HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Dzwonilem dzis do BOKu. Mam MAX z nagrywarka. Pani powiedziala ze jesli chce nowy pakiet to oczywiscie musze placic o 10 zl wiecej, do tego jest promocja na Super HD - 2 miesiace gratis, 10 po 20 zl, ale (!!) koszt instalacji dekodera 200 zl !! To jednak zdecydowalem sie na stara promocje, 100 zl MAX + HD w tym 6 kanalow HD.
Powariowali i tyle powiem.

I tu muszę z przykrością potwierdzić. Gdy wczoraj dowiedziałem się, że posiadacz dekodera HD będzie musiał jeszcze raz zapłacić za instalacje 200 !!! zł uznałem to za pomyłkę twórcy idei (200 zł to zawsze był cennikowy koszt instalacji HD). Pozostaje mieć nadzieję, że jak to w promocji będzie nadal za 100 zł ale skąd pomysł, by brać kasę za nic ? Przecież odpalenie pakietu SHD odbędzie się zdalnie...
O promocjach poinformuję w poniedziałek.
 

ErykKRK

New member
:shock:
ja zapłaciłem 50zł w promocji....
dla chętnych do zakupu pakietu max+hd jest jeszcze jutrzejszy dzień :)

Tak, jesli sie bierze na starych zasadach jeszcze to placi sie 50 zl, ja ją zapytalem dlaczego az 200(nowy dekoder czy co), ale nie potrafila odpowiedziec. Wogole jak to sama powiedziala, dopiero oni sami wdrazaja sie w temat. Zapytalem o jakas promocje na Super HD no i uslyszalem to co post wyzej, w zasadzie juz mi sie odechcialo tego pakietu bo promocja tez jakas taka mizerna a te koszta podlaczenia to przesada. Do jutra mozna brac na starych zasadach a potem to juz wspolczuje w sumie niezdecydowanym.
Jesli ta promocja na Super HD zostanie z taka kwota podlaczenia to naprawde bedzie zenujace, a najsmieszniejsze by bylo to jesli by enka (jesli wejdzie) byla dodatkowo platna.
 

szewol

New member
Bez reklam
I tu muszę z przykrością potwierdzić. Gdy wczoraj dowiedziałem się, że posiadacz dekodera HD będzie musiał jeszcze raz zapłacić za instalacje 200 !!! zł uznałem to za pomyłkę twórcy idei (200 zł to zawsze był cennikowy koszt instalacji HD). Pozostaje mieć nadzieję, że jak to w promocji będzie nadal za 100 zł ale skąd pomysł, by brać kasę za nic ? Przecież odpalenie pakietu SHD odbędzie się zdalnie...

Coooooooo :fool:
Posiadając dekoder HD z nagrywarką i chcąc wykupić pakiet Super HD będę musiał płacić dodatkowo 200 zł (lub w promocji 100 zł) tylko dlatego, że ktoś kliknie myszką?
Heheheheheheheheheheheheheh !!!!
To jest przebój 2010 roku!!!!!

Co innego, gdy ktoś ma dekoder bez HD i chce przejść na HD. Tutaj jeszcze można zrozumieć kwotę 200 zł, bo wymaga tego wizyta technika. Ale płacić tyle samo tylko za aktywację pakietu Super HD na posiadanym dekoderze HD? Nigdy !
 

Wicuch

New member
Dzwonilem dzis do BOKu. Mam MAX z nagrywarka. Pani powiedziala ze jesli chce nowy pakiet to oczywiscie musze placic o 10 zl wiecej, do tego jest promocja na Super HD - 2 miesiace gratis, 10 po 20 zl, ale (!!) koszt instalacji dekodera 200 zl !! To jednak zdecydowalem sie na stara promocje, 100 zl MAX + HD w tym 6 kanalow HD.
Powariowali i tyle powiem.

opłata obejmie nowych użytkowników opcji pakietów select lub max z hd.
ErykKRK wyraźnie napisał że zdecydował się na stare zasady kiedy instalka kosztuje 50 (ja tez wybrałem tą opcję).
opłata instalacyjna jest naliczana kiedy konieczna jest wymiana dekodera lub jego montaż dla "świeżego" użytkownika.
moim zdaniem to 200zł będzie naliczane od momentu wprowadzenia nowych taryf (co nie zmienia faktu że to zdzierstwo :evil:).
 
Ostatnia edycja:

marcepanek

New member
opłata obejmie nowych użytkowników opcji pakietów select lub max z hd.
ErykKRK wyraźnie napisał że zdecydował się na stare zasady kiedy instalka kosztuje 50 (ja tez wybrałem tą opcję).
opłata instalacyjna jest naliczana kiedy konieczna jest wymiana dekodera lub jego montaż dla "świeżego" użytkownika.
moim zdaniem to 200zł będzie naliczane od momentu wprowadzenia nowych taryf (co nie zmienia faktu że to zdzierstwo :evil:).
Już o tym piszą:
Uwaga na drogą instalację Super HD w UPC - UPC - Media2.pl
 

Wicuch

New member
Na razie nie wiadomo jakie koszty poniosą dotychczasowi użytkownicy dekoderów HD, za aktywację samego Pakietu Super HD. Będą one uzależnione od promocji, które mają zostać wprowadzone w poniedziałek. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przy umowie rocznej pakiet Super HD ma kosztować: 0 zł przez dwa pierwsze miesiące + 20 zł przez kolejne 10 miesięcy.

podobna opcja jak w przypadku c+ i hbo więc całkiem możliwe że opłata aktywacyjna wyniesie 10zł.

od czasu jak podłączono u mnie upc zastanawiałem się w jaki pakiet premium zainwestować.
kiedy brodacz wspomniał o tym że ma wejść pakiet hd wstrzymałem się z decyzją aż wszystko nie będzie jasne.
także nawet jeśli nie wszystko jest jeszcze czarno na białym to chciałbym z tego miejsca podziękować brodaczowi za to że wspomniał już szybciej o zmianach jakie mają nadejść co pozwoli mi podjąć właściwą decyzję.
teraz będę mógł z czystym sumieniem wykupić c+ razem z hd :)
pzdr
 

szewol

New member
Bez reklam
Wiele wskazuje na to, że Super HD z 10 kanałami to nie ostatnie zdanie UPC w tym zakresie.

Brodacz wspominał kiedyś, że Pakiet HD ma zawierać kilkanaście kanałów i chyba - jeszcze w tym miesiącu - się to sprawdzi.

Na innym formum ktoś napisał:
"co do oferty nie jest ona jeszcze kompletna jest tylko 10 programów przed wakacjami oferta ma obejmować 15-16 bez kanałów premium typu HBO HD. WSKAZANY JEST WIĘC KOMPLETNY SPOKÓJ W OCENIE".

Z kolei w komentarzach na Media2 ktoś napisał:
"Poczekajcie jeszcze 2 tygodnie i pogadamy UPC ma jeszcze asa w rękawie!"

Miejmy nadzieję, że nowe kanały nie będą tzw. zapchaj dziurami. Bo jeśli Muzo Live HD, MTVN HD czy MyZen.TV HDto kanały bardziej muzyczne, to anglojęzyczny kanał filmowy HD bez polskiego lektora (Sundance Channel HD) mija się z celem w Polsce!
 
Ostatnia edycja:

szewol

New member
Bez reklam
Ta sama osoba, która do południa w komentarzach pisała:
"poczekajcie jeszcze 2 tygodnie i pogadamy UPC ma jeszcze asa w rękawie!"

dopytywana skąd ma taką informację napisała jedynie:
"na 100 procent do końca kwietnia ma być 24 kanały HD w UPC"

Ciekawe...
 

Rintin

New member
Kpina powiem tyle.Co to za kanaly sa ? nat geo wild hd jedynie,brak eurosport, brak discovery i 25zl za ten szit.Zapewne powstanie kolejny pakiet n hd rowniez za 20zl hehe.Umowa konczy mi sie 5 maja mam nadzieje ze do tego czasu pojda po rozum do glowy i ustabilizuje sie sytuacja z kanalami hd.
 

szewol

New member
Bez reklam
Pakiet Super HD w promocji:
- Umowa na okres 12 miesięcy!
- Darmowy dostęp:
Dla klientów z jedną usługą UPC: 1 miesiąc za 0zł
Dla klientów z dwoma usługami UPC: 2 miesiące za 0zł
Dla klientów z trzema usługami UPC: 3 miesiące za 0zł
- Przez kolejne 6 miesięcy (dla wszystkich) 20 zł
- Reszta czasu umowy: 25 zł

Dzielcie się wrażeniami, jeśli ktoś zamówi ;)
 
Ostatnia edycja:

mefistofeles

New member
Witajcie, jestem tu nowy. Trochę jestem rozczarowany. Mam już max z nagrywarką plus canal+, fiber 15 Mb, telefon non-stop. Przy przejściu na SuperHD zaproponowano mi zwiększenie netu do 25 Mb, za pakiet 3-mce 0zł, 6 m-cy 20 zł i 3m-ce 25 zł. Ale też zażądano 200 zł za wymianę dekodera. To niestety zbyt duże oczekiwania, więc grzecznie podziękowałem. Myślę, że w ten sposób nie zdobędą za wielu klientów.
 

emza4

New member
Pakiet Super HD w promocji:
- Umowa na okres 12 miesięcy!
- Darmowy dostęp:
Dla klientów z jedną usługą UPC: 1 miesiąc za 0zł
Dla klientów z dwoma usługami UPC: 2 miesiące za 0zł
Dla klientów z trzema usługami UPC: 3 miesiące za 0zł
- Przez kolejne 6 miesięcy (dla wszystkich) 20 zł
- Reszta czasu umowy: 25 zł

Dzielcie się wrażeniami, jeśli ktoś zamówi ;)
Powiem tak:
jak komuś się kończy abonament i załapie się na promocję "dobry wybór", to toto jeszcze ma jakikolwiek sens. Oczywiscie to promocja dla nowych, no ale co szkodzi napisac rezygnacje-wtedy sami zadzwonia,a jak nie to wziac nowy abonament na żonę:)
Mi umowa kończy się 1 czerwca i w moim przypadku zapłacę 14 zł wiecej miesiecznie - za MAX z nagrywarka, super HD (liczę 25zł za każdy miesiąc, bo daja mi niby 2 months za 0 zł ale z drugiej kieszeni wyciagają te 50 zł za aktyw.), net 25 MB oraz C+ (do obliczeń przyjąłem 2x0+10x25+10 zł aktywacja). Ale net skoczy mi z 2 MB i dostanę wiecej (niekoniecznie dobrych) kanałów HD.
Czy warto?? W moim odczuciu raczej nie ale inna opcja raczej sie nie kalkuluje-zależy mi na nagrywarce. Jak dla mnie to w "dobry wybór" prakuje pakiety SELECT z nagrywarką+25 MB. No i oczywiście kontrakt 2 lata - to duży minus ale coś za coś:)
 

Wicuch

New member
jak to w końcu jest z tą opłatą instalacyjną?
w cenniku jest podane że opłata dla instalki dekodera z nagrywarką wynosi 200zł.
ale już na stronach z promocją "dobry wybór" lub "wszystko co najlepsze" podano że jest to 50zł, czyli tak jak to było do tej pory... :?:
 

szewol

New member
Bez reklam
No Brodaczu... zdradź tam jak idzie sprzedaż nowego pakietu HD.
Tłumy dzwonią i zamawiają? :p

jak to w końcu jest z tą opłatą instalacyjną?
w cenniku jest podane że opłata dla instalki dekodera z nagrywarką wynosi 200zł.
ale już na stronach z promocją "dobry wybór" lub "wszystko co najlepsze" podano że jest to 50zł, czyli tak jak to było do tej pory... :?:

Jeśli korzystasz z promocji "Dobry wybór" i "Wszystko co najlepsze" - obowiązują Cię ceny promocyjne.
Jesli jesteś już klientem tv cyfrowej i chce wymienić stary dekoder na HD płacisz:
100 zł - wymiana na dekoder HD (nowy)
200 zł - wymiana na dekoder HD z nagrywarką
200 zł - instalacja/wymiana każdego drugiego dekodera w ramach Multiroom
 

ErykKRK

New member
No ale powiedzcie mi, dekoder HD z nagrywraka, zostaja te same 2 co byly czy jakis inny wchodzi?? Skad nagle takie ceny za podlaczenie, oszaleli.
Cale szczescie ze sie zalapalem na starych zasadach jeszcze.
 

piotr818

New member
Bez reklam
Mnie interesuje czy tym co mają pakiet pełny z HD i nagrywarką zabiorą te 3 kanały co są w pakiecie superHD bo jesli nie to ta oferta z 7 dodatkowymi kanałami (dla mnie 3) za 20,42 zł jest porostu mizerna i trzeba czekać. Z drugiej strony jeśli nawet będa kanały N z podobną ofertą to porównywanie ich do C+ mija się z celem.
 

szewol

New member
Bez reklam
Mnie interesuje czy tym co mają pakiet pełny z HD i nagrywarką zabiorą te 3 kanały co są w pakiecie superHD bo jesli nie to ta oferta z 7 dodatkowymi kanałami (dla mnie 3) za 20,42 zł jest porostu mizerna i trzeba czekać. Z drugiej strony jeśli nawet będa kanały N z podobną ofertą to porównywanie ich do C+ mija się z celem.

NIE!
Dla dotychczasowych klientów wprowadzenie nowego pakietu Super HD nie oznacza żadnych zmian. Nadal masz dostęp do kanałów HD, które miałeś do tej pory"
 

yacek _b

New member
NIE!
Dla dotychczasowych klientów wprowadzenie nowego pakietu Super HD nie oznacza żadnych zmian. Nadal masz dostęp do kanałów HD, które miałeś do tej pory"


potwierdzam ! dzwoniłem dzisiaj do BOK , nic nie zabierają , jeżeli kończy Ci sie umowa i masz np. pakiet max z nagrywarka HD kanały zostają te co miałeś .
 

piotr818

New member
Bez reklam
NIE!
Dla dotychczasowych klientów wprowadzenie nowego pakietu Super HD nie oznacza żadnych zmian. Nadal masz dostęp do kanałów HD, które miałeś do tej pory"

I to mi się podoba. Czyli skorzystali wszyscy co mieli umowę na starych zasadach bo ilość HD nie zawsze znaczy jakość (oczywiście programów nie obrazu).
Z taką ofertą to UPC może się chwalić tylko ilością.
A na marginesie lepiej wsiąść pakiet C+ niż super HD tam przynajmniej wiesz za co płacisz a jakośc nawet w SD jest bardzo przyzwoita.
A swoją drogą w N-ce jak się skończy Liga mistrzów to tylko powtórki zostają.

Dzięki i pozdrawiam.
 
Do góry