HD w UPC

joshua

New member
dzis zmienilem dekoder na CISCO i jest ewidentnie lepszy.

plusy:
-pasywne chlodzenie (bezglosny)
No bez przesady z tą bezgłośnością :) Dysk swoje daje, żona mi marudzi że w nocy dekoder buczy :)
-wiekszy dysk
-szybsze dzialanie
-dziek DD 5.1 po HDMI
-nizszy

minusy:
-brak mozliwosci postawienia niczego na gorze - chlodzenie pasywne wymaga tam wentylacji
-szerszy
-nagrywnie 2 programow na raz (1 nagrywany i jeden ogladany)
O właśnie, to jest bolesne - że gorszy niby philips potrafi nagrywać 3 programy albo 2 podczas oglądania trzeciego :( Ciekawe czy cisco po prostu fizycznie nie może tego zrobić, czy też jest to kwestia odpowiedniego oprogramowania...
takze da sie wymienic tylko trzeba pokombinowac

i co sie dowiedzialem rozmawiajac z monterem - VoD jest gotowe do dzialania np. w Krakowie od zaraz ale UPC planuje wprowadzenie go dopiero w wakacje. czemu nie wiedzial.

tak samo zdziwil sie czemu nie moge zamontowac internetu Fiber 50/120. ponoc juz caly Krakow to ma. moze taka sama taktyka co i z VoD.

i na koniec maja byc nowe kanaly bo ciagle montuja instalacje pod nowe pasma. wiec powolutku ale bedzie

Brak VoD też wkurza - chciałby człowiek coś sobie obejrzeć, a tu nici... i piracić trzeba ;)

Tak przy okazji, jak już jesteśmy przy Cisco: czasami wygląda na to, że się "zawiesza" - a konkretniej po prostu nie wyłącza dysku... i buczy po swojemu. Raz nawet specjalnie czekałem czy to nie jest jakiś chwilowy rozruch np. w celu aktualizacji oprogramowania - ale nie, pozostawiony w nocy rano nadal buczał. Lekarstwem jest włączenie i wyłączenie - po paru sekundach jest cisza. Też tak miewacie?

Pozdrawiam,
--
Jacek
 

ROMI64

New member
Witam,
Mam komórkę Nokia 5800 i połączenie z netem (UPC) przez WiFi
Niestety nie mogę oglądać UPC Live, czegoś brakuje...może w telefonie.
Czy ktoś miał podobny problem? :blagam:
 

ROMI64

New member
Kto może skorzystać z usługi UPC NA ŻĄDANIE?


Z UPC NA ŻĄDANIE korzystać mogą wszyscy
użytkownicy Telewizji Cyfrowej UPC, będący w zasięgu dostępności usługi. Oferta dostępna na terenie miast: Warszawa, Grabina gm. Nieporęt, Góra Kalwaria, Karczew k. Otwocka, Konstancin Jeziorna, Legionowo, Marki k. Warszawy, Mińsk Mazowiecki, Otwock, Piaseczno k. Warszawy, Piastów, Stare Babice, Zielonka k. Warszawy, Ząbki k. Warszawy


UPC NA ŻĄDANIE
dostępna jest na wszystkich typach dekoderów.


Pewnie dlatego, że na wakacje cepry zjadą się do Krakowa...
:hihi:

Robisz z siebie idiotę czy udajesz? :!:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nie ma czego, brak poczucia humoru to dopiero kalectwo! ;)

Nie przejmuj się. Ten typ tak ma dlatego nie dowie się ode mnie tego jak będą wyglądały nowe pakiety od 12.04. Osobom zainteresowanym sukcesywnie za chwilę zacznę rozsyłać dokładne informacje. Niektórzy nawet nie będą musieli się upominać ;)
 

bzyq

Member
Brodacz
Osobom zainteresowanym sukcesywnie za chwilę zacznę rozsyłać dokładne informacje. Niektórzy nawet nie będą musieli się upominać

Nie trzymaj nas zainteresowanych w niepewności, bo nie wiem czy dalej czekać na ta ich super nową ofertę czy brać jakąś aktualna promocje
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wstępne przybliżenie nowego cennika.

Ponieważ zmiany są bardzo duże i nie zawsze przyjemne, część info umieszczam tutaj. Jak wcześniej zapowiadałem będą tylko pakiety select i max w wersji z i bez PVR. Jednak z oferty dla nowych klientów znikną Nat HD, Polsat Sport HD i History. Będa tylko w pakiecie Super HD. Żeby było śmieszniej to w pakiecie Super HD nie będzie (jeszcze) kanałów z n-ki !!!, a będzie ich - nowych aż 7 (kilka szokujących swą nazwą). Cennikowo pakiet select pozostanie bez zmian a Max to 85 i 100 zł.
 

kuku

New member
Ponieważ zmiany są bardzo duże i nie zawsze przyjemne, część info umieszczam tutaj. Jak wcześniej zapowiadałem będą tylko pakiety select i max w wersji z i bez PVR. Jednak z oferty dla nowych klientów znikną Nat HD, Polsat Sport HD i History. Będa tylko w pakiecie Super HD. Żeby było śmieszniej to w pakiecie Super HD nie będzie (jeszcze) kanałów z n-ki !!!, a będzie ich - nowych aż 7 (kilka szokujących swą nazwą). Cennikowo pakiet select pozostanie bez zmian a Max to 85 i 100 zł.

Jeśli to prawda (a nie mam powodów, żeby nie wierzyć) to zagadką pozostaje jedynie cena nowego pakietu i nazwy nowych programów.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Uzupełnienie.

Sorki, że po kawałku ale nie mogę tego wszystkiego tak szybko objąć. Problem będą miały osoby posiadające 2 usługi z Maxem a chcące domówić telefon. Będą one bowiem musiały ponownie zapłacić za instalację dekodera (mam nadzieję, że nie chodzi o posiadaczy HD ale tak brzmi info) i jednocześnie stracą 3 wymienione programy. Cena pakietu Super HD (w mailu) jest wyższa niż oczekiwaliście, ale może te kanały będą jej warte.
 

Maciek1981

New member
Pytanie do brodacza

Witam. To moj pierwszy post, ale mam nadzieje, że usyskam odpowiedz. Co z osobami, ktore mają pakiet MAX, są zawiązane umową jeszcze pare miesięcy i są zainteresowane dokupieniem nowego pakietu HD?
 

michael_s

New member
7 nowych kanałów HD w nowym pakiecie. to co obstawiamy?

moje typy: Filmbox HD, Discovery HD Showcase, Animal Planet HD, Nat Geo Wild HD, MTVN HD, Fox Life HD i Luxe TV HD
 
Do góry