HD w UPC

biopal123

New member
To calkiem prawdopodone iz tvp podpisala umowe z upc. Dowodem tego moze byc iz od piatku kanal tvp 1 nadawany jest w upc cyfrowym z prawopodobnie satki w pelnym 16/9 ,a nie jak do bylo do tej pory z analogu w letterbox.
 

yacek _b

New member
To calkiem prawdopodone iz tvp podpisala umowe z upc. Dowodem tego moze byc iz od piatku kanal tvp 1 nadawany jest w upc cyfrowym z prawopodobnie satki w pelnym 16/9 ,a nie jak do bylo do tej pory z analogu w letterbox.

potwierdzam , jedynkę całkiem miło się teraz ogląda jak nadają w 16:9 ;)
 

danan72

New member
Jak twiewrdzą nasze źródła, Telewizji Polskiej w ostatnich tygodniach udało się podpisać kilka umów z operatorami (m.in. na TVP HD). Niewykluczone więc, że TVP HD jeszcze przed Mundialem pojawi się także w ofercie kilku dużych graczy (m.in. Cyfry+, UPC Polska, Aster czy Vectra). Operatorzy zapowiadają powiększenie oferty kanałów HD, ale nie zdradzają szczegółów.

Nie zdziwiłbym się Gracjan gdybyś to Ty był tym "naszym źródłem" ;-) Tak to już jest z newsami portalu media2.pl, że często opierają na domysłach i plotkach wyczytanych na różnych forach...

Chociaż nie ukrywam, że bardzo chciałbym żeby Twoja informacja się potwierdziła. A już pełnia szczęścia byłoby gdyby TVP HD (wzorem Polsatu i TVN) został dodany do MAXa a nie do pakietu HD.
 

Gracjan1

New member
Brodacz może mały konkurs??
jeżeli mój news się sprawdzi przyjmujesz bana jeżeli news się nie sprawdzi to ja dostaje bana co ty na to??
 

Gracjan1

New member
Ja chce ci tylko udowodnić że jeżeli pracujesz w Upc i wiesz dzień może dwa wcześniej co będzie to nie znaczy że inni nie maja przecieków dużo wcześniej. Tylko to chce ci udowodnić!!!!
 

szewol

New member
Bez reklam
Chłopcy! Przestańcie. Gracjan1 - czas pokaże czy Twoje informacje okażą się prawdziwe. Na razie spoko-roko. Wszyscy czekamy na zmiany ;). Jeśli to się potwierdzi będa bardzo zaskoczony. Zresztą przy wprowadzaniu pakietu "Super HD" mówiło się, że do wakacji kanałów ma być znacznie więcej...
 
Ostatnia edycja:

Gracjan1

New member
Naprawdę nie chcę nikogo wprowadzać w błąd po co mam napisać będzie mundial w hd od początku a okaże się że nie będzie wiem że na 100% Tvp sport i Tvp hd będą w Czerwcu i tak wam napisałem jak się dowiem dokładną date to oczywiście napiszę
 

Gracjan1

New member
Dlaczego uważasz że jak mają włączyć kanały to 1 Czerwca??? ja powiedziałem że kanały będą w Czerwcu ale to może być 1 Czerwca jak i 30 Czerwca więc nie rozumiem o co masz pretensje??
 
Do góry