Gran Turismo 5

Carbon_

New member
Bez reklam
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały, że GT5 nie wyjdzie w tym roku, co więcej długo jeszcze na nie poczekamy. Niejednokrotnie pisałem, że nie ma co dawać sobie mydlić oczu Polyphony.

Bambolo idź i posyp głowę popiołem chyba, że nadal uważasz iż gra jest już gotowa od roku i czeka tylko na odpowiedni moment na wydanie :oops:
 

debeef

New member
Bez reklam
Trailerek super...wreszcie Ferrarki w GT...dłużo trzeba było na to czekać...to chyba plusy kryzysu, teraz każdy wszystko sprzeda byleby coś zarobić.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Wyszedł też taki sam trailer o ferrari tyle że z forzy, tam nie tylko auto robi wrażenie ale i tor. Pewnie doszło do nich że forza 3 jest lepsza to teraz będą jeszcze poprawiać grafikę otoczenia i inne growe niuanse by forzy 3 dorównać. A tymczasem posiadacze xboxa dostali PGR 2 części, oraz niedługo będą już 2 forzy. Ja kupiłem ps3 głównie dla gt5, to ile czekam na tą grę to kabaret.
 

premek111

Active member
Bez reklam
ale kaszana,20 tras (70 odmian) po tylu latach pracy ????

http://www.ps3site.pl/nie-zagramy-w-gran-turismo-5-w-tym-roku/21067/

W Gran Turismo 5 znajdziemy:
- ponad 950 samochodów
- ponad 20 tras (plus 70 ich odmian)
- nowy system fizyki
- uszkodzenia
- ruchome obiekty na trasach
- tryby dostępne w głównym menu: world map, garage, car dealer, tuning shop, championship race, licencse test i online mode
- wariant zabawy po sieci umożliwi także wysyłanie wiadomości tekstowych/głosowych, fotek z albumu czy też nagrywania powtórek i wysyłania ich bezpośrednio na Youtube.AKPC_IDS += "21067,";
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Panowie przypomnę raz jeszcze, GT5 jest już od dawna gotowe, czeka tylko na odpowiednią datę premiery, jakie tam 65%...

Pozdrawiam,
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
Panowie przypomnę raz jeszcze, GT5 jest już od dawna gotowe, czeka tylko na odpowiednią datę premiery, jakie tam 65%...

Pozdrawiam,
No bardzo fajnie ale co to zmienia? Czekamy nadal i pewnie tak czekać będziemy jeszcze dlugo. Tak więc wg. mnie żadna to różnica z jakich powodów tej gry jeszcze nie ma bo jej...nie ma;)

Choć jeśli by się głębiej nad tym zastanowić... Ja mam pewną taką teorię że polyphony zostało zaskoczone jakością forzy 3, skumało że obecne gt5 nie da jej rady i postanowiło wysmażyć takie gt5 na marzec że szczęki nam opadną.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Raczej nic nie będą robić bo co tu można robić na dawno już gotowym produkcie? Po prostu przezimuje w sejfie u kazucziego czy innego fibonachiego i tyle :D

Pozdrawiam,
 

jarql

Member
SierzantHarris napisał:
Ja mam pewną taką teorię że polyphony zostało zaskoczone jakością forzy 3, skumało że obecne gt5 nie da jej rady i postanowiło wysmażyć takie gt5 na marzec że szczęki nam opadną.

To nieźle:) jeżeli poloyphony myśli w taki sposób i dalej będzie zwlekac z wydaniem tej gry to szcżęki nam opadną ale chyba ze starości:D
 
Do góry