Gran Turismo 5

Carbon_

New member
Bez reklam

Ten trailer robi. Miałem nie kupować, ale chyba się skuszę.

2utri4y.gif
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie wiem jak wy panowie, ale według mnie Polyphony Digital to prawdziwi magicy, a wiecie dlaczego?

Czekałem na tą grę od kupienia PS3, zaliczyłem kilka rozczarowań z datami premiery, a teraz kiedy (w miare pewna) premiera jest za miesiąc na grę nie czekam w ogóle!!! :):):)

Niby mam w głowie, że dobry tytuł, że powinienem kupić, ale prawda jest taka, że aktualnie wcale on mnie nie intryguje, nie grzeje, jednym słowem jest mi całkiem obojętny....

Pewnie kupię (chociaż...), ale póki co mogę tylko przyklasnąć, brawo PD! Tak się promuje gry!:):):)
 

arsenal

Moderator
VIP
Porównanie video GT5 ( z Gamescom 2010) i Forza 3 na Le Mans
GT5 vs Forza 3. Bezpośrednie starcie! - PS3 Site Polska

źródło : ps3site.pl
No tak. Nawet nie musiałem kliknąć by wiedzieć kto wygra to porównanie. Wystarczy "PS3 Site Polska" i już się odechciewa.
Powiem tak. GT5 pewnie kupię bo to dobra gra będzie. Jeśli w wyścigu o dużą stawkę, szybkim autem, na wyższym poziomie trudności, nie wyrobię zakrętu i przywalę w bandę a silnik zgaśnie i będzie trudno go odpalić lub zakleszczy się skrzynka biegów, tak jak w tej wyśmiewanej Forza, Forza 2 czy 3 to autentycznie uznam się za mile zaskoczonego i powiem, że GT5 to bardzo dobra gra jest.
 

debeef

New member
Bez reklam
Jeśli od tego elementu zależy dla Ciebie ocena gry...to gratuluję:shock:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

azet

Member
Bez reklam
niezły koleś, nie znam angielskiego, (poprawcie jeżeli się mylę ) gościu chciałby pracować nad GT 5 bez końca, zmusili go by wreszcie wypuścić tę grę i jeszcze zapewnia że nie będziemy czekać na gt6 tak długo jak na gt5, to po co w ogóle kupywać, albo wypuszczać gt 5 , nie można było odrazu zrobić gt 6 ? w przyszły roku pojeździmy w gt6 , pewnie teraz wszystkie samochody będą premium :)

TGS Interviews: Yamauchi Talks Standard Cars, Damage, GT6 & More

ps. oj, ale to zleciało, jeszcze 41 dni ......
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Rozumiem, że jak nie piszesz czegoś literkami to można znaleźć to pomiędzy wierszami:shock:
To pogratuluję też ocenianie linku bez wchodzenia na niego:blagam:
 

arsenal

Moderator
VIP
Część pierwsza.
Tym razem muszę pogratulować umiejętności czytania ze zrozumieniem. Cóż. Jeśli kolegę onieśmielają słowa ułożone w zdania złożone, postaram się prościej i ładnymi literkami.
Jeśli w Gran Turismo, w końcu, pojawią się takie smaczki jak chociażby obecna m.in. w Forza Motorsport 3 (oraz wielu innych grach i symulatorach) możliwość uszkodzenia silnika czy skrzyni biegów podczas wyścigu, uznam, że twórcy przestali już tylko polegać na magii tytułu i grafice, no i coś tam robili poza podbijaniem rozdzielczości przez te wszystkie lata. O zderzeniach a'la "resoraki na torze", zwanych czasem handicapem, czy kiepskich jak na dzisiejsze czasy dźwiękach silników i pracy opon nie wspomnę. Bo i pewnie nikt tego nie poprawi. Jest jeszcze sporo takich włąśnie smaczków, obecnych od lat w różnych grach wyścigowych, których nie znają/nie chcą/nie lubią/nie umieją zaimplementować japońscy twórcy a zwłaszcza ekipa Polyphony. Zrozumiale czy muszę zejść do poziomu komentarzy z media2?
Część druga.
Gdzie, w którym miejscu napisałem, że nie czytałem tych wypocin z PS3Site? Proszę mi pokazać fragment w którym to napisałem bo ja jakoś nie mogę się go dopatrzyć.

@Masta J. Spoko. Myślałem, że od tworzących ten wątek można oczekiwać trochę więcej. Czasami się jednak człowiek zawiedzie. Obiecuję, że dalej nie będę. ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Przyznam szczerze, że przychylam się do poglądu arsenala.

Dodam do siebie, że taki "smaczek" jak model jazdy w Forzy a w Prologu, to niebo a ziemia, nie wspomnę już o tym, że tam każdy samochód prowadzi się inaczej, czuć jego wagę itd. w Prologu mamy niestety ciezkie klocki, które różnią się tylko prędkością, do jakiej mozna je "rozbujać".
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie zobaczymy co będzie jak wyjdzie, niby model jazdy został zmieniony względem Prologue - trza to namacalnie sprawdzić.

Pozdrawiam,
 

leonidas18

New member
Pewnie Polyphon wszystkich zdarzeń podczas wyścigu nie wrzuci bo przecież na GT6 też chcą zarobić :p Z drugiej strony jestem ciekaw ile będą kosztować DLC z nowymi samochodami bo przecież co roku mamy kilka ciekawych premier na rynku motoryzacyjnym.

Jeśli ktoś nie ogarnia angielskiego to zapraszam do przeczytania przetłumaczonego wywiadu z Yamauchim http://gt5.pl/aktualnosci/najnowszy-wywiad-z-yamauchim-o-modelu-zniszczen-samochodach-standard-i-premium.html

Jedna informacja z TGS 2010 mnie zaskoczyła "wiele rzeczy nie zmieściło się w Gran Turismo 5, dlatego rozpoczęły się już prace nad Gran Turismo 6" czyżby już zaczęli się tłumaczyć, że coś przeoczyli ?
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Panowie zobaczymy co będzie jak wyjdzie, niby model jazdy został zmieniony względem Prologue - trza to namacalnie sprawdzić.

Pozdrawiam,
Niby zmieniony,ale ekipa z simracingtonight jakich wielkich zmian nie uświadczyła grając na VIP party podczas E3. No ale od czego mamy ostatnie szlify, łatki i DLC. Więc nadzieja jakaś jest.
 

debeef

New member
Bez reklam
Część pierwsza.
Tym razem muszę pogratulować umiejętności czytania ze zrozumieniem. Cóż. Jeśli kolegę onieśmielają słowa ułożone w zdania złożone, postaram się prościej i ładnymi literkami.
Jeśli w Gran Turismo, w końcu, pojawią się takie smaczki jak chociażby obecna m.in. w Forza Motorsport 3 (oraz wielu innych grach i symulatorach) możliwość uszkodzenia silnika czy skrzyni biegów podczas wyścigu, uznam, że twórcy przestali już tylko polegać na magii tytułu i grafice, no i coś tam robili poza podbijaniem rozdzielczości przez te wszystkie lata. O zderzeniach a'la "resoraki na torze", zwanych czasem handicapem, czy kiepskich jak na dzisiejsze czasy dźwiękach silników i pracy opon nie wspomnę. Bo i pewnie nikt tego nie poprawi. Jest jeszcze sporo takich włąśnie smaczków, obecnych od lat w różnych grach wyścigowych, których nie znają/nie chcą/nie lubią/nie umieją zaimplementować japońscy twórcy a zwłaszcza ekipa Polyphony. Zrozumiale czy muszę zejść do poziomu komentarzy z media2?
Część druga.
Gdzie, w którym miejscu napisałem, że nie czytałem tych wypocin z PS3Site? Proszę mi pokazać fragment w którym to napisałem bo ja jakoś nie mogę się go dopatrzyć.

ad. część pierwsza
"Powiem tak. GT5 pewnie kupię bo to dobra gra będzie. Jeśli w wyścigu o dużą stawkę, szybkim autem, na wyższym poziomie trudności, nie wyrobię zakrętu i przywalę w bandę a silnik zgaśnie i będzie trudno go odpalić lub zakleszczy się skrzynka biegów, tak jak w tej wyśmiewanej Forza, Forza 2 czy 3 to autentycznie uznam się za mile zaskoczonego i powiem, że GT5 to bardzo dobra gra jest."
Między dobra a bardzo dobra jest dla Ciebie jeden smaczek który będzie obchodził nawet nie promil graczy i to właśnie do tego się przypiąłem, a nie do Ciebie

"Ja zaś gratuluję braku umiejętności czytania pomiędzy wierszami i wiedzy, że nie cytujemy posta poprzedzającego"
Forum jest chyba do wyrażania swoich opinii słowem pisanym, bo treści zawarte między wierszami jak widać nie dla wszystkich są czytelne, a już jeśli twój tekst który napisałeś kursywą miałem wyczytać z tamtego postu między wierszami to wątpię by to było w ogóle możliwe.

ad część druga: tu masz rację ja się pomyliłem, mój błąd. Sorki.

@Masta J. Spoko. Myślałem, że od tworzących ten wątek można oczekiwać trochę więcej. Czasami się jednak człowiek zawiedzie. Obiecuję, że dalej nie będę. ;)
Rozumiem, że liczyłeś, że modowi nikt nic nie wypomni, jeśli tak, to rzeczywiście musiałeś się zawieźć ;)

Ogólnie zakańczając temat nie chodzi mi o jakąś dramę, tylko widzę, że ludzie oczekują już od tego GT 5 nie wiem czego i ma dla nich mieć wszystko co można było spotkać we wszystkich ścigałkach i jeszcze coś nowego. Nie będzie rozwalających się doszczętnie samochodów, bo nie o to w tej grze chodzi i nigdy nie chodziło. Zawsze na GT patrzono pod względem ładnej grafiki i wielu różnych aut do wyboru, w tej wersji dodanych będzie mnóstwo nowości i może doceńmy to, że zmiany będą, a nie patrzmy czego nie będzie...trochę optymizmu.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jakbyś dał radę jakoś normalnie to jeszcze raz napisać, chociaż tak żeby się to dało normalnie przeczytać, żeby było wiadomo co jest do kogo.

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Wszystko do Arsenala, najpierw jest jego ostatni post, potem cytuje jego wcześniejszą wypowiedź, tam gdzie nie ma cytatu jest moja odpowiedź, potem następny cytat jego wypowiedzi i moja odpowiedź. Następnie odnoszę się do jego punktu drugiego, gdzie ja się pomyliłem. Na końcu odpowiadam na jak mniemam w wjazd na moją osobę przez Arsenala
 

azet

Member
Bez reklam
to może ja wrócę do sedna,chwalą się szczegółowością wnętrza czy szczegółowość kokpitu jest aż tak ważna w takich wyścigach ? gracz nie będzie zwracała uwagi na tor jazdy tylko zachwycał sie kokpitem ? nie można było sobie odpuścić a wolne moce przerobowe przeznaczyć na coś bardziej sensownego ?
za to będzie (?) taka honda
 

Attachments

  • gt5-honda-crz.jpg
    gt5-honda-crz.jpg
    57,4 KB · Wyś: 218
Ostatnia edycja:
Do góry