HD w UPC

voyagerPit

New member
tylko te testy mogą trwać w nieskończoność i jeszcze jak historia pokazuje nie koniecznie kończą się dołączeniem kanału do oferty ...
 

biopal123

New member
zawita jednocześnie CSB TV
menupop.gif
he he wiec kolejny HIT...To CSB TV tv dla Kaszubów nadal istnieje?:shock:Podobno z nimi podpisaliscie umowę już w czerwcu 2011...
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Teraz widać, że UPC ma swych klientów za chamów - o przepraszam - chłopów. Gdy ze względu na niską oglądalność będą go za pół roku wycofywać to przynajmniej będzie można zerwać lojalki. Jak w maju z powodu Polsatu Futbol.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Bronił bo było czego. Obecnie w wyniku połączenia z Asterem położyli laskę na wszystko. Pod przykrywką większych prędkości netu podnieśli ceny pakietów. Skoro konkurencja potrafi być znacznie tańsza to za co mam chwalić. Gdy kiedyś nie było w W-wie Vectry to bez wątpliwości byli najkorzystniejsi. Jednak czasy się zmieniły a oni tego nie dostrzegają.
 

wojto1

New member
Masz taki sam błąd jak ja, tzn możesz się zalogować, kliknąć "ustaw nagrywanie" a później Ci krzyczy, że "musisz być abonentem..."?

Tak, mam taki komunikat po zalogowaniu i probie nagrania/ustawienia przypomnienia przez www:
Polecenie nie może zostać wykonane

Musisz być abonentem Telewizji Cyfrowej UPC, aby planować zdalnie nagrywania i przypomnienia.

Co ciekawe, ta funkcjonalnosc mi dzialala wczesniej, przestalo dzialac jakies pol roku temu. Moze ma to cos wspolnego ale wlasnie w tym czasie zmienilem umowe z Max HD na Select HD i sie przeprowadzilem pod inny adres, ale nie wiem czy to ma jakis zwiazek.
 

wysio

Member
Bez reklam
Zmienił bym zdanie o UPC o 180 stopni, jak by to było prawdą, co ktoś napisał w komentarzach do artykułu:

w wersji SD dołączą od marca:
do pakietu SELECT HD:
01. TVR
02. TTV
do pakietu MAX HD:
01. INVESTIGATION DISCOVERY
02. VIACOM BLINK!
03. ORANGE SPORT
04. VH-1 EUROPE
05. FOX
do pakietu SUPER HD:
01. TVN 7 HD
02. TVN STYLE HD
03. TVN TURBO HD
04. FOX HD
05. DOMO+ HD
06. KUCHNIA+ HD
07. ALE KINO+ HD
08. BBC KNOWLEDGE HD
09. NICKELODEON HD
10. ROMANCE TV HD POLSKA
11. AXN HD
12. TELETOON+ HD/ HYPER+ HD
13. MINIMINI+ HD
14. PLANETE+ HD

Ale to zbyt piękne, żeby było prawdziwe...
 

szewol

New member
Bez reklam
Niestety... lista marzeń klientów według UPC ti... TVR, Pomorska.TV i Edusat.
:p:p:p:p:p:p

Coś info Breaking News o FOX-ie od marca jakoś się nie sprawdziało
 

biopal123

New member
Heh Breaking News,i co z tym zapowiadanym przez ciebie Fox HD?,a CSBTV chyba pomylił ci się z Pomorska TV :)No to dostaje się teraz UPC na ich fan page i nie tylko tam :)
 

nadine

New member
Wedlug strony UPC, sa tez dostepne w Select HD. Jednak jestem w stanie zaryzykowac stwierdzenie, ze dla wiekszosci abonentow UPC kanaly te nie maja zadnego znaczenia ... Ja mam umowe do konca kwietnia, korzystam z UPC od wieeelu lat, ale chyba tym razem jej nie przedluze.
 
Do góry