HD w UPC

chelseaadam

New member
Mam nadzieję, że to dobry "primaaprilisowy" żart. A jak nie to mam nadzieję, że Brodacz wymienił 2 najgorsze kanały, które mają się pojawić w UPC, a jutro będzie lepiej...
 

yacek _b

New member
na razie śmiać sie należy z tych łykających wszystko co pisze brodacz , jakby to było pierwszy raz że zrobił wielu w ch....

ale jak mówię , na razie ... dzień dopiero sie zaczął
 

szewol

New member
Bez reklam
na razie śmiać sie należy z tych łykających wszystko co pisze brodacz , jakby to było pierwszy raz że zrobił wielu w ch....

ale jak mówię , na razie ... dzień dopiero sie zaczął

No tak, ale trzy informacje Broadacza się potwierdziły w ostatnim tygodniu:
- obniżka abo z nagrywarką o 5 zł (promocja "Dobry wybór")
- zmiany w ofercie analogowej
- wyłączne kanałów HBO i C+ w analogu

Wydaje mi się, że Brodacz wie, tylko nie chce powiedzieć.. do czasu oficjalnego info. Albo... jak często się zdarza nie są gotowi do włączenia ;)
 

bzyq

Member
Szkoda, że nie ma żadnego konkretnego info na temat nowych pakietów UPC bo 3 kończy mi się umowa z CP i miałem nadziej, że jutro zdążę coś u nich zamówić przed świętami
 

mario345

New member
Wielu z was zapewne czeka na spis nowych kanałów HD. Oto one z krótkim wyjaśnieniem dlaczego te a nie inne.
1. Wielu widzów po dokonaniu zakupów było rozczarowanych tym, że otrzymany produkt znacznie się różni od tego, który widzieli na ekranie i dlatego w porozumieniu z nadawcą uruchomiony zostanie Mango HD, dzięki czemu wszystko będzie dużo bardziej czytelne.
2. Starsi abonenci mający problemy ze wzrokiem i niedowidzący twarzy na ekranie mieli pretensje, że nie widzą przez kogo prowadzone są msze i kto zasiada w kościelnych ławach, w związku z czym nie pozostało nadawcy nic innego jak uruchomić transmisję Trwam HD z dźwiękiem 7.1
3. Jeśli 2 powyższe nie wszystkich satysfakcjonują to już niebawem kolejne dobre wiadomości o HD
Nie pytajcie o nic bo wracam późnym wieczorem i do netu będę miał dostęp dopiero jutro.;)
czlowieku koniec zartow,dawaj nam wkoncu obiecane konkrety co do nowosci HD,zdaje mi sie ze jednak jeszcze dzis nowy pakiet HD nie wystartuje
 

szewol

New member
Bez reklam
Fakt faktem, że do 24 mają jeszcze trochę czasu.
Ale... dzisiaj Brodacz stracił w moich oczach.
Następnym razem może sobie pisać cuda wianki, uwierzę jak zobaczę na dekoderze.
Na razie wrzućmy na luz...
 

marcinbb

New member
Dokładnie, olewka dziś mamy taki a nie inny dzień... można było się spodziewać czegoś takiego.
Jutro będzie kolejny dzień bez nowości i bez nowych programów, za to z kolejnymi obietnicami i zapewnieniami.
 

gryzio

New member
Panowie wyluzujcie trochę ;-)

Ja się przynajmniej dobrze uśmiałem :)

W kontaktach z UPC generalnie doskonale sprawdza się zasada - spodziewam się wszystkiego jak najgorszego, wtedy spotykają mnie same miłe niespodzianki :)

Z innej beczki - może z okazji 1 kwietnia powymyślamy jakieś 'upalone' pomysły na nowe 'kanały HD'?

Mój typ na dzisiaj to:
'Telewizja sportowa Szachy HD zdecydowała się na zrealizowanie kosztem ogromnego budżetu reality show pt Mistrzostwa Świata w Szachach Korespondencyjnych True Experience.

Wytypowaliśmy 32 dwóch zawodników z różnych stron świata i zaprosiliśmy do współuczestnieczenia w programie. Mistrzostwa realizowane będą w formule listownej, zapewniliśmy sobie współpracę różnego rodzaju instytucji pocztowych. Po 32 kamery HD śledzić będą każdą sekundę meczu w otoczeniu zawodników, dla zapewnienia pełnej dramaturgii dodatkowe 16 ekip śledzić będzie całą drogę listów od zalakowania koperty do komisyjnego otwarcia u drugiego zawodnika. Formuła True Experience zakłada brak możliwości pauzowania i przewijania transmisji, jak również brak powtórek/skrótów co bardziej interesujących momentów. Cały mecz po zakończeniu będzie dostępny na naszej stronie internetowej skąd będzie go sobie można ściągnąć i odtworzyć od początku (również w formule True Experience).
Ankieta przeprowadzono wśród potencjalnych widzów wykazała, iż konieczność wyboru oglądanego w danej chwili meczu mogłaby być zbyt dużym obciążeniem umysłowym, dlatego mecze kolejnych rund play-off odbywać się będą sukcesywnie jeden po drugim (nigdy dwa mecze na raz).
Szacując średni czas dostarczenia listu 1 tydzień, szacujemy że jeden mecz trwać będzie około 1 roku. Dla zapewnienia odpowiedniego odpoczynku tak zawodników, widzów jak i ekipy filmowej pomiędzy meczami będą przerwy około 1 miesiąca.
Wyniki znane powinny być za jakieś 30 parę lat.
Miłego oglądania i emocjonowania się zawodami.
Pierwszy mecz rozpoczynamy nadawać już w przyszłym miesiącu - trwają jeszcze rozmowy z reklamodawcami - liczymy na oglądalność porównywalną z rozgrywami SuperBowl, tym samym każda sekunda czasu reklamowego jest cenna.'
 

biopal123

New member
Wiec pewnie to tak szumnie zapowiadana na 1 kwietnia przez brodacza rewolucyjna nowosc.dziekujemy pieknie UPC.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Wiec pewnie to tak szumnie zapowiadana na 1 kwietnia przez brodacza rewolucyjna nowosc.dziekujemy pieknie UPC.

Rewolucją będzie wycofanie dekoderów SD i dodatkowy pakiet HD. Czy gdziekolwiek napisałem, że w dn. 01.04 napiszę jakie to będą programy ? Widzę, że większość z Was jest pozbawiona zmysłu cierpliwości. Jak małe dzieci, którym się coś zasugeruje a potem od nogi nie odstępują bo coś sobie ubzdurały... W dn. 9-11 będą przeprowadzane ostateczne prace związane ze zmianą parametrów usług i dopiero po tym terminie możecie spodziewać się zmian. (Jeśli ktoś wątpi w ostatnie zdanie to niech spróbuje zamówić internet z instalacją w tym terminie) Nawet jeśli powiedziałbym jakie to będą programy to czy od tego pojawią się na Waszych dekoderach ?
 

tomek_fcb

New member
Rewolucją będzie wycofanie dekoderów SD i dodatkowy pakiet HD. Czy gdziekolwiek napisałem, że w dn. 01.04 napiszę jakie to będą programy ? Widzę, że większość z Was jest pozbawiona zmysłu cierpliwości. Jak małe dzieci, którym się coś zasugeruje a potem od nogi nie odstępują bo coś sobie ubzdurały... W dn. 9-11 będą przeprowadzane ostateczne prace związane ze zmianą parametrów usług i dopiero po tym terminie możecie spodziewać się zmian. (Jeśli ktoś wątpi w ostatnie zdanie to niech spróbuje zamówić internet z instalacją w tym terminie) Nawet jeśli powiedziałbym jakie to będą programy to czy od tego pojawią się na Waszych dekoderach ?
Ja też się dziwie, że wszyscy już takie ciśnienie mieli na nowości HD, a teraz psy wieszają. Chyba jednak warto powiedzieć jakie to kanały tak żeby zadbać o zdrowie innych :D Bo się robi żenada.
 
Do góry