HD w UPC

YogiCK

New member
Hmm... ja za pakiet Max Hd, internet 30Mb/s z ich routerem Thomson i multiroom (2 dekodery) płacę równo 100zł. Wg mnie zarówno sprzęt, jak i oferta kanałów w UPC jest sporo lepsza niż w Vectrze (sam 1,5 roku od nich właśnie do UPC się przeniosłem).
 

rafalheba

New member
Kolego YogiCK,gdzie tyle płacisz? Czyżby Kielce?
Ja ma ofertę w Piastowie net 60 z WiFi + TV Max HD za "tylko" 130zł.
Tak było do wczoraj.
Dziś handlowiec dzwonił z kolejną jak to mówi "super promocją" (co 3 tyg dzwoni i mówi, że ma super promocję i że lepszej już nie będzie)- wygląda to tak:
Net 60 z WiFi + TV Max HD z nagrywarką (wcześniej dodatkowo płatna nagrywarka 20zł/miesięcznie) za 110zł (bez mulitroom oczywiście)
Dodatkowo w promocji jest pakiet Super HD za 10zł/miesięcznie - wczesniej 20zł
 
Ostatnia edycja:

rafalheba

New member
Kolego leonwawa ja mam ten sam problem co kolega covallus.
Pisałem i pytałem już od pół roku czy w Piastowie podłączą nowy blok i nic?
Piastów, Wybickiego 1 i 3.
Zero odpowiedzi...
 

YogiCK

New member
rafalheba > tak, w Kielcach. Pomęcz jeszcze trochę konsultanta, może coś więcej ci zaoferuje. Zamiast nagrywarki wolał bym jednak chyba 2. dekoder - z tego co można wygrzebać w sieci zwykły Pace jest sporo mniej problematyczny od Cisco czy Philips z dyskiem. Poza tym przy mutiroomie jeżeli masz 2 tv będziesz miał na obydwu ofertę cyfrową która jest sporo bogatsza od analogowej.

Co do podłączenia kolejnych budynków - jeżeli jesteś jedynym zainteresowanym w okolicy, nie liczył bym że cię prędko podłączą, bo jest to dla nich zwyczajnie nieopłacalne - infrastrukturę robią dla wszystkich, a był byś jedynym jej użytkownikiem.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Vectra przygotowała się na wyciek klientów z UPC i dla W-wy dają taka ofertę, że tylko debile by odmówili... Net 24/64 + platyna za 80 zł. Z telefonem 300 min - 95 zł. Dla bardziej wymagających 64/128 + tel non stop i platyną 130 zł. Nagrywarka +10 zł. Pakiet sport 9,91... i do tego do końca września wszystkie usługi po 1,23 !!!
 

rafalheba

New member
Kolego YogiCK z tego co wiem to zainteresowanych jest sporo, ale Vectra i tak się nie interesuje podłączeniem mojego bloku! ZERO odpowiedzi na maile, nawet w salonie byłem 2 razy...
Widzę, że Vectra bije UPC w każdym aspekcie...
 

dlugasek79

New member
W czwartek (26 kwietnia 2012 roku) oferta telewizji cyfrowej UPC Polska zostanie powiększona o trzy nowe kanały telewizyjne - Polsat Crime & Investigation, Polo TV oraz VH1.
Pierwsza nowość w cyfrowej ofercie UPC Polska to kanał z muzyką disco polo - Polo TV. Stacja dostępna będzie dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej UPC Polska od pakietu Select HD. Kanał zamelduje się w dekoderach na pozycji numer 788.
Natomiast abonenci pakietu Max HD telewizji cyfrowej UPC otrzymają dostęp do dwóch nowych kanałów. Pierwszy z nich to muzyczna stacja VH1, która dostępna będzie w dekoderach UPC na pozycji 783. Druga nowość w tym pakiecie to dokumentalny kanał Polsat Crime & Investigation, który dostępny będzie na pozycji numer 373.

Nowe kanały dostępne będą także dla klientów dawnej sieci Aster, którzy korzystają już z telewizyjnych pakietów UPC - Select HD i Max HD.
 

Skreedi

New member
Nie wiem czy już wszyscy dostali maila od UPC ale:

- Nowe kanały ( W mailu jest napisane, że w pakiecie MAX, ale przed wczoraj na Media2 było co innego...) - AXN Spin, ORANGE Sport, Polo TV, VH1, Polsat C&I (część z nich już nadaje, a reszta wejdzie 31 maja) oraz zapewnienie, że niedługo więcej nowych kanałów.

- Pakiet SuperHD zostaje usunięty, a kanały HD wchodzą do pakietu MAX HD z dniem 1 czerwca

- Jest też coś o rozwijaniu oferty On Demand - "Niedawno wprowadziliśmy nowe KANAŁY NA ŻĄDANIE: Sundance Channel, Canal+ na Życzenie oraz FilmBox."

- Z dniem 1 lipca, UPC zwiększa opłatę za pakiet MAX o 6zł brutto

- I jeszcze wzmianka o zakończeniu nadawania niektórych kanałów - "Dodatkowo, z dniem 31 maja 2012 programy: TV 1000, Viasat Explorer oraz Polsat Futbol (w związku z zaprzestaniem jego nadawania przez nadawcę) zostaną zastąpione nowymi programami: Polo TV, Orange Sport i Crime & Investigation Network Polsat"

Hm, UPC wreszcie się wzięło do roboty i wysłuchało część próśb abonentów (kolejna część wiąże się pewnie z zapewnieniem o kolejnych nowościach wkrótce).
 

Kasio

Member
hehe a to ciekawe , po wprowadzeniu nowych kanałów 26 kwietnia mój Cisco zdechł całkowicie , rozsypał się soft i niestety hard reset(rec ch- ch+) tez nie pomógł .
 

dlugasek79

New member
UPC Polska zapowiada zmiany w ofercie. Pakiet Super z 15 kanałami HD stanie się częścią nieco droższego pakietu Max HD telewizji cyfrowej. Dodatkowo UPC zapowiada wprowadzenie do oferty dwóch nowych kanałów i wyłączenie trzech innych stacji TV.
W czwartek telewizja kablowa UPC Polska wprowadziła do swojej oferty trzy nowe kanały telewizyjne: Polsat Crime & Investigation, Polo TV oraz VH1. To jednak nie koniec planowanych nowości. W korespondencji do klientów UPC Polska zapowiada wprowadzenie do oferty także dwóch innych stacji: AXN Spin oraz Orange sport. Nowe kanały mają pojawić się w ofercie do czerwca 2012 roku. Operator zapewnia, że to nie koniec nowości i obiecuje "wkrótce więcej nowych kanałów".

Dodatkowo z dniem 31 maja 2012 roku z oferty wycofane zostaną trzy kanały telewizyjne: Polsat Futbol, TV 1000 oraz Viasat Explorer. Przypomnijmy, że w przypadku braku akceptacji zmian klientom przysługuje prawo do rozwiązania umowy, a operatorowi nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze.

Dodatkowo od 1 czerwca 2012 roku abonenci pakietu Max HD otrzymają dostęp do 15 kanałów HD. To oznacza, że pakiet Super HD (FoxLife HD, Animal Planet HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, History HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Polsat Sport HD, Sundance Channel HD, myZen.TV, MTV Live HD, Mezzo Live HD, BBC HD, Discovery HD Showcase, Fashion HD) stanie się częścią "odświeżonego" pakietu Max HD.

Jednocześnie operator informuje o podwyżce "ulepszonego" abonamentu Max HD z dniem 1 lipca o 6 zł. Podwyżka nie będzie dotyczyła jednak klientów, którzy obecnie posiadają wykupiony pakiet Super HD. W takim przypadku abonenci nadal będą korzystali z Super HD, jako pakietu dodatkowo płatnego (zgodnie z wykupioną ofertą).

Na infolinii Biura Obsługi Klientów UPC Polska uruchomiono także specjalną linię dotyczącej zmian w ofercie.
 

slupek

Member
Informujemy, że w przypadku braku akceptacji powyższych zmian, przysługuje Państwu uprawnienie do rozwiązania Umowy Abonenckiej. Pisemne oświadczenie o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej powinno zostać dostarczone do UPC Polska do 30 czerwca 2012 roku. Jeśli skorzystają Państwo z powyższego uprawnienia, UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze, a także zwrot ulgi.

Pytanie: czy rezygnację można już złożyć? Umowę podpisałem w grudniu 2011 r. i chciałbym skorzystać z sytuacji i ją rozwiązać bez roszczeń ze strony UPC.
 

dlugasek79

New member
od czerwca 2012 roku abonenci pakietu Max HD otrzymają dostęp do 15 nowych kanałów HD dostępnych do tej pory w ramach pakietu Super HD: FoxLife HD, Animal Planet HD, National Geographic Channel HD, Nat Geo Wild HD, History HD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Polsat Sport HD, Sundance Channel HD, myZen.TV, MTV Live HD, Mezzo Live HD, BBC HD, Discovery HD Showcase, Fashion HD. W zamian operator od lipca 2012 roku podniesie cenę abonamentu Max HD o 6 zł.

To jeden z pierwszych kroków UPC w celu poprawy oferty telewizji cyfrowej. Przypomnijmy, że do tej pory pakiet Super HD był osobny, dodatkowo płatnym pakietem w standardowej cenie 26 zł lub w rożnych promocjach, już od 10 zł miesięcznie.

Niezadowolenie mogą czuć jednak lojalni abonenci pakietu Max HD, którzy do tej pory zdecydowali się płacić dodatkowe pieniądze za Super HD.. Dlaczego? Jak informują konsultanci UPC, i jak wynika w listów kierowanych do abonentów, Okazuje się, że dostęp do kanałów Super HD - w zamian za podwyżkę abonamentu "tylko" o 6 zł" - otrzymują klienci telewizji cyfrowej UPC, którzy do tej pory korzystali z Max HD bez Super HD. Z kolei abonenci Max HD, płacący dotychczas dodatkowy abonament Super HD, "w nagrodę" nie odczują podwyżki abonamentu o 6 zł, ale nadal będą ponosili dodatkowe, wyższe opłaty (od 10 do 26 zł) za Super HD zgodnie z warunkami dotychczasowych promocji z których korzystają.
 

vsop22

New member
Mam pytanie ile kosztowałby pakiet Platynowy + Internet 16MB/s + canal+. Zależy mi, żeby mieć programy C+ w HD i nsport HD - jest chyba w pakiecie Platynowym?

Ja teraz podpisałem umowę z Vectrą i pakiet Platyna + Internet 24 + C+HD + Sport na ostro dostałem za 144 PLN przy umowie na 2 lata i w tym 4 miesiące za 1,23 PLN.

Oferta na pakiet z trochę gorszym internetem i bez sport na ostro powinna być ok. 30 PLN tańsza.

To wszystko w porównaniu do UPC jest bardzo atrakcyjne, gdzie płaciłem 186 PLN, a kwestie oferty programowej każdy może rozstrzygnąć we własnym zakresie.
 

vidocq-hdtv

New member
Ja teraz podpisałem umowę z Vectrą i pakiet Platyna + Internet 24 + C+HD + Sport na ostro dostałem za 144 PLN przy umowie na 2 lata i w tym 4 miesiące za 1,23 PLN.

Oferta na pakiet z trochę gorszym internetem i bez sport na ostro powinna być ok. 30 PLN tańsza.

To wszystko w porównaniu do UPC jest bardzo atrakcyjne, gdzie płaciłem 186 PLN, a kwestie oferty programowej każdy może rozstrzygnąć we własnym zakresie.

Dzięki za info. Rzeczywiście wygląda, że nie ma porównania..
 

dlugasek79

New member
Abonenci mniejszego pakietu Select HD otrzymają dostęp do 6 kanałów HD z Super HD Jak informują konsultanci UPC, w czerwcu 2012 roku oferta pakietu Select HD wzbogaci się o sześć nowych kanałów HD, które do tej pory były częścią pakietu Super HD: FOXlife HD, Nat Geo HD, Animal Planet HD, Eurosport HD, Eurosport2 HD, Polsat Sport HD. Jednocześnie abonament pakietu Select HD od lipca wzrośnie o 6 zł. W czerwcu do pakietu Select HD dołączy także kanał Orange sport.
 

gemini4all

New member
O co chodzi z SuperHD i MaxHD? Nadal mam płacić 26zł podczas gdy teraz cały pakiet wejdzie do MaxHD z drobną podwyżką? SuperHD to umowa na 7 miesięcy, mi już minął ten okres, czyli co mogę zrezygnować, a kanały z pakietu powinienem mieć wtedy w ofercie MaxHD z podwyżką 6zł?

UPC wzięłoby się wreszcie do roboty i załatwiło chociażby TVN7HD, TVNTurboHD które już dawno są u konkurencji oraz zorganizowaliby nSportHD... Zawsze jakieś problemy mają jeśli chodzi o organizowanie nowych kanałów...
 
Ostatnia edycja:

jaskol

New member
Zastanawiałem się nad przejsciem z Aster do UPC, ale przedstawione propozycje są na razie mało ciekawe.
Ile płacicie za pakiet internet 30 MB z TV MaxHD z nagrywarką ?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie czyli co? Mozna rozwiazac umowe w zwiazku z informacja o zmianie oferty programowej w przypadku lojalki "promocyjnej" na 2lata podpisanej pod koniec 2011r?
W UPC place ok.180zl (50mb net) full z nagrywarka, ale bez HBO i C+,AXN platnych itp. to samo
mialem w Aster (net 20mb) ale z pelnym pakietem HBO,C+(HD).
Zastanawiam sie czy nie zostawic internetu w UPC a cala reszte dobrac np. w "N".
 

dlugasek79

New member
Tak możesz zrezygnować.....przysługuje prawo do bezkarnego rozwiązania umowy, w przypadku braku akceptacji zmian. Dodatkowo operatorzy mają obowiązek poinformowania abonentów o zmianach i przysługujących im prawach.
 
Do góry