HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Dobra, ślepy jestem :) Myślałem że to mowa o UPC ;)
Co nie zmienia faktu, że byłoby super gdyby oddzielili sport od reszty kanałów HD...

Wydaje mi się, a raczej jestem 100 proc. tego pewny, że UPC wprowadzi jeden dodatkowy pakiet na kanały HD. I chyba to będzie lepsze rozwiązanie, zakładając, że w rozsądnej cenie. Jak już wspomniałem. Rozwiązanie zagadki ma nastąpić 1 kwietnia :D
 

Angus

New member
Jak dla mnie to bedzie totalna porazka nie dosc ze place za max z nagrywarka i HD to jeszcze bede musial doplacac do tego . Troche to bez sensu , powinni pomyslec o starych klientach, ktorzy wydali kase na instalacje dekodera hd zeby miec wlasnie kanaly wysokiej rozdzielczosci niech zostawia nam te kanaly hd, a nowe ktore wejda powinny byc odplatne niewiem po 5 zl za kanal....pozdrawiam
 

kriss1000

New member
Jak dla mnie to bedzie totalna porazka nie dosc ze place za max z nagrywarka i HD to jeszcze bede musial doplacac do tego . Troche to bez sensu , powinni pomyslec o starych klientach, ktorzy wydali kase na instalacje dekodera hd zeby miec wlasnie kanaly wysokiej rozdzielczosci niech zostawia nam te kanaly hd, a nowe ktore wejda powinny byc odplatne niewiem po 5 zl za kanal....pozdrawiam

Te kanały HD które mamy teraz w pakiecie MAX to zostawią ,inaczej będzie można wypowiedzieć umowę . Pakiet HD pewnie będzie z nowymi kanałami. Tak mi się przynajmniej wydaje:niewiem:
 

Angus

New member
kriss mam nadzieje ze masz racje i wlasnie tak bedzie sprawa wygladac. A jeszcze chcialem wspomniec cos o pilocie mam philipsa pilot do tego ustrojstwa to tragedia architektury jak wzialem do reki pilota od n'ki bo akurat kumpel ma to wogole nie ma porownania tam przyciski sa tak ustawione ze trzymajac pilota wszystkie masz w zasiegu kciuka gratulacja dla n za pilota
 

szewol

New member
Bez reklam
Wydaje mi się, że obecne kanały HD w pakietach Max i Select pozostaną. Pamiętajcie - to co mówił kriss - każda zmiana w ofercie Select i Max pozwala na rozwiązanie umowy (jeśli z tych pakietów korzystamy). Niewykluczone, że Select i Max będą powiększane w przyszłości o nowe kanały HD. Z kolei pakiet HD chyba jest robiony dla "maniaków" HD. Chcesz więcej - płać. Jak myślicie... dogadali się z "n" czy będzie to pakiet na razie bez kanałów "n". :p

Brodacz wie, ale jutra milczy. :sad:
Jeśli faktycznie 1 kwietnia mają włączyć, to może UPC puści dziś oficjalne info...
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
A zatem...

Abyście nie pomyśleli, że to żart związany z datą, informuje i części szczegółów już dziś. Od dn. 07.04 przestanie istnieć pakiet SD a wszystkie nowe podłączenia będa odbywać sie na 2-ch typach dekoderów HD. Pierwszy bez nagrywarki (cena Selectu HD 65 zł a maxa 75-czyli bez zmian za to w HD) drugi z nagrywarką odpowiednio droższy. Ciekawostką jest też wygląd nowego dekodera, gdyż jest on niewiele większy od kasety wideo (19x16x4cm). Reszta info jutro, chyba, że jakiś portal mnie uprzedzi.
 

szewol

New member
Bez reklam
Noo dobra... a pakiecik HD faktycznie rusza jutro? :?:

Swoją drogą... ciekawa propozycja. Czyli rozumiem, że dotychczasowe pakiety Max i Select zamieniają się w HD w tej samej cenie. Uważam, ze to bardzo dobre rozwiązanie. Problem z tymi co dzisiaj za Max HD płacą po 100 zł. Nagrywarka będzie droższa (pewnie około 15 zł). A do tego - jak ktoś będzie chciał, będzie mógł wykupić ten dodatkowy pakiet HD. Tak?
 

squad05

New member
czyli Panie Brodacz że co??
Że starzy klienci płaca 100pln za MAX HD a przyjdzie nowy i dostanie to taki sam pakiet bez nagrywarki za 75 pln (w takim przypadku pewnie z nagrywarka pewnie 90) ??
I pewnie jeszcze tym co płaca 100pln każą dopłacić do dodatkowych HD.
mam nadzieje, że to Twój primaaprilisowy żart
 

tomek_fcb

New member
Ciekawe co mają zrobić Ci ( m.in. Ja) którzy płacą za MAX HD PVR 100zł ;/ pewnie zostaną olani jak zawsze. Druga sprawa to co z posiadaczami dekoderów SD? Będzie masowa wymiana na HD? Wątpię... Cenę multiroomu też powinni obniżyć!
 

squad05

New member
No rzeczywiście. Chyba będę się musiał do nich przejść. To jest chore aby nowy klient płacił mniej niż stały.
 
Ostatnia edycja:

szewol

New member
Bez reklam
No rzeczywiście. Chyba będę się musiał do nich przejść. To jest chore aby nowy klient płacił mniej niż stały.

Zaczekaj do 7 kwietnia... bo wtedy - według brodacza - ma wejść "nowa" oferta. Ale te "Dobry wybór" zgodnie z regulaminem obowiązują do dzisiaj (chyba, ze przedłużą).
 

brodacz

Active member
Bez reklam
No rzeczywiście. Chyba będę się musiał do nich przejść. To jest chore aby nowy klient płacił mniej niż stały.

Podaj zatem chodziarz jeden przykład z rynku telekomunikacyjnego, gdzie starzy klienci mają lepiej od nowych. Jakieś inne kablówki, a może operatorzy komórkowi ? Czy ktokolwiek z Was ma pakiet HD bez nagrywarki ? Czemu zatem uważasz, że dla nowych będzie taniej ?
 

joshua

New member
Podaj zatem chodziarz jeden przykład z rynku telekomunikacyjnego, gdzie starzy klienci mają lepiej od nowych. Jakieś inne kablówki, a może operatorzy komórkowi ? Czy ktokolwiek z Was ma pakiet HD bez nagrywarki ? Czemu zatem uważasz, że dla nowych będzie taniej ?

Dokładnie, nie ma co tak demonizować UPC...
UPC i tak jest bardzo fair w stosunku do swoich klientów, tworząc promocje które są ważne "na zawsze" a nie tylko przez okres umowy - np. trzecia usługa gratis lub rabat na drugą usługę... Z tego co kojarzę to w Asterze kończy się umowa na czas określony i nagle ceny startują jak rakieta do poziomów cennikowych - i jedyne czym można się ratować to kolejna umowa na czas określony, w dodatku na gorszych warunkach niż "nowi". W UPC można zostać przy tym co się miało, albo bez problemu podpisać nową umowę na takich samych warunkach jak nowi.

A co do usuwania kanałów z pakietów - UPC raczej się tym nie przejmie. Jak ktoś ma w UPC więcej niż jedną usługę to nie będzie zrywał umowy by się pozbawić na dłuższy czas wszystkich usług.
 

szewol

New member
Bez reklam
Podaj zatem chodziarz jeden przykład z rynku telekomunikacyjnego, gdzie starzy klienci mają lepiej od nowych. Jakieś inne kablówki, a może operatorzy komórkowi ? Czy ktokolwiek z Was ma pakiet HD bez nagrywarki ? Czemu zatem uważasz, że dla nowych będzie taniej ?

Hmmm... myślę, że na rynku telekomunikacyjnym się już wiele zmieniło. Telekomy poszli po rozum do głowy i klientom, którym kończy się stara umowa przy przedłużani proponują minimum takiego same promocja jak dla nowych. Osobiście nie uważam, że dotychczasowy klient ma otrzymywać nie wiadomo co (bo operator musi z czegoś żyć). Ale uważam, że klient, któremu kończy się dotychczasowa umowa, podpisując nową (przedłużając) mógł skorzystać z oferty takiej samej jak nowi klienci. I to właśnie kuleje w UPC ostatnio. Wyjątkiem jest zgłoszenie rezygnacji z usług, wtedy zdarzają się cuda. To co było niemożliwe - staje się możliwe. Przerabiałem to już :).

PS. Brodacz. Potwierdź tylko to co interesuje najbardziej dotychczasowych klientów - czy jutro (1 kwietnia) UPC wprowadzi nowy pakiet HD. Super byłoby, gdyby to stało się przed świętami! :bober:
 
Ostatnia edycja:

squad05

New member
Panie Brodacz - przykład - siec ERA.
Wcale nie demonizuje wręcz jestem zadowolony z UPC - w momencie przedłużania umowy dostałem b.dobre warunki i na pewno były one lepsze od warunków dla nowych klientów.
Tylko bardzo ciekawi mnie jak teraz podejdą do obecnych klientów posiadających pełen pakiet usług - bo jeżeli każą im dopłacać za nowe kanały HD, których to wprowadzenie ogłaszają chyba już od dwóch lat to trochę będzie dziwne.
Przekonamy się niebawem.
 

marcinbb

New member
Podaj zatem chodziarz jeden przykład z rynku telekomunikacyjnego, gdzie starzy klienci mają lepiej od nowych. ?
Przykładem niech będzie sieć Orange kończy mi się umowa dzwoni konsultant z konkretną ofertą za konkretnie mniejsze pieniądze dodatkowo każda minuta o 1 gr. mniej w porównaniu do nowego abonenta dodatkowo + 2 razy więcej na cały okres trwania umowy + przeglądanie kilku portali internetowych za free.
Gdzie nowy abonent dostanie taką ofertę za 35 PLN/mc?
 
Do góry