HD w UPC

emza4

New member
na innych znanych forach chodza sluchy iz w czerwcu ma dojsc TVP SPORT i TVP HD :)
Zasadniczo należało by taki "news" olać, bo już klika takich było w ciągu ostatniego roku:) Ale wziąwszy pod uwagę to co kilka tygodni temu wyszło z TVP, że albo zwiększenie zasięgu albo likwidacja tych kanałów, to może...
 

Gracjan1

New member
Witam was
osobiście napisałem na Media2 że tvp hd i Tvp Sport w Czerwcu będą w Upc i to naprawdę sprawdzona informacja i nie pytajcie z kąd to wiem.Wiem ale nie mogę powiedzieć ale naprawdę tak będzie jeżeli te info się nie sprawdzi proszę o bana !!!!!!!
 

voyagerPit

New member
Witam was
osobiście napisałem na Media2 że tvp hd i Tvp Sport w Czerwcu będą w Upc i to naprawdę sprawdzona informacja i nie pytajcie z kąd to wiem.Wiem ale nie mogę powiedzieć ale naprawdę tak będzie jeżeli te info się nie sprawdzi proszę o bana !!!!!!!

Szczerze i odważnie i oby prawdziwie !!!
 

Gracjan1

New member
nie chcę się z nikim kłócić ani dawać nadzieji daje tylko sprawdzone informację proszę poczekajcie to zobaczycie jak się sprawdzi to chetnie po informuję was o nowych kanałach
 

voyagerPit

New member
w Czerwcu po dodaniu Tvp Sport i Tvp hd powiem co dalej

coś jednak kręcisz, na innym forum piszesz: "W czerwcu w UPC będzie tylko TVP Sport. Wiem z pewnego źródła ale sorry, nie mogę zdradzić szczegółów. Natomiast TVP HD w UPC będzie "w drugiej połowie roku" a druga połowa roku zaczyna się 1 lipca..."

a później: "Czy w lipcu, czy w październiku, czy w grudniu to tego już nie wiem. Ale na pewno nie w czerwcu."
 

Gracjan1

New member
to chyba pomyliłeś osoby ja wpisywałem się na media2 na koncie Marek i napisałem tylko że Tvp sport i Tvp Hd będzie w czerwcu nic innego nie pisałem
 

ravel

Banned
Już pisalem na innym forum. Zbliżają się mistrzostwa, UPC chce złowić nowych klientów więc uaktywniają się kolejni naganiacze którzy piszą o nowych programach na które w danej chwili jest największe zapotrzebowanie. Miesiąc temu gdy aktualna była liga miszczów były plotki o Nsport HD a teraz nagle ma być oczekiwane od dwóch lat TVP Sport.
Nabrał mnie handlowiecUPC później brodacz teraz chce to zrobić jakiś gracjan1 z 5 postami. Więcej się nie dam, przy pierwszej nadarzającej się okazji spieprzam z tego.....
 
Ostatnia edycja:

Logoth

New member
Już pisalem na innym forum. Zbliżają się mistrzostwa, UPC chce złowić nowych klientów więc uaktywniają się kolejni naganiacze którzy piszą o nowych programach na które w danej chwili jest największe zapotrzebowanie. Miesiąc temu gdy aktualna była liga miszczów były plotki o Nsport HD a teraz nagle ma być oczekiwane od dwóch lat TVP Sport.
Nabrał mnie handlowiecUPC później brodacz teraz chce to zrobić jakiś gracjan1 z 5 postami. Więcej się nie dam, przy pierwszej nadarzającej się okazji spieprzam z tego.....

zapomniales o plotach dotyczacych tvp sport+eurosport hd przed pekinem...
 

Sochanus

New member
Pilot Cisco 8485DVB (kod IR)

Witam

Właśnie zakupiłem sobie ampli Onkyo 5007 i staram się opanować obsluge. Ten ampli posiada programowlnego pilota i właśnei staram się znaleźć kod do Cisco 8485DVB moze ktoś z was posiada ?
Wypróbowałem juz kilka kodów z ksiażki tam podanej ale wziąż nic :(
 
Do góry