jestem Peterowi mega wdzięczny. Moim zdaniem pobił Georga Lucasa i Star Warsy (chociaż szacunek do nich też odczuwam).
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Ja generalnie nawet nie będąc zbyt sentymentalną osobą, po ostatnim Hobbicie odczuję dużą pustkę. Za te 6 filmów jestem Peterowi mega wdzięczny. Moim zdaniem pobił Georga Lucasa i Star Warsy (chociaż szacunek do nich też odczuwam).

"Raccon" , wiesz ile razy oglądałem ostatnie 10 minut "Hobbit BPA"? 6 razy :D A wiesz że córka Pitera też w tym filmie występuje? :)
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Mi się wstyd przyznać że na drugim i trzecim Hobbicie nie byłem w kinie.... a że uznaję tylko wersję rozszerzoną to oznacza, że ostatniego Hobbita jeszcze nie...... widziałem :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Rozmawiałem z pewną osobą i jak nic się nie zmieni to przynajmniej w tym sklepie będzie 3d rozszerzona wersja za 180 zl...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tak nawet LOTR wersja rozszerzona w tym jednym pudełku w saturnie za 370 albo 380 zl a jak wchodził było od 400-420... a to już dobrych kilka lat temu...
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Ostatnio cena rozszerzonej z dodatkami (tylko że w trzech pudelkach - nawet pisałem że kupiłem) była w Merlinie za 153 zl za całość :)

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Właśnie ostatnio wahałem się czy nie zakupić tych trzech osobnych wydań bo cenowo faktycznie była rewelacja.
Tylko czy jest to dokładnie to samo co w tym jednym dużym wydaniu? Chodzi mi o zawartość płyt, nadruk na płytach, dodatków, zarówno tych na płytach jak i druków?
W czasie jak była promocja na merlinie byłem na wyjeździe i nie miałem czasu szukać i porównywać.
Teraz brałbym bez zastanowienia mimo wszystko...

lotr-extended-bd-cover2.jpg
 
Do góry