HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Dobra ponarzekaliśmy.
Jak będzie mi się kończyła umowa z UPC, a proponowana oferta UPC nie będzie mi odpowiadać (bo będzie gorsza od tej "dla nowych") to złożę wypowiedzenie. I Wam proponuje tak samo. Jak nie mozna po dobroci należy bawić się w "kotka i myszkę" :D

A teraz drogie dzieci...
Ja tam jestem ciekawy co brodacz napisze nam 1 kwietnia. Mam nadzieje, że o 7 rano :p
Ciekawe co to za pakiet przygotowała nasza "kochana" UPC...
 

marcinbb

New member
brodacz lepiej napisz już dziś a my po prostu jutro z samego rana przeczytamy. A i Ty będziesz mógł dłużej spełniać te obowiązki małżeńskie :)
 

biopal123

New member
Abyście nie pomyśleli, że to żart związany z datą, informuje i części szczegółów już dziś. Od dn. 07.04 przestanie istnieć pakiet SD a wszystkie nowe podłączenia będa odbywać sie na 2-ch typach dekoderów HD. Pierwszy bez nagrywarki (cena Selectu HD 65 zł a maxa 75-czyli bez zmian za to w HD) drugi z nagrywarką odpowiednio droższy. Ciekawostką jest też wygląd nowego dekodera, gdyż jest on niewiele większy od kasety wideo (19x16x4cm). Reszta info jutro, chyba, że jakiś portal mnie uprzedzi.
Jesli jakis portal dostanie oficjalne info od Upc iz jutro rusza nowy pakiet to bedziemy juz wiediec,jednak nadal tego infa brak
 
Ostatnia edycja:

joshua

New member
Dobra ponarzekaliśmy.
Jak będzie mi się kończyła umowa z UPC, a proponowana oferta UPC nie będzie mi odpowiadać (bo będzie gorsza od tej "dla nowych") to złożę wypowiedzenie. I Wam proponuje tak samo. Jak nie mozna po dobroci należy bawić się w "kotka i myszkę" :D

Jak mi się skończyła umowa to nikt z UPC nie dzwonił (choć dzwonili tuż przed zakończeniem umowy) - ale jak już postanowiłem przedłużyć umowę to miałem po prostu sobie wybrać jedną z aktualnych promocji...
 

ryuuza

New member
moge potwierdzic to, ze beda nowe dekodery i taryfy bo:

zdzwonilem dzis do BOK celem wymiany dekodera (powod:philips nie puszcza dzwieku DD przez HDMI) i sie zapytalem w prost:
-czy te nowe dekodery ktore maja byc od 7 kwietnia beda mialy taka opcje czy musze zmieniac na CISCO oraz czy zmieni mi sie abonament.

uzyskalem odpowiedz:
-jeszcze nia mamy tych nowych dekoderow wiec nie wiem a co do abonamentu to pozostanie bez zmian. takze prosze dzwonic w kwietniu. a nie cche Pan Canal+ przy okazji ? :)

takze chyba warto poczekac
 

tomek_fcb

New member
Wytrzymajcie do jutro! Ciśnienie widzę, mocne :D. Sam jestem zainteresowany i od dawna czekałem na takie newsy (nowe kanały HD).Tym bardziej, że do tej pory wszystko to co chciałbym mieć w swojej ofercie UPC wprowadzało. Począwszy od Mistrzostw Swiata w Korei i Japonii Polsaty Sport/Sport Extra, paczka C+(później C+sport2), Polsat Sport HD, TVN HD, Polsat HD, Polsaty Futbol i teraz (oby) Nsport HD, Nfilm HD
 

brodacz

Active member
Bez reklam
a czy są jakiekolwiek wiadomości, że UPC wprowadzi moduły CI ????

Nie po to walczyli z piractwem, by dać mu teraz zielone światło. Sklonowanie zestawu układ-karta i masowa produkcja u Chińczyków to koszt ok 12 $ za komplet. Za ile możnaby to sprzedać w przypadku pełnej opcji ?
 

szewol

New member
Bez reklam
Jezusicku... brodaczu... proszę iść spaaaać.
Jutro trzeba wcześnie wstać :D
Naród czeka
I bez żartów jutro...

PS. Jak będziesz jutro wymieniał nowe kanały HD to błagam - wraz z numerami na dekoderze. Będzie łatwiej szukać :p
 
Ostatnia edycja:

masloww

New member
Bez reklam
Nie po to walczyli z piractwem, by dać mu teraz zielone światło. Sklonowanie zestawu układ-karta i masowa produkcja u Chińczyków to koszt ok 12 $ za komplet. Za ile możnaby to sprzedać w przypadku pełnej opcji ?
Cyfra i CP jakoś się nie boją piractwa; niektóre mniejsze kablówki również
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Cyfra i CP jakoś się nie boją piractwa; niektóre mniejsze kablówki również

Dlatego ich sklonowane zestawy można nabyć na Wolumenie i innych dobrych bazarach... cena 500 zł za full pakiet na rok. Małe kablówki nie musza sie tego bać, bo jak mają 100k klientów, to dla tych kilku potencjalnych piratów będących w ich zasięgu, ten proceder nie miałby racji bytu. UPC natomiast jest w zasięgu ok 3 mln osób, i niejeden pokusi się by sprostać oczekiwaniu piratów.
 

yacek _b

New member
Dlatego ich sklonowane zestawy można nabyć na Wolumenie i innych dobrych bazarach... cena 500 zł za full pakiet na rok. Małe kablówki nie musza sie tego bać, bo jak mają 100k klientów, to dla tych kilku potencjalnych piratów będących w ich zasięgu, ten proceder nie miałby racji bytu. UPC natomiast jest w zasięgu ok 3 mln osób, i niejeden pokusi się by sprostać oczekiwaniu piratów.

przepraszam cie kolego , ale chyba miałeś dać dzisiaj info odnośnie nowej oferty UPC , czyż nie ?
 

szewol

New member
Bez reklam
Jakie ciśnienie ;)
Ale brodacz... obiecałeś... Prawdziwi mężczyźni słowa dotrzymują...

PS. Promocja "Dobry wybór" przedłużona do 31 maja 2010...
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
A zatem długo wyczekiwane tako rzecze brodacz:

Już najbliższa kolejka naszej (s)kopanej będzie przez C+ transmitowana w 3D ! Canal+: Pierwsza transmisja Ekstraklasy w 3D - Canal Plus, sport, piłka nożna, Ekstraklasa, 3D - Media2.pl będą mogli oglądać to posiadacze nowych dekoderów z wyjściem HDMI 1.4 i na telewizorach 3D ready. Chociaż to wciąż tylko transmisje testowe, pozostaje mieć nadzieję, że pozostaną na dłużej. Wielu z was zapewne czeka na spis nowych kanałów HD. Oto one z krótkim wyjaśnieniem dlaczego te a nie inne.
1. Wielu widzów po dokonaniu zakupów było rozczarowanych tym, że otrzymany produkt znacznie się różni od tego, który widzieli na ekranie i dlatego w porozumieniu z nadawcą uruchomiony zostanie Mango HD, dzięki czemu wszystko będzie dużo bardziej czytelne.
2. Starsi abonenci mający problemy ze wzrokiem i niedowidzący twarzy na ekranie mieli pretensje, że nie widzą przez kogo prowadzone są msze i kto zasiada w kościelnych ławach, w związku z czym nie pozostało nadawcy nic innego jak uruchomić transmisję Trwam HD z dźwiękiem 7.1
3. Jeśli 2 powyższe nie wszystkich satysfakcjonują to już niebawem kolejne dobre wiadomości o HD
Nie pytajcie o nic bo wracam późnym wieczorem i do netu będę miał dostęp dopiero jutro.;)
 
Do góry