Gran Turismo 5

pa3

New member
Bez reklam
Co do realizmu i zniszczeń, to jednak za bardzo wyolbrzymiacie, GT5 to gra do wszystkich - więc jeśli przy każdym spotkaniu (z dużą prędkością) z bandą trza zaczynać od nowa, to raczej większość podziękują za taką zabawę, tylko nielicznym podoba się "zaciskanie zwieraczy przy każdym zakręcie" i wypatrywanie zniszczeń na replay'ach, więc dajcie na luz
 

azet

Member
Bez reklam
przepraszam, teraz poszukałem na forum jakieś tam astony będą .....

i czyż nie tak powinien wyglądac np. aston zniszczony
 

Attachments

  • aston-martin-v8-vantage.jpg
    aston-martin-v8-vantage.jpg
    54,1 KB · Wyś: 65
  • 2004-aston-martin-va-2_460x0w.jpg
    2004-aston-martin-va-2_460x0w.jpg
    37,5 KB · Wyś: 256

pa3

New member
Bez reklam
A jaką rolę będzie pełniła ta Pani z pierwszej fotki?, rozumiem że będzie to BONUS do zdobycia przy ulicy :)
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja tam jakoś tych zniszczeń nie potrzebuję, wolę by popracowali nad kartonowym zachowaniem się auta...ale pewnie przez te zniszczenia oleją ten temat :(
 

Tom1422

New member
Mnie denerwuje trochę fakt, że auta Standardowe nie będą miały widoku z kokpitu dlatego będę musiał grać tymi dwustoma autami. Standardowymi nie będę sobie zawracał głowy. Druga rzecz to te niewidzialne ściany. Na torze Top Gear wyjedziesz metr z toru i już walisz o ścianę. Tak to wszystko mi pasuje :D Jak dla mnie must have. Nie mogę się doczekać.
 

azet

Member
Bez reklam
Mnie denerwuje trochę fakt, że auta Standardowe nie będą miały widoku z kokpitu dlatego będę musiał grać tymi dwustoma autami. Standardowymi nie będę sobie zawracał głowy. Druga rzecz to te niewidzialne ściany. Na torze Top Gear wyjedziesz metr z toru i już walisz o ścianę. Tak to wszystko mi pasuje :D Jak dla mnie must have. Nie mogę się doczekać.

chyba będą kokpity ,ale nie aż tak realistyczne jak w premium
 

Tom1422

New member
Wystarczy wejść na kilka stron i wszędzie pisze, że nie będzie. Tylko jakaś niemiecka strona podała że będą we wszystkich ale okazało się bujdą. Naprawdę baardzo bym chciał żeby były te kokpity ponieważ będę jeździł tylko na tej kamerze :( Wejdźcie sobie na oficjalną stronę Gran Turismo: The Official Site - Country / Region Selector tam piszę jak byk: "Standard cars do not support vehicle interior camera views." Link: Latest Information on Gran Turismo 5 Uncovered - News - gran-turismo.com
 

premek111

Active member
Bez reklam
wszystkie samochody mają widok z cockpitu ,chociaż ta informacja też nie do końca musi byc prawdziwa
More Confusion Over Standard Car Interiors

“Standard cars do indeed have a cockpit/dashboard view, just not nearly as detailed as the premium cars. The existing cars are not just being copied; they are all being generated properly to create authentic experiences from car to car.”

http://www.psu.com/forums/showthread.php?t=235818

Nawet w Gran Turismo na PSP mialy cockpit view http://www.youtube.com/watch?v=BRpJhgmX6fM

http://www.youtube.com/watch?v=KzcVXzrUH9A&feature=related

i zastanawiam sie czy Fiat 500 w GT5 to Premium Car ? Bo na ponizszym wideo widac gameplay z cockpitu,mozna sie rozejrzec w srodku,wiec mozliwe ze premium
http://www.gtplanet.net/gt5-gameplay-video-fiat-500-f-67-at-piazza-del-campo/
 
Ostatnia edycja:

Tom1422

New member
Jednak chyba nie będzie: "As we were the first session and had a slight overrun, Kazunori couldn’t take many questions. However, he was able to confirm that the number of unique courses available in the game is “more than 70″ – with the added scope of online Course Maker circuits – and that despite their best efforts to respond to criticism about standard car interiors, they were not able to implement cockpit camera (even one similar to GTPSP’s) in GT5 – a source of some disappointment to Kazunori, who is never happy to let down his fans and is probably his own biggest critic." Źródło: GamesCom Gran Turismo 5 Breakout Session: Full Details

Czyli nie będzie nawet tak durnych kokpitów jak były w GT na PSP. Jak dla mnie w tej grze jest 200 samochodów.
 

Tom1422

New member
Pewnie niestety tak. Denerwuje mnie ten podział na dwie klasy. Brak realizmu. Kupuję nowe auto w grze i zamiast się cieszyć to jestem zmuszony grać na kamerze z maski lub innej, która jest dla mnie niewygodna i nierealistyczna, a to chyba się zwie The Real Driving Simulator? w dodatku nie mam zniszczeń, ustawień świateł itd. Sztuczne to jest, że Premium wyglądają super, mają kokpit i opcje których Standardowe nie mają. Według mnie wszystkie samochody powinny mieć te same opcje. Wiem, że to dużo roboty ale czekaliśmy na grę 5 lat to powinni zrobić trochę więcej tych premium albo we wszystkich kokpit
sad.gif
 

premek111

Active member
Bez reklam
Zniszczenia beda,co do widoku z cockpitu poczekajmy do momentu w którym bedzie 100% jasności.Jak na razie raz sie mówi ze nie bedzie a raz ze bedzie itd.Zniszczenia beda w trybie Simulation i maja miec regulowany poziom.
 

Tom1422

New member
Zniszczenia wizualne będą w standardowych dokładnie takie jak w premium? Z tymi kokpitami niby trzeba poczekać ale jak dla mnie jest już za dużo informacji, że nie ma.
 

Tom1422

New member
Grałem w GT4 na PS2 i dużym sentymentem darzę tą grę :D +200 samochodów będzie mi starczyć. Grę kupię w dzień premiery. Konkretne informacje powinny pojawić się na TGS (chyba) 16 września.
 
Do góry