HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Panowie jak to jest z tym rozwiazaniem umowy ? Jestem tym zainteresowany bo od momentu w ktorym podpisalem umowe z UPC czyli juz od roku zaluje ze to zrobilem :( moglem wziac vectre...

Poczekaj na pismo od UPC, w którym poinformują najpierw prawdopodobnie o wycofaniu programu "Polskie radio 4-ka na wizji" od 01.05 lub to już na pewno Polsat Futbol z dniem 01.06. tam będzie wszystko wyjaśnione.
Od kwietnia Vectra robi małą rewolucję (mam nadzieje, że jednak będzie to wielka rewolucja), jakby z myślą o ucieczkowiczach z UPC.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Skoro nie ma nowych programów to chociaż może ucieszy Was, że będzie spora obniżka cen. Max + 60 Mb przez 6 m-cy po 55 zł potem 110 na zawsze. Select +30 to 45 i 90 zł. Oczywiście wersje z telefonem też taniej.
Dziękujemy Ci Vectro za wpływ na ceny UPC.
 

channel

New member
Skoro nie ma nowych programów to chociaż może ucieszy Was, że będzie spora obniżka cen. Max + 60 Mb przez 6 m-cy po 55 zł potem 110 na zawsze. Select +30 to 45 i 90 zł. Oczywiście wersje z telefonem też taniej.
Dziękujemy Ci Vectro za wpływ na ceny UPC.

Taaaaaa...
No coś musi zrobić UPC jak z dodawaniem kanalow sa w ciemnej d****, choc i w te obnizki nie wierze, nie jedno juz obiecywali... a jesli jakims cudem obniza ceny to zrobia to tylko dla nowych Klientow bo starzy klienci przez male "k" dla nich sie nie licza.
wiec tak czy inaczej jak UPC chce byc telewizja kablowa z tak marnym rozwojem oferty programowej to niech sobie zarabiaja na internecie i uslugach telefonii stacjonarnej (zobaczymy jak dlugo pociagna na tych 2 uslugach) a jak ktos ma mozliwosc to niech rozwiazuje umowe z UPC przy najblizszej mozliwej okazji bo (pozytywnych) REWOLUCJI w ofercie TV nie ma sie co spodziewac!!!!!!!!!!
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Fakt, że będą to jedynie ceny dla nowych klientów, ale przecież będzie można przepisać umowę na małżonka...
 

wysio

Member
Bez reklam
Ja w tym tygodniu przedłużyłem umowę. Wcześniej miałem select HD 4 kanały (+ jakimś cudem nat geo HD) i net 25 mb za 106 zł. Teraz za 10 zł więcej dostałem pakiet super HD, internet 30 mb i router WiFi gratis. Zgodziłem się na te warunki tylko dlatego, że zaoferowali mi umowę tylko na 12 miesięcy. A że nie jestem jakimś maniakiem telewizyjnym i czasem tylko lubię popatrzyć na ładny obraz, więc jestem zadowolony z tych warunków.
 

nadine

New member
Ja . Zgodziłem się na te warunki tylko dlatego, że zaoferowali mi umowę tylko na 12 miesięcy. A że nie jestem jakimś maniakiem telewizyjnym i czasem tylko lubię popatrzyć na ładny obraz, więc jestem zadowolony z tych warunków.

Ja wlasnie rozmawialem z infolinia na temat mojej umowy, ktora konczy sie za miesiac, i dowiedzialem sie, ze moge miec to samo co mam , za tyle samo co mam, na dwa lata. Czyli krotko mowiac zostalem spuszczony po kiju ;) Poniewaz i tak zastanawiam sie nad przejsciem do N, to zlozylem wypowiedzenie w UPC, i czekam na odzew. Jesli zaproponuja mi umowe na 12 miesiecy, i troche nizsza oplate za abonament niz mam teraz, to sprawe przemysle. "Enka" ma imho ciekawsza oferte, ale troche odstrasza mnie cala instalacja zestawu tv sat, oraz cena jaka trzeba (fakt, ze jednorazowo) zaplacic za to na poczatku.
 

ROMEZ

New member
nadine ja też czekałem na odzew z upc i nic w końcu ja do nich zadzwoniłem bo zależało mi na internecie i tak mam neta (na żonę)w tv w "n" instalacja z kolegą zajęła nam może godzinkę:)99 zeta za dekodery i jakieś 200 za antenę konwerter i kabelki
 

nadine

New member
Mam ciezki orzech do zgryzienia, bo pani z UPC oddzwonila juz na drugi dzien. Okazalo sie, ze jak trzeba to jednak sa umowy na 12 miesiecy, i mozna zrobic tak, zebym za to samo co mam placil mniej :) Moze wezme taka umowe na rok, w tym czasie wyjasni sie co wyjdzie z przejecia Nki przez Cyfre, i moze dojrzeje we mnie mysl o instalacji anteny sat, kabli , zestawu multiroom itd ;)
 

nadine

New member
Jesli nie ma, to chyba od kwietnia, bo jeszcze w ostatnich dniach marca przedluzylem konczaca sie umowe , i wybralem okres 12 miesiecy. Mam (i mialem) pakiet max hd + pvr + super hd + net 30 Mb.
 

Skreedi

New member
Wiadomo coś o JAKICHKOLWIEK nowościach w UPC? Noszę się z zamiarem przejścia do Cyfry+/CP/wszystkoinnetylkonieUPC ale nie wiem czy jeśli ostatnio przedłużyłem Pakiet Canal+ to czy będę mógł zerwać umowę ze względu na wyłączenie Polsat Futbol lub po prostu odejść - umowę mam do końca maja.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nowe HD i itp wejdą jak stanie sprzedaż. W tej chwili problemem jest przepisanie klientów Astera i cała kasa idzie na ten cel.
 

covallus

New member
drogi przyjacielu, chętnie zainteresuję się ofertą Vectry w momencie gdy Vectra zainteresuje się blokiem stojącym obok tego, w którym ma swoją ofertę, bo na razie nie dostałem żadnej odpowiedzi na uprzejme monity o plan rozwoju oferty w moją stronę...



witam

Osoby niezadowolone z UPC (ceny, obsługa, itp) zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Vectra.
Działam na terenie Warszawy telefon do mnie 782 500 592 lub mailowo leonwawa@gazeta.pl.

pozdrawiam Przemek
 

magdak

New member
Witam
W Gdańsku, handlowiec UPC, nie slyszał, o takich cenach?
Czy ktoś z mieszkańców Trójmiasta, otrzymał taką ofertę cenową, od UPC?
 

walosek

New member
aktualnie ja zastanawiam się między UPC i Vectra. Mam możliwość jednego i drugiego w Kielcach. Jakby nie liczył Vectra wypada lepiej. Najważniejsze że nie ma dodatkowych opłat za kanały HD. Net 24 zamiast 30, no ale i tak mi starczy. Zmieszczę się w 90zł a w UPC .... grubo ponad 100zł z pakietem HD. Jeden minus ma Vectra że nie ma POLSATU HD i kanałów polsatowskich.
 
Do góry