Gran Turismo 5

WojtR

Member
Bez reklam

no i niestety wytykają te same babole co ja + ktoś tam dojrzał jakąs ścianę na jakiś torze w polu czy na pustynia , jak ktoś luknie na gameplaye umieszczone na gt planet no to zobaczy moje ulubione iskierki z lat 90-tych jak auto obciera się o drewniany płotek przy polu .. normalnie żal nie wiem kto im takie coś testuje , że takich głupot nie widzą , podkład muzyka może i dobrze bo by było jeszcze na szutrze pisk opon słychać :D
 

leonidas18

New member
Ja nie oczekuję od GT5 czegoś zupełnie nowego zwalającego mnie z nóg. Na PSX w GT2 świetnie się bawiłem (chociaż zdobywanie licencji mnie denerwowało) i od GT5 chcę tego samego czyli dużej ilości ładnych fur z pięknymi trasami. Bo nie mam możliwości na codzień pojeździć wszystkimi wymarzonymi samochodami a tutaj za te 200 złotych będę miał taką okazję. Wiadomo wszystkie smaczki dotyczące jazdy powinny być ale niekonicznie auto ma się rozpadać na milion kawałków po uderzeniu( w Colinie 2 odpadało i psuło się wszystko w aucie a i tak on dalej jechał i źle nie było).

Moim zdaniem długi czas oczekiwania na grę spowodował wielkie ciśnienie na ten tytuł i dlatego wiele osób może czuć się rozczarowanych w tym momencie. Przepraszam za długi post.
 

leonidas18

New member
W serii GT były kiedyś poważne zniszczenia ? Grałem tylko w GT2 na PSX i tam ich nie zauważyłem.

Jakby w F1 2010 nie było zniszczeń to ta gra nie miałaby sensu.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ogólnie Codemasters to klasa sama w sobie świetne zniszczenia w F1, ale nie tylko przecież przypomnijmy sobie Grid, czy Dirt 2 (to dopiero poezja! oprócz zniszczeń do tego samochody są obłocone, zakurzone itd.), z resztą zniszczenia są wszędzie, NFS, Burnout (którego szczerze mówiąc nie trawię).

Z drugiej strony nie chce mi się wierzyć, że taki mega-tytan jak GT5 wyskoczy z takimi "zniszczonkami", i to w nie wszystkich samochodach.

Myślę, że w tym temacie jeszcze nie widzieliśmy wszystkiego, chociaż z drugiej strony jakby je mieli to by się nimi chwalili jaka to gra jest mocna i jak warto ją kupić...
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Polyphony Digital! Wstydź się!!!

W F1 2010 są solidne zniszczenia

Można? Można.


Polyphony nie ma sie czego wstydzić wręcz odwrotnie żadna gra jej nie podskoczy jeszcze długo, to nie Destruction derby zeby skupiali sie tylko na zniszczeniach, tu liczy sie dokładność prowadzenia i walka o kazdą sekundę, nie ma czasu na rozwalanie sie, a jak ktoś ma zamiar sie obijać od band i robić dzwony to nie dla niego ten tytuł.

Tuning:
http://imgur.com/sddhT.jpg
http://imgur.com/hOzT1.jpg
http://imgur.com/KdqvF.jpg
http://imgur.com/Sl9Am.jpg
http://imgur.com/vMSbQ.jpg
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Taki tuning juz byl w poprzednich czesciach , a jesli to ma byc symulator to samochody powinny sie zachowywac jak samochody a nie kartonowe pudła.

Dokładnie. Jak się nie skupiali na zniszczeniach to w takim razie na czym się skupili? Na fizyce? Nie sądzę, samochody uderzejące przy 200km/h w bande ledwo co odpychają się od ścian! Na Modelu jazdy? Na pewno nie! Forza 3 ten z Prologu zjada!! A jak nie masz zamiaru obijać się o bandy itd. to myślę, że to jest dla ciebie odpowiednia gra:

City Bus Simulator 2010 - wciel się w kierowcę nowojorskiego autobusu

Nie rozumiem tego, raczej jak ktoś daje za coś 2 stówki to oczekuje od produktu jak najwięcej, a w tym przypadku jest inaczej...
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
;-) Peek , świetna gra City Bus Simulator 2010 :lol::lol::lol:
i fakt faktem , z tego co widzimy jeśli chodzi o model jazdy to Forza III rządzi, a model w GT5 wydaje sie byc taki jak w Prologue.Mam tylko nadzieje że w finalnej wersji będzie inaczej.I już powinni pokazac coś konkretnego,a tak cały czas tajemnice...
 
Ostatnia edycja:

azet

Member
Bez reklam
i jeszcze nawalą tego badziewia i to jeszcze pewnie premium będzie a tak naprawdę to niewielu będzie tym jeździć, a aston martin to pewnie tylko jeden będzie
 

Attachments

  • Siena-Campo_FIAT_500F-68_500_1_2_8V_LOUNGE-50008-640x360.jpg
    Siena-Campo_FIAT_500F-68_500_1_2_8V_LOUNGE-50008-640x360.jpg
    63,4 KB · Wyś: 124
  • KyotoShorenin_AstonMartinDB9Coupe06_031-640x360.jpg
    KyotoShorenin_AstonMartinDB9Coupe06_031-640x360.jpg
    58,2 KB · Wyś: 124
Ostatnia edycja:

PeterMac

New member
Bez reklam
Nie rozumiem tego, raczej jak ktoś daje za coś 2 stówki to oczekuje od produktu jak najwięcej, a w tym przypadku jest inaczej...
widzisz są ludzie co pozamawiali tę gre w wersi Signature Edition za ponad 720zł i ja jakby nie obecne wydatki tez bym sobie to zamówił bo wiem ze GT5 nie zawiedzie i bedzie dawać mase radosci z rozgrywki i sie nie obawiam ze wyjdzie gniot, nie od Polyphony/Sony.
Model jazdy miedzy Prologiem a juz demem Academy był sporo zmieniony i kto troszke siedzi w temacie potrafił dostrzec sporo różnic na + a jak ktoś tylko po filmikach obadał temat to nie dziwota ze na pierwszy rzut oka wygląda tak samo.

btw. GT5 zostało wybrane najlepszą grą GamesCom 2010
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Nie wypowiadam się po obejrzeniu filmików a po zagraniu w Prolog, nie grałem w GT Academy i nie mówie jak jest z modelem jazdy tam, ale jakoś nikt nie mówi, że różnica jest jak między niebem a ziemia po zagraniu w GT Academy. Niech sobie będzie i najlepszą grą wszechświata, ale jak będzie ułomne względem "płytkiego" Dirta 2 to po prostu będzie śmieszne, tak samo jak śmieszne są według mnie wyścigi gokartów (jest filmik na gametrailers), będziesz w to grał? Ja na 99,9% nie.

Wiem, że GT5 będzie wyścigowym kolosem i każdy tą grę kupi, pytanie tylko czy finalny produkt wynagrodzi tyle lat czekania? Prawda jest taka, że ciągłym przedłużaniem Polyphony ukręciło sobie bat na tyłek i tyle.

Premiera 3 października, zobaczymy jak bedzie.
 
Do góry