HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
Jedyne co mogę potwierdzić to testy 3d z C+. O reszcie nie chce mi się teraz pisać. Po czynach ich poznacie... ROMI64 jakbyś się nie włączył do tej dyskusji to już bym potwierdził lub zdementował te "rewelacje", a tak inni przez ciebie muszą tkwić w niepewności.
 

merio

New member
Już pisalem na innym forum. Zbliżają się mistrzostwa, UPC chce złowić nowych klientów więc uaktywniają się kolejni naganiacze którzy piszą o nowych programach na które w danej chwili jest największe zapotrzebowanie. Miesiąc temu gdy aktualna była liga miszczów były plotki o Nsport HD a teraz nagle ma być oczekiwane od dwóch lat TVP Sport.
Nabrał mnie handlowiecUPC później brodacz teraz chce to zrobić jakiś gracjan1 z 5 postami. Więcej się nie dam, przy pierwszej nadarzającej się okazji spieprzam z tego.....
Ja właśnie to uczyniłem korzystając ze zmiany cennika:smile: Zostaję tylko przy internecie. Nie ukrywam, że skorzystałem z promocji jednej z platform satelitarnych i generalnie miesięcznie wyjdzie mi taniej o 80 zł. Co prawda bez C+ i HBO, ale i tak mało oglądałem. A MŚ w HD i tak obejrzę ;)
 

chelseaadam

New member
Do Gracjan1-->> Mam tylko nadzieje, że pisząc że TVP HD i TVP Sport pojawią się w czerwcu miałeś na myśli przed mistrzostwami, a nie pod koniec xP
 

Gracjan1

New member
Już pisałem nie obiecuję czy przed czy pod koniec bo nie obiecuję rzeczy których nie będzie mówie że będą kanały w Czerwcu
 

ROMI64

New member
Jedyne co mogę potwierdzić to testy 3d z C+. O reszcie nie chce mi się teraz pisać. Po czynach ich poznacie... ROMI64 jakbyś się nie włączył do tej dyskusji to już bym potwierdził lub zdementował te "rewelacje", a tak inni przez ciebie muszą tkwić w niepewności.

Jesteś żałosny
 

voyagerPit

New member
Jedyne co mogę potwierdzić to testy 3d z C+. O reszcie nie chce mi się teraz pisać. Po czynach ich poznacie... ROMI64 jakbyś się nie włączył do tej dyskusji to już bym potwierdził lub zdementował te "rewelacje", a tak inni przez ciebie muszą tkwić w niepewności.
Zasłanianie sięudziałem w dyskusji ROMI64 to ewidentny wykręt od zajęcia stanowiska!
A taka jest okazja rehabilitacji po ostatniej wpadce :confused:
 

szewol

New member
Bez reklam
No to UPC współpracuje z Eurosportem przy telewizji 3D
UPC Polska eksperymentuje z 3DTV - UPC, 3D, Eurosport - Media2.pl

:razz:

PS. Oby ta współpraca zaowocowała Eurosportem HD i Eurosportem 2 HD w ofercie.

PS2. Co do nowych kanałów to ja wiem, że ma pojawić się BBC HD. To na 100%. Jednak nie znany jest termin. Być może UPC znów czeka aż "nazbiera" kilka nowości, by później chórem ogłosić, że wprowadza kilka kanałów jednocześnie.
 
Ostatnia edycja:

voyagerPit

New member
No to UPC współpracuje z Eurosportem przy telewizji 3D
UPC Polska eksperymentuje z 3DTV - UPC, 3D, Eurosport - Media2.pl
PS. Oby ta współpraca zaowocowała Eurosportem HD i Eurosportem 2 HD w ofercie.

PS2. Co do nowych kanałów to ja wiem, że ma pojawić się BBC HD. To na 100%. Jednak nie znany jest termin. Być może UPC znów czeka aż "nazbiera" kilka nowości, by później chórem ogłosić, że wprowadza kilka kanałów jednocześnie.

Oby jak najszybciej doszły te od dawna oczekiwane kanały i oby nie stworzony został kolejny pakiet, np. Super Sport HD...
 

ROMI64

New member
Zasłanianie sięudziałem w dyskusji ROMI64 to ewidentny wykręt od zajęcia stanowiska!
A taka jest okazja rehabilitacji po ostatniej wpadce :confused:
Brodacz zawsze musi być ponad wszystkimi.
Zastanawiam się do czego on zmierza? Autoreklama?
Chyba jednak totalne zakompleksienie i próba udowodnienia sobie, że jest oryginalny w swoich postach.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz zawsze musi być ponad wszystkimi.
Zastanawiam się do czego on zmierza? Autoreklama?
Chyba jednak totalne zakompleksienie i próba udowodnienia sobie, że jest oryginalny w swoich postach.

Jeśli myślisz, że swoimi ckliwymi komentarzami wywrzesz na mnie presje to znaczy, że nie rozpoznałeś iż nie podzielam twej Pirogowej orientacji. Jak masz coś do mnie to nie zaśmiecaj forum tylko pisz na priv.
 

ROMI64

New member
Jeśli myślisz, że swoimi ckliwymi komentarzami wywrzesz na mnie presje to znaczy, że nie rozpoznałeś iż nie podzielam twej Pirogowej orientacji. Jak masz coś do mnie to nie zaśmiecaj forum tylko pisz na priv.

Jesteś głupszy niż myślałem.
Ośmieszaj się dalej.
Wyciąganie przez ciebie wniosków z opinii i komentarzy na twój temat jest ci obce.
I NIECH TAK ZOSTANIE -JESTEŚ ZA CIENKI.
P.S.
Co znaczy w twojej gwarze "PIROG"?
 

szewol

New member
Bez reklam
Pokazy 3D odbędą się 1 i 2 czerwca 2010 roku w Biurach Obsługi Klientów UPC w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Krakowie
 

voyagerPit

New member
Mam nadzieję, że nie masz wpływu na rozwój świata. To, że stoisz z boku i nie widzisz, nie znaczy, że to się nie dzieje.
Uważam że zajmowanie się tak szumnie czymś, co nie ma w najbliższych miesiącach racji bytu to TEMAT ZASTĘPCZY.
Nie oszukujmy się ile osób na dzień dzisiejszy posiada telewizor 3D :?:
A następnie ile jest na rynku pozycji do obejrzenia... zdawkowe testy.
Dlatego stwierdziłem, że UPC działa po raz kolejny pod publikę, były testy w N-ce i Cyfrze+ to i w UPC zrobimy, bez sensu :p
Niech się zajmą bieżącymi problemami, o których można poczytać w licznych komentarzach :idea:
 

Gracjan1

New member
Kanał TVP HD jeszcze przed startem mistrzostw ma znacznie zwiększyć zasięg - zdradza Presserwisowi zastępca dyrektora ds. technicznych w TVP HD. Niestety nie ujawnia którzy operatorzy włączą stację do oferty. Jest szansa, że TVP HD dołączy m.in. do oferty Cyfrowego Polsatu - od kilku dni na dekoderach platformy pojawiła się pozycja "Test HD", co sugeruje przygotowania platformy do włączenia nowej stacji HD. Jak twiewrdzą nasze źródła, Telewizji Polskiej w ostatnich tygodniach udało się podpisać kilka umów z operatorami (m.in. na TVP HD). Niewykluczone więc, że TVP HD jeszcze przed Mundialem pojawi się także w ofercie kilku dużych graczy (m.in. Cyfry+, UPC Polska, Aster czy Vectra). Operatorzy zapowiadają powiększenie oferty kanałów HD, ale nie zdradzają szczegółów.


A JA Z MOJEGO ZRÓDŁA WIEM ŻE UMOWA Z UPC NA KANAŁY TVP SPORT I TVP HD JEST JUŻ PODPISANA ALE TAK JAK MÓWIŁEM POCZEKAJCIE TO SAMI UWIERZYCIE ŻE MÓJ NEWS SIĘ SPRAWDZIŁ
 
Do góry