Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja też zamówiłem mi drożej wyszło ale w sumie nie ma znaczenia.. a zawsze na dwa piwa do filmu jest :) jak to mówi mój sąsiad :) Ant mana już wcześniej zamówiłem więc jeszcze Terminatora i będzie trój pak :)
 

adrian11

New member
Jakby ktos kiedys bawil sie we wrzucanie plikow np z serialami/filmami to zobaczylby, ze na wiekszosci hostingow panstwa sa podzielone na grupy zarobkowe. Np USA, Canada to zazwyczaj 1 grupa czyli najlepsza i jezeli wrzucimy jakis plik i zostanie on pobrany przez osobe z USA to dostaniemy wiecej pieniazkow, niz jak ten sam plik pobierze osoba z Polski.
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Bipo na co teraz będziemy czekać ? :) tak co roku człowiek przez ostatnie 3 lata czekał na listopad na Hobbita ..

Nawet mi o tym nie mów :-( człowiek tak ze Śródziemiem od prawie 15 lat związany a tu nagle pustka...:-( co jak co ale z ta saga jestem jakoś tak mocno emocjonalnie związany, na pewno będzie brakować tego oczekiwania na następną część ale życie toczy się dalej.... ;-) może jeszcze nakręca coś na s....:grin:
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Trzeba wierzyć że coś jeszcze nakręca o Śródziemiu.. oczywiście na poziomie LOTR czy też Hobbita.

Ma być nowa seria :grin::wink:

LordoftheStrings.JPG
 

boromirep

New member
Lolek126 mam pytanie tylko się nie śmiej chce kupić lort i hobbita na blurey w rozszerzonej wersji i teraz moje pytanie czy jak sie kupuje 3D to jest tam także 2d czy poprostu płyty 3d to to samo tylko załącza sie funkcje 3d . dopiero zamierzam kupić odtwarzacz blurey stąd moje pytanie .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlaczego miałbym się śmiać ??? Pytanie się o cos to nie wstyd,, pisanie głupot o których nie ma się pojęcia to jest wstyd.. :)

LOTR jest tylko w wydaniu 2d bez względu na wydanie tylko to roz. jest z kilkoma płytami dodatkowymi - jak lubisz takie klimaty (a chyba lubisz) dla mnie warto dołożyć i taką wersję kupić.
Odnośnie Hobbita w wers. rozszerz. w wydaniu 3d na dwóch płytach jest wydanie 3d i na jednej jest wydanie filmu w 2d. Plus do tego płyty z dodatkami..
 
Do góry