Gdzie kupujecie filmy blu-ray? Najlepsze oferty i promocje.

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Zobaczcie na to cudo:-D RF-1100 | Reimyo. Gdyby ktoś z szanownego grona melomanów reflektował....? Teraz to na brudnych skarpetach można nawet zbic interes.
"RF-1100

folie strojące do płyt optycznych

Miękkie, wykonane z przezroczystego plastiku krążki przyczepiają się do płyt CD (bez kleju). Eliminują szkodliwe rezonanse, jitter i zniekształcenia powstające na skutek wibracji powietrza powodowanej obracającą się płytą. Płyty zyskują na czystości, przestrzeni i słodyczy. Zastosowanie folii na płytę DVD spowoduje poprawę separacji kolorów, kontrastów i polepszy prezentację detali.
Ta folia otworzy zupełnie nową epokę słuchania muzyki z płyt CD. RF-1100, wykonane w tradycji i z zastosowaniem przełomowych technologii strojących firmy Harmonix, optymalizują potencjał płyty kompaktowej. Doświadczą Państwo nowy poziom jakości słuchania płyt.
Muzyka stanie się słodka i czysta, pozbawiona twardości, często związanej z płytami CD. Wpływ na dźwięk jest łatwo dostrzegalny: wyjątkowa czystość, separacja indywidualnych instrumentów i głosów jak na żywo, poszerzona i pogłębiona scena muzyczna, i więcej.
Zestaw 8 sztuk. Grubość folii 0.18mm"


Tyle, ze RF-1100 jest chyba nie dla audiofili, a raczej osób uzależnionych od konsumowania słodkości. Poza tym RF-1100 jest to wersja Combo, również dla foto-videomaniaków.
Ech, poczekam na RF-2000 :D
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

Remipl

Member
Kolejny z mojej ściągawki Blu-ray Discs: Reviewer's Recommendations - AVS Forum MM Konin 44,99 zł, i wyhaczona okazja z allegro za 240 zł :)

bb7740a7a0531322666fb757695d0cc5_1.jpg
[/IMG]

OD 31 do 04 listopada :
10% rabatu na MediaMarkt.pl z okazji Halloween Kod rabatowy: VIV8AN
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
w mediamarkcie jest wyprzedaż blu, filmu po 30 zł, po jakiś dystrybutor splajtował ;) ale co i jakie tytuły to niewiem ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
w mediamarkcie jest wyprzedaż blu, filmu po 30 zł, po jakiś dystrybutor splajtował ;) ale co i jakie tytuły to niewiem ;)


Jak miał drogo to i splajtował - niech jeszcze większe marże narzucają i więcej pośredników niech się robi za nim film trafi do nas to będzie im jeszcze lepiej...
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Moje ostatnie zakupy to Pacific Rim za 30 zł, Uprowadzona i wybuchowa para za 20 zł.
Jutro podjade do mojego mediasa i zobacze jakie promocje są, bo dzisiaj poruszać się po Gdańsku - masakra.
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
A ja dziś w Saturnie zakupiłem 3 pack BD z D.Washingtonem Safe House,American Gangster oraz Plan doskonały a to wszystko w cenie 49,99 zł :). Jak ktoś jest zainteresowany to odsprzedam 2 szt Safe... i American... bo już takowe posiadam w kolekcji :)
Ostatnio kosztował ten pakiet w MM 39.99. Teraz jest tego masa na Allegro. Jakaś wyprzedaż dystrybutora. Ale 49.99 też dobra cena :)
 
Do góry