Gran Turismo 5

arsenal

Moderator
VIP
Ręka do góry kto z nas będzie w ten NASCAR grał w GT5. Zwykły wabik na amerykanów. Mnie martwi coś innego. Teraz wszystko musi być "social gaming" . Oby się nie okazało, że GT5 to fizyka i mechanika z GT5P, z podciągniętą lekko grafiką a cała para poszła w ten "social". Czyli malowanki, wyklejanki, facebooki, twittery i inne takie duperele. Już Forza3 mnie lekko zniechęciła z deka nudnym trybem kariery a przesadnym stawianiem na malowanie czy kręcenie filmików. O przeciętnej oprawie graficznej już nie wspomnę.

Chciałbym by GT5 rozwinęło to co już pojawiło się w NFS:Shift. Czyli w trybie kariery zdobywam punkty( gwiazdki) i w menu tego trybu od razu widzę kto z mojej friendlisty PSN lepiej poradził sobie w danym wyścigu. To mnie motywuje a nie bohomazy na karoserii. Ja chcę cały tryb kariery w wersji online. Ba! Nawet zdawanie licencji ( jeśli będą ) też chcę w wersji online. To by było dla mnie coś. Ale jak to mówią - nadzieja matką ... .
 

Peek

New member
Bez reklam
Z tego co wiem to jakiś tam malowanek i wyklejanek raczej nigdy w GT nie było. Owszem ma się pojawić tuning mechaniczny, ale o wizualnym ja przynajmniej dotąd nie słyszałem.

Co do fizyki i mechaniki z Prologu to mam to samo wrażenie a co gorsza wszystkie filmiki jak dotąd to potwierdzają (samochody po dużym dzwonie zamiast przekoziołkować albo chociaż odlecieć odbijają się od bandy jak jakieś 100-tonowe pancerniki tak samo jak w prologu).

O ile kariera w Forzy 3 była rzeczywiście nudna i schematyczna to już sam model jazdy (każdy samochód czuło się inaczej) zachęcał do dalszego grania. Prolog mnie bardzo znudził, dlatego powtarzam kółko, że liczę na zmieniony model jazdy.

Grafika jest fantastyczna widać, że ją poprawili. Jak na razie więcej powodów do zmartwień niż do radości, ale to Gran Turismo myślę, że wszytko będzie cacy.

PS. Ja ciągle liczę na padający śnieg! - A co zmiennie warunki pogodowe zobowiązują! Chociaż nigdzie nie ma serii wyścigowych w zimę, to w PGR4 wyścigi w śniegu były.
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Bez przesady. Do listopada jeszcze troszkę czasu jest. Podorabiają pewnie jeszcze kilka chmurek na niebie i będzie git :D
 

pa3

New member
Bez reklam
Jakim trzeba być kretynem żeby puszczać takie informację i to takiej gry 3m-ce przed premierą, zamiast zalewać nas informacjami jakie to GT5 jest wypasione.

Zaraz się okaże że tryb wygładzania krawędzi (AA) będzie tylko w garażu i menu
 

WojtR

Member
Bez reklam
Ale będzie wtopa !!!:-D Tyle lat pracy :p

oby nie ale tak się zapowiada , chyba , że wyciekające filmiki to jakieś pre beta , replay-e piękne tylko my w to mamy grać a nie oglądać

na razie z demo i z tego co było widać to fizyka lekko do dupy ( samochodzik ping-pong na torze , przy 40km/h bączki wokół osi na asfalcie jak fiacikiem 126p na lodzie , brak śladów opon na asfalcie , po zderzeniu z barierkami lub czymś innym iskierki jak z gier z początku lat 90-tych jak tak ma wyglądać ten real symulator no to będzie wielki żal i mogli nagrać filmiki z torów z samochodami i puścić na BR do oglądania :p

no ale mam nadzieję , że się mylę i wszyscy będą zaskoczeni wtedy :blagam: ale jakoś mi się nie wydaje :bober:

poza tym real sumulator to mam na drodzę od konsoli to też trochę oczekuje grywalności i coś co nazywam fun , niestety nie należę do graczy , którzy teraz przykleją się do TV z kierownica , żeby przez miesiąc szlifować pokonywanie konkretnych zakrętów :blagam:
 

Peek

New member
Bez reklam
Jeśli fizyka i model jazdy nie zostaną poprawione to będzie dupa i tyle. Co do grafiki, to co z tego, że jest oddany niewidoczny napis na reflektorze skoro nie ma śladów opon eh... może zrobią. Miejmy nadzieje, że robiąc to tyle lat przewidzieli wszystko i będą wsyztskie możliwe wodotryski.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ostatnie GT w jakie grałem to była dwójka na PSX, jeśli da tyle miodu co dwójka to biorę w ciemno, ale jeśli bedzie sie jeździć tak jak w prologu, to nie wiem.
 

WojtR

Member
Bez reklam

arsenal

Moderator
VIP
Jestem ciekawy czy w końcu będzie pełne wsparcie dla GT25/27 bo już i się nie chce cudować z włączaniem sprzęgła co wyścig. Yamauchi zapytany o to przez ekipę Simracingtonight nic nie odpowiedział ale zawsze ten 1% nadziei pozostaje.
 
Do góry