HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
A coś fajnego na: Max HD z nagrywarką + 25 Mb/s będzie niże obecnie (140 zł). Ile będzie kosztował Super HD przy takim zestawieniu?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
A coś fajnego na: Max HD z nagrywarką + 25 Mb/s będzie niże obecnie (140 zł). Ile będzie kosztował Super HD przy takim zestawieniu?

Będzie prawie w cenie. 140 + 10 za SHD, tyle, że w cenie będzie jeszcze telefon 240 do wszystkich albo po godzinach.
 
Ostatnia edycja:

tobinek

Member
Ale wciskają ten telefon. :p A będzie coś, co odpowiada obecnemu pakietowi 2+1 za 121 zł (Max HD + 25Mb) i ile dopłaty do SHD w podobnej opcji?
 

JanusPL

New member
upxwios.jpg
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Przypominam Ci Janusie, że umieszczanie materiałów firmowych w necie grozi uszczerbkiem na zdrowiu.
 
Ostatnia edycja:

ErykKRK

New member
Ja miałem telefon od UPC przez niecały rok. Przyszedł gość, zmienił modem i tyle, żadnego telefonu nie dostałem (choć to było półtorej roku temu). Skąd pomysł, że dają? :) Ps. Telefon od UPC dla picu, owszem, jako główny - nigdy w życiu.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Telefon od UPC dla picu, owszem, jako główny - nigdy w życiu.

Widocznie nie zapoznałeś się z jego zaletami. Ja np za darmo łączę ciotkę z Londynu z babcią z Pomorza. Mam Non Stop E i Ś i pół rodziny dzwoni dzięki temu gratis. Sprawdź połączenie 3-stronne to się przekonasz. Identyfikacja numeru w cenie, więc dzwoniący do mnie puszczają tylko sygnał a ja oddzwaniam. Tyle frajdy za 40 zł.
 

szewol

New member
Bez reklam
Telefon jak telefon.
Mi bardziej chodzi o utrzymanie numeru stacjonarnego.
A jeśli w tej samej cenie oprócz pakietu który mam w UPC obecnie mogę mieć także dodatkowo telefon z 240 minutami do wszystkich, to po co płacić dodatkowo Netii ;). Zawsze 35 zł w kieszeni.
 

lupik

New member
Witam wszystkich,
Wczoraj wymieniłem dekoder PACE HD bez nagrywarki na CISCO HD z nagrywarką i obraz po HDMI (na tym samym kablu (z UPC) i tych samych ustawieniach dekodera (1080i, jakość "wysoka RGB") i TV) jest sporo jaśniejszy i jakby bardziej kontrastowy, przez co czerń jest sporo jaśniejsza, a do tego jest mniej szczegółów w ciemnych partiach obrazu. Przykładowo przy przełączaniu kanałów w nocy czarny ekran lub czarne pasy w filmach wyraźnie jaśniej świecą w porównaniu do starego dekodera. Musiałem zmiejszyć podświetlenie w TV do zera (na starym dekoderze obraz w nocy był za ciemny przy tym ustawieniu), a i tak jest tak jasno jak na starym dekoderze na podświetleniu 3 (w skali do 20), tylko że czerń jest jaśniejsza na 0 niż na starym na 3. Nawet ustawienie jasności i kontrastu na zero w TV nie ściemnia tej jaśniejszej czerni. Czy ktoś miał podobny problem?

Pozdrawiam
 

tremadook

New member
Witam. Tak, chodzi mi o te nieszczęsne poklatkowanie przy nagrywaniu TVN-HD. Jest to strasznie denerwujące, na starym Philipsie nie miałem tego, Cisso chodzi o wiele szybciej, jest cichy, ale jak widzę nie jest bez wad. UPC zawsze ma jakieś wpadki, nic do końca nie jest dobrze przetestowane i zrobione. Dekodery z UPC nigdy nie były bez wad, tylko, że my musimy się z tym borykać. Dzwonię do serwisu.
Mam to samo, pomogli coś w serwisie?
 
Do góry