Gran Turismo 5

pa3

New member
Bez reklam
Peek, pewnie masz rację ale mimo to jako gadżet taki noktowizor to naprawdę niezła opcja (która na dodatek działa - jakoś tam prowizorycznie :)) a w GT5 maluuutki rysorek o wartości góra 30 zł.
Sony trochę wtopiło w ten tytuł dolarów i jakoś musi je odzyskać
 

pa3

New member
Bez reklam
skórzany portfel, brelok na klucze, pendrive z trailerem gry, no i najważniejsze dynamiczna skórka - wooow już lecę do bankomatu po 750 zł choć u nas może być drożej to wypłacę dla spokojności 800 :)
 

azet

Member
Bez reklam
tak sobie wrzucę jakby ktoś nie widział , wozy "chrome line ", i nie wiem po co te starocie , ktoś tego będzie używał ? wolałbym parę austinówz drugiej strony jak będzie wielu na tę tańszą wersję kolekcjonerską, to będzie można zmienić coś w wyglądzie potem ? bo znowu okarze się że wszyscy będa jeździć nie tylko jednym samochodem ale i kolorystycznie jednakowym , bleee:p
ps. znaczy się te starocie wogóle w grze
swoją droga mozna by było indywidualnie upiększać swoje wozy, ale gra chyba nie dałałby rady w spotkaniach on line
 

Attachments

  • gran-turismo-5-chromeline-cars-1-640x426.jpg
    gran-turismo-5-chromeline-cars-1-640x426.jpg
    40,5 KB · Wyś: 98
  • gran-turismo-5-chromeline-cars-2-640x426.jpg
    gran-turismo-5-chromeline-cars-2-640x426.jpg
    41,8 KB · Wyś: 85
  • gran-turismo-5-chromeline-cars-3-640x426.jpg
    gran-turismo-5-chromeline-cars-3-640x426.jpg
    38 KB · Wyś: 87
  • gran-turismo-5-chromeline-cars-4-640x426.jpg
    gran-turismo-5-chromeline-cars-4-640x426.jpg
    44,2 KB · Wyś: 90
  • gran-turismo-5-chromeline-cars-5-640x426.jpg
    gran-turismo-5-chromeline-cars-5-640x426.jpg
    40,7 KB · Wyś: 90
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
tak sobie wrzucę jakby ktoś nie widział , wozy "chrome line ", i nie wiem po co te starocie , ktoś tego będzie używał ?

NIE BLUŹNIJ!!!

To w czasach robienia tych samochodów motoryzacja znała pojęcie "prawdziwe piękno" żadne z dzisiejszych wozów nie dorównują urodą samochodom z lat 30-60 przynajmniej według mnie.

Mam nadzieje, że w GT5 znajdzie się możliwość wyścigów w właśnie jakiejś serii składającej się z samych staromodnych samochodów.
 

Peek

New member
Bez reklam
Skoro w grze ma być tyle milionów samochodów to może PD zrobi nam niespodziankę i pojeździmy:

- Polonezem
- Fiatem 126p
- Fiatem 125p
- Syrenką
- Warszawą

Ale by było ;)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
A czym byś chciał pojeździć? ;-)
No jak SUV to musi być święta trójca, czyli Q7, Touareg i X5. No i fajnie by było pośmigać też takimi pontonami o amerykańskich mięśniach jak Cadillac Escalade czy Lincoln Navigator :)
Kiedyś było opublikowana jakaś wstępna lista pojazdów i kilka luksusowych "terenówek" tam było ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
NASCAR-owy crash test w GT5 - PS3 Site Polska

Crash test samochodu Nascar z GT5.

Co do zniszczeń to mam takie przeczucia, że na razie dodano te lekkie a później dodzadzą te ciężke i bardzo ciężkie - tak mi się wydaje przecież to gran turismo.

Ale bardziej martwi (jak ktoś zauważył w komentarzach), że samochód prawidłowo nie odbija się od bandy! Panowie gdzie ta zaawansowana fizyka? Rzeczywiście po takich dzwonach to samochód powinien przekoziołkować!!! A tu fizyka z Prologue.

Graficznie pięknie, ale zniszczenia, fizyka i model jazdy do zmiany
 

azet

Member
Bez reklam
nascar to dopiero będzie nuuuuda .....:hihi: i komedia z realistycznymi uszkodzeniami, ale za to co otarcie o bandę to nowy rok
 
Ostatnia edycja:
Do góry