Gran Turismo 5

Bambolo82

Banned
W każdym razie, już wnie długo pogramy w Gran Turismo 5 które jest już gotowe, i jak się okazało poprawnie to przewidziałem, a reszta prześmiewców z tego forum niech teraz się dziwi i siedzi cicho.

Mysle, że GT 5 na PS3 była już gotowa nawet na wiosnę 2009, skoro produkcja wersji na PSP też zajeła już ładnych parę miesięcy, a jak wiadomo garaże obu gier się synchronizują a Yamauchi zapowiedział że gra na PSP będzie produkowana po zakończeniu wersji na PS3.
 

Bambolo82

Banned
Najzwyczajniej w świecie cieszę się że na gwiazdke pogram sobie w Gran Turismo 5. Fanboje Xbox'a i zazdrośnicy pewnie łudzili się że ten dzień nigdy nie nadejdzie...a tu proszę...najpewniej 27 listopad 2009 r. wychodzi Gran Turismo 5 na Playstation 3. I koniec Waszych złudzeń i zrzędzenia :p Tyle kwasu wylaliście i wszystko na próżno.

Idę wypić sobie piwko zwycięstwa :krol: a potem sobie w coś pogram na Playstation 3 he he Na dodatek mam cały tydzień urlopu przed sobą :-D

Cya :-D
 

Peek

New member
Bez reklam
Tak właściwie, to Sony wcale nie potwierdziło tego terminu, więc nie ma co się napalać, tym bardziej, że całkiem mozliwe, że z "strategią" Sony w GT5 zagrasz sobie... na przyszłą gwiazdkę... Miejmy jednak nadzieje, że wyjdzie w tym roku.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Luz.., widać chłopaka aż nosi, że niektórzy w tym roku w najlepszym wypadku zagrają w rewelacyjną Forze 3 oraz Gran Turismo 5, a on w najgorszym w nic ;)
 

Bambolo82

Banned
Nie przejmuje się złorzeczeniem Carbona. Lubi sobie po złorzeczyć i życzyć innym najgorszego. Tak czy siak, nawet w tym najgorzszym najgorszym razie o którym marzy wielce uprzejmy kolega Carbon będę miał w co grać na święta 2009 r. Mam chyba jeszcze z 7-8 gier do przejścia, a kolejne czekają w kolejce do kupna na allegro.

Trudno się nie napalić na Gran Turismo 5. Mam nadzieje, że być może na tyle mi się ułoży że na przełomie 2009/1010 uda mi się wymienić projektor na Full HD co ładnie by się zsynchronizowało z premierą Gran Turismo 5.

Jak mi się Forza 3 spodoba to może kupię sobie nawet nowego (ulepszonego) Xbox'a, ktorego nam ponoć szykują.

Także, naprawdę kompletnie nie przejmuję się złorzeczeniem, śmiesznymi wojnami konsolowymi i zostawiam je innym złorzeczącym ludkom he he.

Bless All :p
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Piwko zwycięstwa ROTFL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dziwnym trafem te wszystkie 4 gry podawane przez matamana mają tą samą datę premiery 27 listopada - normalnie wszyscy producenci zmówili się żeby bambo mógł napić się piwka...

Pozdrawiam,
 

Bambolo82

Banned
Zamierzam sobie trochę "piwkować" na urlopie, ktory akurat spędze w domu, także jakoś człowiek musi się uraczyć jak do niego dotrze w niedziele wieczorem że w poniedziałek nie musi lecieć do roboty ;) Za premierę GT 5 też wypiłem, bo bardzo na nią czekam :cool:

Przypomniałem sobie też wypowiedż szefa PR Sony, którą jakiś czas temu cytowałem. Mówił o premierze GT5 przed końcem tego roku. Mam nadzieje że miał na mysli rok kalendzarzowy a nie rok bilansowy w biznesie, którego koniec zgodnie międzynarodowymi standardami księgowymi przypada na koniec marca nastepnego roku kalendarzowego.

Tak czy siak, premiera GT 5 zbliża się, w pażdzierniku na PSP, a zaraz potem na PS3 :grin: :grin: :grin: Kolejne targi w Tokyo i tam zobaczymy jeszcze więcej na temat GT 5, które - mam nadzieje - skopie tyłki!

Z tego co zauwazyłem to wersja na PSP wygląda fenomenalnie, ale jednak odbyło się to kosztem liczby pojazdów w wyścigu. Zauważyłem że jezdzą tam maksymalnie 4 pojazdy. Podobnie w Forza 3 gdzie na wszytkich gameplay'ach doliczałem się maksymalnie tylko 8 aut. Wyścig Le Mans, 1,5 godziny jazdy w 8 sztuk może przebiegać trochę nudno. 16 aut online i offline bedzie tylko w GT 5 :p
 

dienekes' shade

New member
Bambolo82 napisał:
16 aut online i offline bedzie tylko w GT 5 :p

Tyloma autami (w singlu i sieci) legitymuje się już Ferrari Challenge Trofeo Pirelli, a jego sukcesor - Super Car Challenge, utrzyma ów poziom, dołączając jednocześnie do grona ścigałek w 1080p.

Dodam, że obie gry są "exkluzivami" na ps3 (w sumie to tylko SCC, bo FCTP wyszło na Ps 2, Wii i DS) więc co poniektórzy mogą już zacząć piać peany. Pewnie robiliby to od dawna, gdyby owe gry znali, heh...
 

Peek

New member
Bez reklam
Szczerze mówiąc to czy będzie aut 8 czy 16 to mi wisi, liczy się grafika, zobaczymy dym na WRC, bo nawet na renderze wyglądał dosyć słabo.

Sam jestem fanem GT, ale czekam cierpliwie. Dla mnie najlepiej by byo jakby wyszła na początku 2010, bo z wyścigów jest Forza 3 ,a portfel w tym roku i tak bardzo bedzie rozrywany.
 

Bambolo82

Banned
Myśle tak samo mietek099. Oby nie okazało się że twórcy Forza 3 osiągneli poziom graficzny Gran Turismo 5 Prologue kosztem grywalności m. in. redukcją samochodów do 8, redukcją jeszcze tam czegoś itd. itd. Oczywiście nikt z nas nie grał jeszcze ani GT5 ani w Forza 3, ale trzeba mieć na to baczność bo zdarzają się gry piękne, ale słabo grywalne, ze szwaknujacą rozgrywką lub nawet nudnawe dla co po niektórych np. Assasin's Creed (mi się akurat podobają średniowieczne legendy, ale inni byli znudzeni monotonnymi misjami).

Musze przyznać że dobre wrazenie zrobił na mnie kierownik produkcji Forzy 3 (ten z brodą ;) ). Widać było po nim entuzjazm i nie wygladał jak jakiś komiwojażer, ktory próbuje wcisnąć zdrowemu jakiś lek.

Myśle, że obie gry będą dobre. Mam tylko nadzieje, że panowie z Microsoftu oprócz grafiki, i tego aby za wszelką cenę dorównać GT 5 Prologue, nie zapomną o grywalności (tak jak mówiłem, 8 aut nie pokoi troszeczkę...).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Oby się nie okazało, że Polyphony aby utrzymać poziom graficzny zrobiło to kosztem grywalności.
Oby się nie okazało, że zniszczenia spowodują spadek grywalności i obcięcie jeszcze tam czegoś.

Panowie z MS jak zobaczyli ten nędzny render GT5 to raczej teraz są zdania, że to Polyphony musi dociągać do nich :D

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Oby się nie okazało, że GT5 bedzie grywalnością zbliżone do Prologu, bo pomysł jeżdzenia tylko kupionym samochodem jest wręcz idiotyczny!!! Co to za wyścigi, w których mozna ścigać się tylko 1, tym zdobytym samochodem.
 

dienekes' shade

New member
Peek napisał:
Oby się nie okazało, że GT5 bedzie grywalnością zbliżone do Prologu, bo pomysł jeżdzenia tylko kupionym samochodem jest wręcz idiotyczny!!! Co to za wyścigi, w których mozna ścigać się tylko 1, tym zdobytym samochodem.

Na chwilę obecną, myślę, że bredzisz, ale może zechcesz wyprowadzić mnie z błędu i wyjaśnić, co miałeś na myśli pisząc ten post?
 

Peek

New member
Bez reklam
Miałem na myśli to, że w trybie Arcade nie możesz sobie wybrać takiego samochodu jaki chcesz a możesz jeździć tylko tym, który masz kupiony/zdobyty w trybie kariery.
 
Do góry