HD w UPC

piotr818

New member
Bez reklam
potwierdzam ! dzwoniłem dzisiaj do BOK , nic nie zabierają , jeżeli kończy Ci sie umowa i masz np. pakiet max z nagrywarka HD kanały zostają te co miałeś .[/QUOTE]

Mam umowę bezterminową ale dla pozostałych to też świetna wiadomość. Nareszcie stali klienci mają lepiej niż nowi.
 

Wicuch

New member
UPC LIDEREM W ILOŚCI KANAŁÓW HD

HDTV: UPC wyprzedza konkurencję - raport, HD, telewizja, Cyfra Plus, Cyfrowy Polsat, n, UPC, Vectra, aster, Multimedia Polska, Toya, INEA, Dialog - Media2.pl

wszystkie kanały hd jakie posiadałem w pakiecie max pozostały i z tego co wynika z umowy która podpisałem - pozostaną na zawsze jeśli nie zrezygnuję z obecnego pakietu lub zmienię jego zawartość.
upc wyraźnie wymusza podpisanie umowy na więcej niż jedną usługę - chociażby po koszcie instalki widać to wyraźnie.
 

actchris

New member
No nie wiem czy starzy mają lepiej ??

Ja jako stary użytkownik płacę 171 zł za MAX HD + NET Fiber power 30Mb/s (to samo co 25 tylko dla warszawy)
Teraz jako mowy bym płacił za to samo 135zł + 25 zł na super HD (dojdą nowe pozycje, beznadziejne ale dojdą) i cena wyniesie 155 zł
W cenie 171 bym miał jako nowy MAX HD/Super HD/HBO więc niech spadają .


Tak więc dziś dzwonię do UPC i rozwiązuję umowę .... wolę być nowym niż płacić im więcej za nic ....
 

Wicuch

New member
No nie wiem czy starzy mają lepiej ??

Ja jako stary użytkownik płacę 171 zł za MAX HD + NET Fiber power 30Mb/s (to samo co 25 tylko dla warszawy)
Teraz jako mowy bym płacił za to samo 135zł + 25 zł na super HD (dojdą nowe pozycje, beznadziejne ale dojdą) i cena wyniesie 155 zł
W cenie 171 bym miał jako nowy MAX HD/Super HD/HBO więc niech spadają .


Tak więc dziś dzwonię do UPC i rozwiązuję umowę .... wolę być nowym niż płacić im więcej za nic ....

ale umowa na 2 lata jest mało opłacalna moim zdaniem. za pół roku może się okazać że możesz mieć to samo i więcej w jeszcze niższej cenie.
 

szewol

New member
Bez reklam
Tak więc dziś dzwonię do UPC i rozwiązuję umowę .... wolę być nowym niż płacić im więcej za nic ....

To trzeba pisemnie, np. za pomocą e-maila ;)
Nie zapomnij podać numeru PESEL i numeru klienta ;)

Być może po złożeniu wypowiedzenia rezygnacji obędzie się po bólu i... sami zadzwonią i zdarzy się cud... to co do tej pory nie było możliwe będzie możliwe. Czyli "Dobry wybór".


Ale jeśli jesteś na umowie bez zobowiązania to zadzwoń i powiedz, albo pozwolą Ci podpisać nową umowę na zasadach, których chcesz, Albo rezygnujesz. Tylko od razu poproś o połączenie z udziałem utrzymania klienta, a nie działem sprzedaży.

Informuj nas o sytuacji...

ale umowa na 2 lata jest mało opłacalna moim zdaniem. za pół roku może się okazać że możesz mieć to samo i więcej w jeszcze niższej cenie.

No niestety dwa lata. Ale w zamian za Max HD płacisz 75 zł zamiast 100 zł. A za naeta 60 zł zamiast 90 zł. I Wątpliwe, by UPC za pół roku zmieniało główną ofertę drastycznie. Po dzisiejszej zmianie cennika widać, że nasz operator nie kwapi się do obniżania cen tylko do wyłudzania od nas jak najwięcej kasy. W nowej ofercie Max HD z nagrywarką kosztuje 100 zł i tylko 3 kanałami HD, w starej ofercie kanałów HD w tej cenie było 6.
 
Ostatnia edycja:

Wicuch

New member
No niestety dwa lata. Ale w zamian za Max HD płacisz 75 zł zamiast 100 zł. A za naeta 60 zł zamiast 90 zł. I Wątpliwe, by UPC za pół roku zmieniało główną ofertę drastycznie. Po dzisiejszej zmianie cennika widać, że nasz operator nie kwapi się do obniżania cen tylko do wyłudzania od nas jak najwięcej kasy. W nowej ofercie Max HD z nagrywarką kosztuje 100 zł i tylko 3 kanałami HD, w starej ofercie kanałów HD w tej cenie było 6.

żeby pakiet max hd miał sens, w chwili obecnej należy wykupić super hd. więc i tak jest 100zł.
ceny mogą się nie zmienić - zazwyczaj zmieniają się parametry i możliwe że w ciągu tych dwóch lat można będzie mieć już 50mb a nie 25.

za media2.pl
"Specjalną promocję na Pakiet Super HD przygotowano także dla nowych klientów podpisujących umowę w ramach promocji "Dobry wybór". W tym przypadku abonent podpisuje umowę na 24 miesięcy, przez 6 miesięcy dostęp do pakietu Super HD jest darmowy, przez pozostałe 18 miesięcy w standardowej cenie (25 zł)."
 
Ostatnia edycja:

szewol

New member
Bez reklam
Podobno - tak informuje BOK - wszystkie nowe kanały HD są w języku angielskim (w tym także Nat Geo Wild HD, który w Cyfrowym Polsacie jest po polsku). Wynika to także z opisu na stronie UPC.


Z kolei ktoś na Media2 podaje:
"wykupiłem już ten pakiet i wszystkie nowe kanały są po polsku oprócz mtvn hd,myZen.tv hd i fashiontv hd ale to oczywiste ale reszta jest po polsku!!!!!!!!!!".

I bądź tu mądry...
 
Ostatnia edycja:

ErykKRK

New member
Zagmatwane to wszystko jak cholera:)
W tym momencie ciesze sie ze w sob zamowilem Max HD z nagrywarka na starych zasadach, ale powiem szczerze jesli byla by mozliwosc wczesniejszego rozwiazania umowy to bym bral Max HD bez nagrywarki a ta kase przeznaczyl na SHD (licze ze cos tam jeszcze dojdzie).
Bo obecnie jesli to wszystko zsumowac to TV wychodzi naprawde drogo - ratuje ich to iz jedna z uslug mam darmowa i free za analog, inaczej nara.
 

Wicuch

New member
Zagmatwane to wszystko jak cholera:)
W tym momencie ciesze sie ze w sob zamowilem Max HD z nagrywarka na starych zasadach, ale powiem szczerze jesli byla by mozliwosc wczesniejszego rozwiazania umowy to bym bral Max HD bez nagrywarki a ta kase przeznaczyl na SHD (licze ze cos tam jeszcze dojdzie).
Bo obecnie jesli to wszystko zsumowac to TV wychodzi naprawde drogo - ratuje ich to iz jedna z uslug mam darmowa i free za analog, inaczej nara.

może dlatego żeby znaleźli się chętni na tą :hihi: kosmiczną promocję hd
 

marcepanek

New member
Zagmatwane to wszystko jak cholera:)
To najlżej jak mogłoby być powiedziane!
A największy skandal to wówczas, gdy UPC 'upgraduje' swoje usługi, ale nie robi tego dla wszystkich, tylko dla 'nowych'. 'Starzy' siedzą latami na starych parametrach łączy i analogowych obrazach, płacąc kupę pieniędzy, z których UPC funduje 'nowym' lukratywne 'promocje'.
A jak chcesz mieć to samo za te same pieniądze, to jeszcze ci każą dopłacić! :evil:
 

marcepanek

New member
title_odkryjdtv.gif


Witaj w świecie doskonałej jakości obrazu HD!
Teraz, w ramach abonamentu dostajesz
aż 3 kanały w jakości HD, bez
dodatkowych opłat.





:shock:
Szok!
 

pkomp

New member
jakoś nie miałem problemu od 2 lat przejść na nowa ofertę...owszem kiedys musiałem czekac do końca umowy...teraz dopłacam jakies grosze i mam nowe oferty
 

TLuck

New member
Ja jestem abonentem UPC od sierpnia 2009 i to juz mój trzeci pakiet - najpierw było 5Mbit+ select, potem 8 + select a teraz jestem w trakcie zamiany na hd select+ 25Mbit. Zmiana pakietu kosztuje 50 pln i z nizszej a wyzsza zawsze mozna zmienic - chociaz zmiany cenowe byly raczej kosmetyczne pojedyncze PLN.
 

marcepanek

New member
jakoś nie miałem problemu od 2 lat przejść na nowa ofertę...owszem kiedys musiałem czekac do końca umowy...teraz dopłacam jakies grosze i mam nowe oferty

Tylko ciekawe skąd się biorą 'promocje' w rodzaju 'select z nagrywarką za 50 zł' skoro 'select z nagrywarką' już nie figuruje w cenniku, a każdy nowy klient ma teraz mieć możliwość dostępu do 3 kanałów HD...
...komuś muszą upchnąć te dekodery bez HD...
...a za wymianę na dekoder z HD - 200 zł!

Przypomina mi to 'promocję' jogurtów w supermarketach, którym dziś kończy się termin przydatności do spożycia...
 

marcepanek

New member
Ja jestem abonentem UPC od sierpnia 2009 i to juz mój trzeci pakiet - najpierw było 5Mbit+ select, potem 8 + select a teraz jestem w trakcie zamiany na hd select+ 25Mbit. Zmiana pakietu kosztuje 50 pln i z nizszej a wyzsza zawsze mozna zmienic - chociaz zmiany cenowe byly raczej kosmetyczne pojedyncze PLN.

... i buliłeś ciężką kasę wg cennika, podczas gdy 'nowym' dawali to samo za pół ceny!
 

Wicuch

New member
Tylko ciekawe skąd się biorą 'promocje' w rodzaju 'select z nagrywarką za 50 zł' skoro 'select z nagrywarką' już nie figuruje w cenniku, a każdy nowy klient ma teraz mieć możliwość dostępu do 3 kanałów HD...
...komuś muszą upchnąć te dekodery bez HD...
...a za wymianę na dekoder z HD - 200 zł!

Przypomina mi to 'promocję' jogurtów w supermarketach, którym dziś kończy się termin przydatności do spożycia...

Z wyjątkiem promocji "Dobry wybór" i "Wszystko co najlepsze" - wtedy instalka w starej promocyjnej cenie 50zł.

z tego co zauważyłem to przy kanałach eurosport czy animal planet jest wolne miejsce żeby znalazł się tam kanał HD więc bądźmy dobrej myśli ;)
 

marcepanek

New member
Z wyjątkiem promocji "Dobry wybór" i "Wszystko co najlepsze" - wtedy instalka w starej promocyjnej cenie 50zł.
Wszystko co najlepsze? Zwróć uwagę, że właśnie tam pozostał ów stary Select bez HD (z nagrywarką)! Wymiana dekodera na umożliwiający odbiór HD (np. przy późniejszym dokupieniu pakietu Super HD) byłaby nieunikniona - właśnie za 200 zł.
 
Do góry