HD w UPC

mariusz67

Member
Bez reklam
Mam UPC konczy mi sie umowa dzis koles z vectry zawital z propoycja pakiet platynowy +internet 100mb +canal + oraz sport na ostro a 115 zl .co sadzicie o vectra jakosc uslug i internet i tv
 

wysio

Member
Bez reklam
Ja dostałem w UPC na przedłużenie umowy 120Mb Internet - pamiętaj, że prędkości powyżej 60 Mb nie wykorzystasz w pełni, jeśli komputer nie jest podłączony kablem pod modem. Do tego full tv bez C+ i HBO i telefon 240 min. za niecałe 115 zł. Vectra słyszałem, że potrafi mieć gorszą jakość usług, do tego niektóre programy dopiero w najdroższym pakiecie. A że obecnie kanały UPC całkowicie spełniają moje oczekiwanie, więc nic nie mieszałem.
 

wysio

Member
Bez reklam
Teraz to już po ptokach. Trzeba czekać do końca umowy. Wtedy będę negocjować Horizon, bo nic innego mnie już w sumie nie interesuje.
 

gege

New member
Czy, kóryś z kolegów spotkał się z podobnym problemem?
Na pilocie dekodera mediabox, nie mogę regulować poziomu głośności przy oglądaniu kanałów HD z pakietu Canal+. Dodam, że problem występuje tylko z TV SonyKDL40W5720 i Philips 55PFS8109, a przy współpracy z Sharp 60LE635, można regulować bez żadnych problemów.
 

wysio

Member
Bez reklam
U mnie tak jest na wielu kanałach HD - na szczęście tych mniej popularnych. Nie ma znaczenia, czy słucham przez tv, czy przez ampli.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Dla testujących prędkość 500 Mb ciekawe spostrzeżenie. Gdy kabel miałem podpięty do routera prędkość nie przekraczała 450 Mb. Po podpięciu bezpośrednio do modemu chwilowo uzyskuję nawet 515 Mb/s. Co ciekawe jedynie na serwerach Netii.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie wymiana 2 dekoderów, szybko, sprawnie bez problemów.
Jeden nie miał sygnału na kilku kanałach, drugi się resetował.
Mało tego, prędkość po wifi max kilkadziesiąt mb (na 120Mb/s), ale gość siadł na komputer, kilka sekund i prawie 110Mb/s. Czyli da się. Poprzedni stwierdził, że nic więcej nie wymyślimy, jak widać się mylił. Jak widać, dobry technik to podstawa.

Co do Horizona (którego nie mam) to jak zauważyłem, ma tylko 2 wejścia sieciowe, nie ma też wyświetlacza!
Dla mnie to dosyć ważne i w sumie dobrze, że nie wymieniłem.
 

TOMGDY

New member
u mnie dalej ulubione znikają jak znikały - co dwa dni trzeba ustawiać je od nowa i tak już drugi miesiąc - to się nazywa porażka UPC :(
 

wysio

Member
Bez reklam
Ja po kilku latach korzystania z usług UPC, znam kanały niemal na pamięć i nawet nie korzystam z czegoś takiego, jak ulubione, bo mam je w głowie ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To samo u mnie, aczkolwiek możliwość segregacji by się przydała.
Zostawiłbym 10 kanałów, a reszta mogłaby nie istnieć.
 
Do góry