Gran Turismo 5

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
. Te z Prologue się do nich nie umywają. Ta górska trasa z demka jest bajeczna i co najważniejsze ciekawie się na niej jedzie
Ta trasa na zdjęciach to z gthd, była jak żywcem wyjęta z ps2 tyle że w wyższej rozdziałce. Dopiero gdy prolog wyszedł troche ją podretuszowano, dodając kwiatki i 3d publiczność ale to wciaż baza z ps2.
 

premek111

Active member
Bez reklam
SierzantHarris napisał:
A mnie Panowie interesuje wyłącznie model jazdy, fizyka oraz AI bo bez tego nawet najlepsza grafa świata nie uczyni z gt5 dobrej gry.

to prawda, bo jak na razie wszyscy porownuja grafike,a wiadomo ze to jest przyjemne dla oka a najwazniejszy jest model jazdy itd...
sama grafa nie da Wam przyjemnosci z jazdy,poza tym te porownania opieraja sie na niepelnych wersjach gier Forza to demo,wczesny kod gry a GT5 to wersja nieukonczona
pozdrawiam
 

debeef

New member
Bez reklam
Nie mam żadnej ścigałki na ps3, bo te które do tej pory wyszły nie do końca mi odpowiadały w porównaniu z nimi wolę grać w GT 3 lub GT 4 na poczciwym ps2 dlatego co by nie zrobili z GT 5 to go nabędę. Informacje o tym jakie będzie GT 5 pokazują, że nie będzie w nim wszystkiego czego byśmy sobie życzyli, ale będzie dużo nowości i to mi w zupełności wystarczy.
 

Bambolo82

Banned
Jeśli ktoś jest ciekawy jak zatytułowany jest ten super kawałek R&B lecący w prezentacji Ferrari 458 Italia w GT5 to był to London Elektricity - just one second [apex remix] Miłego słuchania!

Najnowsze oficjalne screeny z GT5 (build TGS'09):

gran_turismo_5_8.jpg


gran_turismo_5_7.jpg


gran_turismo_5_6.jpg
 
Ostatnia edycja:

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
zdj od IGN'u
gran-turismo-5-20090925010357962_640w.jpg


gran-turismo-5-20090925010355040_640w.jpg


Na tej drugiej focie widać nawet te szyby w budynkach o których wspominałem o jakości odbić na karoserii nawet nie wspominając, z taką grafiką to będzie encyklopedia aut bez kitu.
Wiem że grafika to nie wszystko i sam jestem nawet osobą która gra wciąż w gry z ps2 ale jednak gdy aspekt graficzny jest równie mocny co i grywalność to w tedy gra jest jak diament.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
drosophilia napisał:
grafika masakra, ocieramy sie Panowie o real
Dokładnie ziom ;-)
Forza wielkie rozczarowanie graficzne :( sterowanie mi pasi bo nie jestem fanem symulacji ,grafa niby ładna ale jakoś plastikowo ,moja wyobraznia widząc wszystkie filmiki i zdjęcia spodziewała się czegoś więcej .
Zdjęcia GT5 głowe urywają !jezeli gra będzie dopracowana jak zapowiadają to chyba wydam kasę na dobrą kierownice i zacznę symulować :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Bierz w ciemno. Force feedback daje niesamowite wrażenia. Jest tez droższa zabawka, G25 ale to juz spory wydatek
Kurka wpisując ta nazwę na allegro wyświetla się kilku producentów chodzi o logitech ?
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
asoz prologe miał trasy od gthd i rodem z ps2, londyn był chyba jedyną nowością, do reszty dodali jedynie 3d kibiców i kwiatki. Natomiast zobacz sobie filmiki nagrane hd kamerą z tgs'u, widać kolosalną różnice i nie ma co tu się dziwić w końcu od premiery prologa wydaje się że minęły wieki. Teraz w końcu podali oficjalną datę premiery, 6 miesięcy minie szybko więc spokojna rozczochrana. Ja mam na uwadze że przy produkcji gt4 Polyphony nie miało konkurencji, teraz to co innego wiec liczę, a w zasadzie jestem pewien że będzie to najlepsza część gt.
 
Ostatnia edycja:

premek111

Active member
Bez reklam
Panowie mam pytanie,jaka kierownica,jesli w ogole,bedzie pasowac zarówno do PS3 i x-box`a ?zalezy mi na kierownicy do GT5 ale na x`a tez by sie przydala a kupowanie dwoch jest troche bez sensu
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Hehe ja mam kierownice pod xboxa i ps ale te z poprzednich generacji :D. Swoją drogą ciekawe czy istnieje jakas przejściówka umożliwiająca podłączenie tej kiery pod ps3 tzn ze złącza ps2 na ps3 via usb.
 
Do góry